Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

limes, odbyłam juz kilka takich podróży, też sobie zaraz sprawdzę dla mnie nawet lot moze byc bo z gdańska do dussel leci bezpośrednio, tylko trochę za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sie przelecę :classic_cool: nic nie powiem slubnemu i jak po pracy przybędzie to się zdziwi, a co tam będe sobie żałować lece na www se bilet kupić zaraz wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen a ja w dalszym ciagu niemam nic na maila :-( ile kosztuje bilet z ganska do Dortmundu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet Kassay
około 120 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gingera - bez obaw on nie ma zielonego pojęcia o naszym topiku, tak myslę bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jeszcze tylko 30 dni i bede na stale w Niemczech z jednej strony juz nie moge sie doczekac zeby byc z moim misiem a zdrugiej boje sie ze sie nie zaklimatyzuje:(:( i jeszcze cywilny 6.07.07 az doslownie sie boje caluski dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo a gdzie ty sie podziewasz? jakis sabotaż czy jaki grzyb???? a może jeszcze w łózku się wylegujesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia k to twoj maz jest blisko mojego miasta hihihi ja od 2 lipca bede mieszkala kolo essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mariechen, jak dobrze ze jestes! doradz mi prosze, co w aptece kupic do plukania jamy ustnej.Albo moze wiesz jak jest po niemiecku szalwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka nie ma sprawy ja mialam problemy z zebem i musialam plukac a to takie niedobre :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalwia moze nie jest dobra w smaku ale skuteczna na 100% a ja siedze w pracy i doslownie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka - lece a potem sobie pociągiem dojade z dortmundu do dussel, chociaz na dobra sprawę mam znajomego w dortmundzie to moz emnie zawiezie nikusia, ja juz od lutego wyjeżdżam i dojechać nie mogę, ale teraz to już z górki, bo mieszkanie się remontuje i wszystko jest na dobrej drodze, ja miałam na początku w neuss mieszkać, ale ostatecznie zostaniemy w dussel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia k teraz jestem w polsce pracjuje w biurze turystycznym i odliczam dni do dussel mam jakies 30 min autkiem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mariechen, COS mnie boli , bo juz sama nie wiem co.Czy to miejsce po wyrwaniu zeba, czy to cale dziaslo od opuchlizny i ropy( przepraszam wiem ze to nieprzyjemnie sie czyta) , czy te naciecia w dziasle ktore lekarz wczoraj mi zrobil.Te masc tez kupie.zreszta, kupie wszystko byleby tylko pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka bo wiesz ze robi sie cos takiego jak suchodol ale mysle ze to poprostu po tym wyrwaniu cie boli ale szlwia ci zlagodzi i dziala antybakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia no to tak sobie myslę,ze może bedziemy mogły sie kiedys tam spotkać, ja bedę mieszkać w dzielnicy Bilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cafeterianka nie możesz tam za dużo paować, bo se kuku zrobisz, miejsce po wyrwanym zębie musi się zagoić, niw wolno wysysać i wydłubywać nic, bo jak ci sie napaprze to dopier bedzię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu k ja bede mieszkala w Mulheim an der Ruhr Mam nadzieje ze sie spotkamy masz moze gg bo wiesz ja jak sie przeprowadze to nie mam tam zadnej polskiej kolezanki jedynie mojego przyszlego meza brata dziewczyne a wiesz jak to jest ani pogadac o wszystkim ani nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×