Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

belaiza -> sypiam jak młody bóg ! ale o tej porze ?????? wieczór jeszcze młody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladnelismy wlasnie ta supergwiazde z linka Limes i szczena nam opadla no ja zaraz do lozia ja jestem spioszek to juz moja godzina szczegolnie jak maz w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac! jak ja bym chciala polozyc sie i tak po prostu zasnac! a tu nic! brzuch wielki jak dynia, zgaga pali niemilosiernie... a obok maz, ktory ostatnio zaczal chrapac... cos mam jeszce dodac? aha. sasiedzin lubia trzasnac drzwiami...Madleen wola FIIIIIIII!!!!!!!! co znaczy PIIIIIIIIICCCCCCCC!!!!!! wystarczy wam? to zaczcie mi udanego snu....::>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teufel
A ja mieszkam od pieciu miesiecy w bad kreuznach... Jeszcze jestem tu nielegalnie... Teraz na swieta zjezdzam do Polski na pare dni, po powrocie szukam i wynajmuje wlasne mieszkanie melduje sie i zakladam wlasne male jednoosobowe przedsiebiorstwo i moge pracowac legalnie, choc bez specjalnego pozwolenia na prace.... Po prostu mam wlasna firme.... Poczatki zawsze sa trudne, ale trzeba postawic sobie cel przed oczami i do niego dazyc nie przejmujac sie niczym.... Przyjezdzajac tu nie mowilam ani slowa, a teraz praktycznie bez wiekszych problemow moge sie porozumiewac..... Wystarczy chciec.... Dodam ze jestem tu zupelnie sama i daje sobie rade.... Za krajem nie tesknie bo nie mam za czym.... Przykro mi to stwierdzac, ale to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teufel powodzenia! a propo ciazy, kolezanka jest w 10 tyg, ma juz 3,5 letniego syna... rozpieszczonego do granic...mial byc jedynak... dzwonie ostatnio do niej, odbiera maly i na dzien dobry mowi: ciocia! a ja bede mial w domu dzidzie! a ja na to o fajnie, a on: wiesz mama bedzie coraz grubsza i grubsza... a jak bedzie juzbv taka gruba ze nie bedzie mogla chodzic to.... PEKNIE!!!!!! :D:D:D i wtedy dostane dzidzie! w szoku bylam, zalana lzami... pytam kolezanke skad on to sobie wzial... a ona mi, ze tatus nie wiedzial jak ma dziecko uswiadomic, i przygotowac, to wzial go na meska rozmowe... a moja Madleen dalej twierdzi, ze u mnie w brzuchu jest KICIA , i nawet codziennie karmi przez pepek reszta mleka z butelki :) zdziwi sie chyba troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaHB -na zgage migdaly wcinaj...pomagaja ....a poza tym pociesz sie ze tez mi brzucho przeszkadza ......buuuu...zawsze na brzuchu zasypialam a teraz.....ojjjjj.....chyba juz sobie odpuszcze i ide przymknac slepka...dobrej nocki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gingera, niestety na migdaly mam odruch wymiotny...:o dobze ze jakis dobry czlowiek wymyslil RENI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes???? możesz się dzisiaj ruszać ? no chyba że wytrenowana jesteś i żaden zakwas ci nie straszny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ! Gingera ! jak tam ? wyspałyście się ? Wszystkim 😘 buziaka i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witam wtoreczkowo,zwazywszy na moj stan to nawet nawet jakos wyspana sie czuje do 5,30...........zaraz zmykam do lekarzy ciekawe co nowego.....wymysli.....