Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dobranoc wszystkim :-)) A co do politiki to kiedy bylo cos takiego ok? Kazdy kto tam u göry siedzi widzi tylko swoje. Grönemeier ma racje.Moje slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ u mnie leje i nie ma jak z domu wyjść, psa by nie wygonił.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a może macie jakiegoś linka ze złotymi myślami po niemiecku, potrzebuje dla koleżanki a ona nie ma dostępu do netu i musze coś wydrukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 😘 a te złote myśli to na jakiś określony temat ? tego jest cała fura :-D może jakiś konkretny autor ? bo jak nie to tu masz takie aforyzmy wszelkie ;-) z tłumaczeniem : ************************************************** http://www.cytaty.info/poniemiecku *************************************************** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako motto na dziś ja wybieram to : * Nie zgadzam się z matematyką. Uważam, że suma zer daje groźną liczbę. * Ich stimme mit der Mathematik nicht überein. Ich meine, dass die Summe von Nullen eine gefährliche Zahl ist. (niem.) — Stanisław Jerzy Lec . :-D może nawet zmienię stopkę :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny co
...................@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.... .. .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@.........................@@@@......................... .......@@@@ .............................@@@@....................... .........@@@@....... .............................@@@@....................... .........@@@@.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez znacie
Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz. Tam człowiek prawie Widzi na jawie I sam to powie, Że nic nad zdrowie Ani lepszego, Ani droższego; Bo dobre mienie, Perły, kamienie, Także wiek młody I dar urody, Mieśca wysokie, Władze szerokie Dobre są, ale - Gdy zdrowie w cale. Gdzie nie masz siły, I świat niemiły. Klinocie drogi, Mój dom ubogi Oddany tobie Ulubuj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.O.B.U.D.K.A. !!!!! . tuuu tu rrrrru tuuuuuuuuu !!!!! . tu tu tu tu tu tuuuuuuu !!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wstałaś ? jak widzę, że masz zamknięte oczy ! :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyj się uczesz się i wybieraj kogo chcesz ! moja ulijanko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Dziunia na obniżenie składki w przyszłym roku chcesz się załapać :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy rozprawa będzie tak burzliwa jak ta o bakach i kredytach :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bankach o bankach o bankach :-D naturalnie że o bankach ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12,9 od 2008 czytałam w gazecie :-D uuha oczytana jestem \"CO NIEeeee\" :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem grzebią ? czy jak :-D . ja tam małżonkowi się do roboty nie wtrącam :-D :-D :-D :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już czas najwyższy ale jak przyjdę to chę tnie tez poczytam mądrych ludzi :-) pośmiałam się brzuch wymasowałam ;-) no to teraz idę w bój dnia 😘 . pa . 🖐️ . Dziunia życzę poprawy i szybkiego powrotu to formy 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) dziunia a Ty co tyle tableteczek wcinasz????Zelazo rozumiem a ta reszta? Chcialam wyjsc ale jakos buro i myslalam ze bedzie padac.No ale bedzie na pewno.Po poludniu.14 stopni. Luxus co ;-)?? Zimno jak po zimie.A lato juz sie zaczelo co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem trafiłam na taką oto satyrę Załuckiego : ********************************** \"Wszystko o mężczyźnie\" Moja żona to mądra niewiasta. Moja córka, proszę Państwa, dorasta. Więc żona z głębi fotela rad naszej córce udziela... Nie szukaj, dziewczyno, mołojca. Nie trzeba. Popatrz na ojca. Nikt się na oko nie wyzna. A jednak mężczyzna. Mężczyźnie nie trzeba urody. Mężvczyzna nie musi być młody. Mężczyzna się nie ma podobać nikomu. Mężczyzna potrzebny jest w domu. Mężczyznę, dziecko kochane, zesłano nam nie po próżnicy. On ogień w piecu zapali, on węgla przyniesie z piwnicy... A kiedy , mówiąc już szczerze, nachodzą go myśli niezdrowe to wtedy w mężczyźnie budzi się zwierzę, Ale DOMOWE, córeczko, DOMOWE..... Z mądrością to są przesądy. Intelekt to przecież nie wszystko Mężczyzna nie musi być mądry. Wystarczy jak ma stanowisko! Mieć życie wewnętrzne bogate??? A po co mu?? Popatrz na tatę! Więc córeczka posłuszna Mamie spojrzała jeszcze raz na mnie z miłością i czcią nienaganną i z płaczem - JA CHCĘ BYĆ PANNĄ!!! . :-) . pozdrawiam i lecę dalej ;-) . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×