Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dziekuje dziekuje!!! Dziekuje wszystkim za zyczenia!!!! Zycze Wam milego i cieplego choc za oknem zimno wieczoru!!! Duza buzka!!! Do jutra!!! Ja lece, bo z mezusiem mamy male pary!!! ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wszystkiego Naj ...dla derag... 🌻🌻🌻 Witam skorpionie-tuptaczek;) A u nas pada , okropna pogoda:( i smutne mysli nachodza gdy sie pomysli o gornikach.... cludi_alb ---czesto chodzicie sobie na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra ostatnio bylismy na solarium, jakies 3tyg. temu a tak to chodzimy raz w tyg. zalezy czasem czesciej, np. teraz przed sylwestrem lubie sie niekiedy wygrzac i miec fajna farbe zdecydowanie jednak wole slonce, chociaz zdrowe to one nie jest, a w solarium zawsze sa filtry ;) oczywiscie nie ma co przesadzac, nie chce przesuszac skory wyznaje zasade, ze wszystko jest dla ludzi :) ale z umiarem Mam kilka znajomych, ktorych dopadla juz chyba mania opalania nie dosc ze wygladaja duzo starzej, to jeszcze ta skora jest taka \"przepalona\" , uwazam to za nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja od alfabetu-ja zawsze z nickiem sie wpisuje nie robie tajniakow:) Tofii-dzieki za powitanie ,samopoczucie w miare ,mnostwo latania po urzedach-zameldowana juz jestem,ubezpieczenie tez-jutro ide do lekarza ale mam stracha....brrrrr....ponos inna rzeczywistosc...porownam i zobacze.... dla solenizantki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derag z ktorej strony poludnia jestes bo ja calkiem na zachodzie dalej sie juz nie dalo ,bo braklo Niemiec ;) na zachod Francja ,a poludnie-Szwajcaria moze jestesmy niedaleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derag z ktorej strony poludnia jestes bo ja calkiem na zachodzie dalej sie juz nie dalo ,bo braklo Niemiec ;) na zachod Francja ,a poludnie-Szwajcaria moze jestesmy niedaleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,witam Kaline i Tuptaczka najlepsze zyczenia dla Derag🌼 Tofi-u mnie na razie dobrze,jutro ide do lekarza i troche sie boje,czy na prawde wszystko jest ok. Tuptaczek-zamienie sie z toba,ja chce byc Hausfrau!!!! Belaiza -milego wieczoru i zostaw kota w spokoju. Pozdrawiam wszystkich,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny o widze nowa liste i ja na niej jestem milo mi:):) wiecie co takiej pracy nie widzialam moglabym tam nic nie robic caly dzien i nikt by na to nie zwrocil uwagi..niekiedy jest mi glupio normalnie stac bezczynnie ale tam nikt nic za wiele nie robi heh a ja przyzwyczajona jestem do ciezkiej mozolniej pracy ......ale mi sie trafilo:):) a tutaj jak zwykle nie jestem w temacie tak szybko topic robi postepy ze nie zadazam:( ale wszyskie was pozdrawiam i sciskam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam ,ile zwierzat juz mieliscie dziewczyny w swoich domach? Ja mialam psy , koty , papugi , chomika , swinki morskie, krolika -Baksa, oraz krotko jeza;) i zajaca ...ach jeszcze rybki ale to juz mojego brata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mialam dodac ze nie wszystko jest tam takie piekne ruskie stare cipy mnie wkurzaja ..wredne i cfane sa ale nawet na ich zlosciwosci nie zzwracam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mialam tutaj ani jednego zwierzatka :( nie mam czasu :( a chcialabym miec psa i kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila25 :D Oj ja tez tu nie mialam zadnego z nich , wszystko w Polsce... Powiedz lila25 w jakiej firmie pracujesz ,moze maja jakas filie w mojej miejscowosci:D A wogole czemu sie Ciebie juz trzepiaja te kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie z samego rana. jako pierwsze wszystkiego naj, naj, naj dla derag. 