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera - dwupaczku kochany ,jeszcze się nie rozpakowałaś ? :) Belaiza - opuszczasz się troszkę skarbeczku .Czekają na Ciebie na pomocy i wsparciu :) Kassay już w ogóle nas nie lubi . Ani widu ani słychu :) U kogo już czuć wiosnę ? czy jest szansa że będzie można zrzucić z siebie ciężkie okrycia? i pokazac co nie co ? :):):):) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia ja bede zagladac ale mam troche korespondencji do nadrobienia i kilka mijsc w ktore lubie zagladac a czasu malo. No i troche postanowilam net ograniczyc, bo ostatnio rzeczywiscie za duzo czasu spedzam przed monitorem. Jo ranny ptaszku 🌻 :D A mi dzis zakwitl amarylis ale jest piekny :D Gingera Bog ma czas dla kazdego i Twoja dzidzia przyjdzie na swiat o wlasciwej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :-) Alusia zrobilismy Comper na nowo i niemialam wiecej tej stronki....przykro mi.A i czasu niemialam aby teraz te ostatnie stronki przeszukiwac. Mam za niskie cisnienie i czuje sie poprostu potwornie. Cos okropnego. Ale to tak jest.jednego dnia czuje sie czlowiek dobrze i idtie tak spac a jak sie wstaje to.......co dzialo sie w nocy ze sie tak strasznie czuje;-). Jo24 nierozpijaj sie tak :-))....niemasz powodöw. Wszystkim milego dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, chyba o nie nie zapomniałyście? ja o was nie, ale mężuś do domku zawitałał na kilka dni no i spokoju mi nie daje, a do tego mała po zabiegu... ale jest OK, bo zawsze może być gorzej, a póki co to martaHB myślę, że powinnaś to gdzieś zgłosić, Jo24 - kobieto - skąd ty bierzesz siły na to wszystko? tryskasz humorem i masz odpowiedź na wszystko? ja jestem taka troche przybita, ale już nie długo będzie lepiej, po rozmowie z mężem doszliśy do wniusku, że kończymy wszystkie nasze sprawy w PL i najpóźniej na koniec kwietnia jestemśy już całą trójką w DE pozdrowienia ze słonecznej pólnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassey -> -> ale ja z radości pije ! myślisz,że nie mam powodów :-( no tak czasem kubeł zimnej wody może pomóc- ano zobaczymy :-( Kasia k -> -> ja to już się taka błyskotliwa urodziłam :-D :-D A MOŻE TO OD TEGO ALKOHOLU :-o !!! :-o [ uświadomienie sobie tego faktu spowodowało że euforia wywołana świeżo połechtana próżnością uleciała - czar prysł !] ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dziewczyny ,czy ktoras z was zdawala jakikolwiek egzamin z jezyka niemieckiego?Wczoraj napisala mi znajoma ,ktora zdawala certyfikat ze czekala 2 i pol miesiaca na wyniki:O Ja zdawalam 3 lutego i tez jeszcze nic nie przyszlo.Mowili nam ze jak bedziemy miec szczescie to przyjdzie w przeciagu 4 tygodni,ale teraz idzie juz piaty i dalej nic😭A ja jestem niecierpliwa i juz bym chciala.Jak mam na nie czekac jeszcze miesiac to wcale juz nie chce wiedziec na ile zdalam:P Limes jak tam krem ,sa juz widoczne jakies efekty?Tak chcialam go mamie kupic,ale musze wiedziec czy sie oplaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ZMP*
A tak odnosnie wizyt u ginekologa to kolezanka mi opowiadała o takiej babie która wybierała sie na badania i wymyła sie i psikneła niby jakims dezodorantem przyszła do gabinetu lekarz ja bada i mówi do niej: ale sie pani wystroiła ona przyszła do domu patrzy a tam na pipce BROKAT wyobrazacie to sobie taki obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes jezeli sie dla innych cos robi to jest sie moze nawet szybko rozczarowanym co nie?jezeli nikt niepodziekuje. trzeba dla siebie robic:-)) Möj synus to taki ze kiedys tam w klötni kiedy mu wlasnie powiedzialam ile to ja sie dla niego poswiecilam powiedzial do mnie ze to nie jego wina.ze jezeli go chcialam miec i musialam sie poswiecic to byl to möj wybör.I ma racje