Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Heloo wieczorkiem ...mam problema...wiem ze ktoras sie tu znala na niemieckim windows.Zostawilam zalaczonego kompa i slubny mnie podsiadl cos poklikal.....i...w efekcie mam pol pulpitu na bialo na srodku zolty pasek no i pol moja tapetka i jeszcze kilka skrotow i folderkow na pulpicie wyglada na zaznaczone....help...jak to naprawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingera wejdz w
systemsteuerung ( ze startu ) potem po lewej stronie w ZUR KATEGORIEANSICHT WECHSEL potem w LEISTUNG UND WARTUNG i potem znowu po lewej stronie w systemwiederherstellung potem daj Computer zu einem früheren Zeitpunkt wiedeherstellen pojawi Ci sie kalendarz z niektorymi dniami zaznaczonymi na tlusto, nacisnij jeden z tych "tlustych dni" dzieki temu bedziesz mogla przywrocic ustawienia systemu z tego konkretnego dnia Pozwoli to na pominiecie wszelkich zmian dokonanych w systemie w ciagu ostatnich kilku dni ale nie stracisz danych badz innych zapisanych dokumentow - sprawa dotyczy tylko sstemu. Daj znac czy sie uda i wal chlopu po lapach jak jeszcze raz do komputera siadzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie mialam zapytac jak sie nazywa przywracanie systemu ...noo...jakas dobra pomaranczka czyta w moich myslach...telepatia czy co...;)zaraz dzialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes wiedzialam ze to Ty -normalnie czulam,poszlam na chwilke pod prysznic-mysle moze mnie oswieci-w sumie oswiecilo.W polskim kompie nie bylo by problema....ale nie wiedzialm jak sie to nazywa w De...i tak do siebie mowie zapytam na forum,a tu gotowe krok po kroku jestes WIELKA LIMES!!!!!!!!!!!!!! UDALO SIE!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻WIELKIE DZIEKI🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - fajnie, że zajrzałaś, rób to częściej a wogóle to dzień dobry, nie wiem czy pamiętacie, ale u nas dziś Dzień Dziecka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! A ja dalej z tym zebem sie mecze.powiedzcie co kupic w aptece na opuchlizne, pomyslalam ze dobrze byloby robic oklady. Biancaa---bylas u dentysty ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, moje dzieci się porozjeżdżały ;-) jedno w pracy :-p drugie na wycieczce ze szkołą w parku rozrywki a trzeci na wycieczce z przedszkolem na Ritterburg pomimo że wczoraj uprzątnęłam chałupę to dziś wygląda jak po tajfunie :-( normalnie ręce opadają i znów wszystko od początku 😭 . . . Dziunia------- rodzą , rodzą i nawet w takiej dziurze mamy dwie podstawówki zapchane jak wszędzie tyle ,że mój chodzi do takiej ... jak by to powiedzieć ... elitarnej, szkoła jest założona w 1901 r., a jej założyciel pochowany na terenie szkoły, . to urokliwe miejsce zagubione pośród pól i lasów, bo część budynków to jeszcze dawny Rittergut, są praktycznie samowystarczalni bo hodują zwierzęta , uprawiają roślinki i takie tam, . właściwie to takie miasteczko szkolne, bo tylko 2-3 budynki w całej miejscowości nie są w posiadaniu szkoły, cześć pedagogów mieszka z rodzinami na terenie szkoły razem z dziećmi z internatu, trafiają są tam dzieci z najdalszych zakątków Niemiec.Mam to szczęście że mieszkam niedaleko i zawija do mnie szkolny autobus, który zbiera dzieci z okolicy ;-) bo internatom w tam młodym wieku jestem przeciwna :-o .niektórzy składają tam wnioski jak jeszcze dziecko w brzuszku, ale na to nie man reguły, weryfikacja jest długo i wnikliwa :-( a że mają w czym przebierać ( a ilość miejsc wyznacza wspólna rada trzech takich istniejących szkół ) to mają takie dzieci jakie chcą, skrupulatnie dobrane :-o z reguły pierwszeństwo ma rodzeństwo tych którzy już tam się uczyli bądź uczą no i dziatwa pedagogów ;-) .czasem mnie to nadęcie śmieszy, ale ogólnie jestem baaaaardzo zadowolona , bo ta szkoła nie tylko uczy ale naprawdę dobrze wychowuje . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ostatniego weekendu to pomimo nie za ładnej pogody był udany :-) tylko droga tam i z powrotem jakby mniej w kierunku TAM już po 50 km zaliczyliśmy rzyganko :-( stanęłam przed problemem : co zrobić jak mnie się chce siurać, że prowadzić już nie sposób a jestem sama z dwójką małych dzieci - dodajmy- chłopców - z których przynajmniej jeden za nic nie wejdzie do damskiego kibla :-o w drodze Z POWROTEM był straszny tłok na drodze , same tiry zbierały się 3 dni a nie jak zwykle 2 , lało jak z sikawki a do tego dochodziła jeszcze chmura wodnego pyłu spod kół , potem zaczęło wiać tak że na mostach to już tylko czekałam kiedy mnie zdmuchnie . w tzw. międzyczasie normalka : kupki, siusiu i nierozwiązywalne spory . a do tego wszystkiego koleżanka z satelity chyba miała migrenę bo co i rusz robiła mnie w konia , a jechałam tą trasą 1. raz, na szczęście przed wyjazdem napatrzyłam się do syta na mapę i byłam czujna :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes-------- nie zawiodłaś pokładanego w tobie zaufania !!!!!!!!! Ja wiedziałam ,że bez żadnych nacisków , sama podejmiesz \"jedynie słuszną decyzję\" 😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia----- chyba wpadniesz przed wyjazdem się pożegnać :-) i zebrać zamówienia na \"towar z Polski\" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj juz nie umialam tu wejsc bo moj anty wirus cos zaczol szalec ...dzis juz OK!! Z slubnym jeszcze nie gadalam bo z nocki wrocil i ma spac ,a jak go teraz opr..... to nie bedzie umial spac:P A tak poza tym WSZYSTKIM CO SIE CZUJA DZIECMI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!! DUZO ZDROWKA.BO CHYBA TO NAJWAZNIEJSZE!!! A na opuchlizny zebowe najlepsza ze wszystkiego szalwia-plukac ,plukac i jeszcze raz plukac.Zmykam ,bo ktos glodny ,a jeszcze sam nie umie sie poczestowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może orientujecie się czy któryś z operatorów komórkowych (tmobile, e-plus, vodafone, o2) oferuje bezprzewodowy dostęp do internetu-do laptopa , ale na prepaid , wiem ,że na abonament mają wszyscy lecz umowa na 2 lata, coś takiego lecz w systemie prepaid: http://www.t-mobile.de/surfpakete/0,12442,17837-_,00.