🌻 niestety pracuje i tylko tutaj mam dostep do neta, dlatego sa takie dlugie milczenia z mojej strony. kiedy przychodzi weekend nie zdaze sie obejrzec a juz poniedzialek mnie wita a tu na toiku wlasnie w weekendy najwiecej sie dzieje. przykro mi ze nie moge byc z wami non stop, ze jestem tak rzadko ale fajnie mi sie was czyta :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki:-)) witam wszystkie i gratuluje tym ktöre mialy teraz urodziny. Co sie w kopalni stalo jest naprawde smutne.Naprawde chce sie plakac. Zycie moze sie w kazdym momencie skonczyc dlatego powinno sie zawsze tak zyc jakby dany dzien ostatnim byl. A tutaj pada i pada i niewidac konca. Tez tego niebedzie:-(( Mam nadzieje ze bede mogla jeszcze na spacer wyjsc.Wole zeby bylo zimno ale sucho i slonecznie.Co mi tam po 11 stopniach jak szaro i deszczowo.Brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam te same odczucia, aż łzy się cisną do oczu jak pomyślę ile dzieci straciło ojców, niech Bóg ma ich wszystkich w swojej opiece, choć spotkałam dzisiaj ludzi którzy pytali czy Bóg jest sprawiedliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemcy oczywiscie
wcale nie szkoda interesom polski, sa mili i grzeczni: http://biznes.onet.pl/0,1438526,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! Dziewczynom ktorym jeszcze nie dziekowalam dziekuje za zyczenia :) Nie sadzilam,ze tyle zyczeni sie posypie... :) To tylko swiadczy jakie kochane jestescie!!Dzieki i wielka buzka dla Was wszystkich!!! Troche mnie dzis boli glowka po wczorajszym szampanie,ale juz dochodze do siebie.... ;) Co do tragedii w kopalni Halemba..........;( Wielki smutek mnie ogarnal jak uslyszalm o pierwszych ofiarach...;( A tutaj dzis taka smutna wiadomosc od rana..... Nik nie przezyl...... Obawialam sie,ze taki wybuch poniesie za soba kolejne ofiary, ale nie tracilam nadziei........;( Wczoraj zlozylam kondolencje na onecie......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pomarańczce nie wyszedł ten link, że też nie ma w obliczu takiej tragedi innych problemów, niż dowalanie niemcom chodzi jej o to że : Rzeczpospolita\" pisze, że nowe połączenie promowo-kolejowe z Niemiec do Rosji ominie Polskę. Według przedstawicieli Ministerstwa Transportu i PKP taka decyzja ma charakter polityczny. Ale jakoś nie ochodzą mnie takie sprawy, szczególnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ostatnio się kłóciła pomarańczka, że przecież onet pisze największe bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskakuje tylko krociutko i skladam serdeczne zyczenia urodzinowe!!!! co do bigosiku, to ugoscilam (zeby nie powiedziec upasilam) wczoraj moja kolezanke, byla zachwycona! ona ze wschodnich niemiec, wiec myslalam, ze to danie zna, chciala przepis, problem w tym, ze ja wszystko dodawalam \"tak na oko\" ;) derag- kapuste wzielam taka \"no-name\" z PennyMarkt woreczka z napisem mild, bo za kwasna nie powinna byc. milego dnia zycze! PaPa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, wlasnie przeczytalam wszystkie chyba artykuly o tragedi w kopalni i poprostu nie jestem sobie w stanie wyobrazic tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, tak sobie pomysle, ze moze bysmy dzis wieczorem solidarnie o konkretnej godzinie zapalily swieczke, by uczcic pamiec tych ludzi ktorzy zgineli w katastrofie gorniczej w Halembie.... Co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MATEK
Wstrzymano sprzedaż odżywki dla niemowląt Główny Inspektor Farmaceutyczny wstrzymał sprzedaż partii Bebilonu, odżywki dla niemowląt - poinformowała telewizja TVN24. Wstrzymano sprzedaż Bebilonu Pepti 2, 450 g, o numerze serii 202531, z datą ważności 15.08.2008. Wstrzymanie sprzedaży ma związek z "podejrzeniem wystąpienia wady jakościowej, objawiającej się zatruciem pokarmowym" - czytamy w decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Partia zostanie poddana badaniu, na wyniki trzeba poczekać dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MATEK
Bebilon Pepti 2 to odżywka hypoalergiczna dla niemowląt powyżej 6 m-ca Dostępna tylko w aptekach. Wiem bo mój synek to dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×