chlopak.naturalnie bylabym szczesliwsza gdyby byl mi wdzieczny do konca zycia za to moje poswiecenie.Bo tego sie dziwnym sposoben oczekuje:-)) Ale jest to nie prawidlowe.Chyba niema nic gorszego od oczekiwania ze ktos podziekuje. Chyba mysli sie wtedy ze jest sie wiecej warty.Ale watpie w to. Jest sie tyle wartym ile sie siebie samego kocha i siebie samego lubi i chwalic umie i moze. :D Ale to wiesz juz sama. Jo 24 a ty zauwarzylas moze ze ja tutaj jako Kassay a nie kassey jestem???????:-))) Madlen21 gdzie sie podziewalas? Co slychac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz normalnie glupio pisac......lekarz stwierdzil ze moze dzisiejszej nocy,albo rankiem .....a jesli sie myli to mam znowu przyjsc w czwartek.......a niech tam te co maja dzieci niech sobie przypomna ,a te co nie maja niech wiedza ze baby w ciazy maja prawo byc zmierzle.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha jo24......zlamalam Twoj monopol na rozpoczynanie stronek .....hahaha a moze to jakis magiczny znak:P ahhhh zeby to ktos wiedzial....Ten na gorze na pewno wie ,ale mi nie powie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera a Ty jestes pewna ze lekarz dobrze wyliczyl? Mojego nieslubnego siostra miala wlasnie ten przypadek.jakos wpadlam na to bo i brzuch miala wiekszy niz powinna byla i wogöle bylo pare takich spraw gdzie ja do niej möwie ze napewno lekarz cos nie tak wyliczyl.Powiedzialam jej to noi poszla do lekarza aten ze napewno nie .jezeli wogöle to tylko o pare dni.A ja to juz w pierwszych tygodniach do niej powiedzialam ze urodzi miesiac wczesniej.No i tak bylo.urodzila miesiac wczesniej a dzidzia byla normalna. Niezdziwie sie jezeli cibie cos podobnego jest i dzidzia czeka poprostu na swöj dzien ktöry nie jest tym co lekarz wyliczyl:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie i panny! pol godziny probowalam sie wbic, i w koncu sie udalo. Gingera trzymamy kciuki! ja z Madleen tak sie nie moglam dopczekac, ze kazde uklucie bylo juz skorczem :) liczac \"moje \" skorcze rodzilam chyba tydzien ;) Kassay ma racje, ja urodzilam wg obliczen mojej siotry a nie lekarza! on twierdzil, ze ja pod koniec czerwca urodze, nawet do ok 5 lipca, a Madleen urodzila sie naturalnie 17 czerwca. dzis bylam kupic prezent dla dziewiecioletniej siostrzenicy- postanowilam kupic ksiazke i wiecie co? zal mi bylo ja zapakowywac :D bo kupilam KARLSSON VOM DACH ASTRID LINDGREN sama bymn ja z checia wciagnela, ale niestety musze jutro wyslac, zeby na weekend byla na miejscu...:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera moze urodzisz 13 marca,wtedy mam urodziny i by mi bardzo milo bylo🌼:D Kassay ja sie rzygotowuje do wyjazdu do Polski,dlatego nie mam takiej \"ochoty \"na komputer:D Limes a pamietasz jeszcze po ile ten kremik byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakim kremie
laseczki piszecie? podzielicie się nazwą? Z góry dziekuję!!! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam do marta Hb jeszcze cos napisac :D Twoja coreczka jest z 17 czerwca,moja z 14 a maly jest planowany na 30kwietnia?Bo moj z 3 maja to tez podbnie.Widze ze w tych samych miesiacach dzialamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, szlag mnie zaraz trafi!!!!!!! Pol dnia mam problemy z polaczeniem, jutro chyba napisze kundigung, jaka siec polecacie, mam na mysli DSL i tel. oprocz ALICE??? madleen21 czyli mniej wiecej w tym samym czasie sie nudzilysmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×