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja tylko na chwile sie przywitac... fajnie, ze topic wreszcie odzyl i, ze Wy jestescie:) Limes witaj z powrotem!!!!:D Cafeterianko bylam u dentysty, i wizyta zakonczyla sie wyrwaniem tego cholernego bolaka:) w sumie nie rozpaczam za bardzo, bo to byl zab madrosci:) pozdrawiam Was serdeczie i dzieciaki z okazji ich swieta tez:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afera teletubisiowa w Polsce trwa :-p Bajkowa lustracja nabiera rumieńców i przekracza granice absurdu :-) Za górami, za lasami, czyli… LISTA PODEJRZANYCH: Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej. **************** Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji ********************* angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej \"bajki\" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję. Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Maciarewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK! Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. ************************** Polecamy odcinek \"Później\" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to \"klapnięte uszko\". Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - ******************* typowe oznaki homoseksualizmu. Nosi czerwone korale..Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka? Bolek i Lolek - Tola to przykrywka. ******************** Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny ************ - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie. Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża **************** różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos. Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic nie mamy. Ale szukamy. Nosi taki ********************* sam kask jak jeden z członków Village People. Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione **************************** podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana. Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i ********* podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny. ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące ************** feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki. Bohater \"zaczarowanego ołówka\"- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać... U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-) JEDYNI SPRAWIEDLIWI: Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest tragedia? Lech i Jarek Kaczyński odwiedzili jedna z warszawskich podstawówek. Podczas dyskusji z uczniami Lech zapytał: Co to jest tragedia? Czy ktoś mógłby podać przykład? Dziewczynka z pierwszej ławki podniosła rękę: - Gdyby mój przyjaciel, który mieszka na wsi, bawił się na polu i został rozjechany przez traktor - to byłaby tragedia. - Nie - odpowiada Jarek Kaczyński - to byłby wypadek. Zgłasza się kolejne dziecko: - Gdyby autobus, który odwozi 50 dzieci do szkoły, miał wypadek, w którym zginęliby wszyscy pasażerowie - to byłaby tragedia. - Też nie - odpowiada znowu Jarek Kaczyński - to byłaby wielka strata. Czy ktoś ma inne pomysły? W klasie cisza. Nikt nie chce się zgłosić. Nagle odzywa się Jasiu: - Gdyby samolot, w którym lecieli Pan Prezydent i Pan Premier został trafiony przez pocisk i rozpadł się na kawałki - to byłaby tragedia. - Brawo! - woła Lech Kaczyński - Możesz nam powiedzieć dlaczego uważasz, że to byłaby tragedia? Na to Jasiu: - Dlatego, że to na pewno nie byłaby wielka strata i raczej nie byłby to wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia------ eeee tam zaraz nazwę :-p tak SE to wszystko wymyśliłam tylko, wiesz dla jaj :-p PS odbierz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec na
na zdrowie i polaczmy nasze topiki!YYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia, no to dawaj, tylko zabirze kilka cieplejszych rzeczy, bo sie ochłodziło i to bardzo, a jak będziesz bardzo zaspana i będziesz miała ochotę na kawusie to dawaj.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj też u dentysty byłam, ale na szczęście tylko leczenie kanałowe, byłam na 9 ale jeszcze pól głowy mam sparalizowane, przeżyję a wieczorem się upiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera dziekuje za zyczenia z okazji dnia dziecka :P Jo ja tez chce wiedziec jak sie ta szkola nazywa ;-) Wczoraj na Yahoo czytalam ze w polsce zostalo oficjalnie potwierdzone ze teletapis nie sa schwul. Szczerze möwiac nigdy mi nieprzeszkadzaly korale kolargola chociaz na poczatku myslalam ze to babka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrima45
widac znowu Bercik sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
mozna? czy urlaubgeld dostaje sie w kazdej pracy? czy zalezy to od firmy i pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie dostałam rozliczenie roczne za gaz no i taaaaaaaaaaaaaak mi gały wyszły !!!!! taka ciepła zima , często nas nie było , tom się spodziewała, że mi oddadzą a tu bach jeszcze musimy dopłacić ! nosz qurwencjonale ja tego nie pojmuje :-o jak im to wyszło ? . no i wiadomo od razu podnieśli średnią . jak nie urok to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen a dlaczego ja nic niedostalam na dzien dziecka???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie wszystko :-o drugi list miłosny był od ubezpieczyciela od Privat-Haftpflicht 5% up !!! bo wzrósł od 1.1.2007 die gesetzliche Versicherungssteuer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×