Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

I jeszcze cos,tak my piszemy o gotowaniu i.t.p sprawach bo jest to zycie kazdego na tym swiecie.A za komputerem siedzi dözo matek lub zon ktöre niekoniecznie szczesliwe sa ale bardzo fajnie jest poprostu o tych pierdolach pisac.Pozatym wolnosc tomku w twoim domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
tez kiedys mowilem tak jak Ty kassay, az sie lezka w oku kreci jak sie pomysli, ze jeszcze pare lat temu tez bylem taki naiwny!:) to nie jest zarzut, jestes kobieta, do twarzy Ci w tym, mnie juz by nie bylo, wygladalbym raczej na idiote;) to naiwne sadzic ze wszyscy sa mili i dobrze i ogolnie swiat jest cudowny. zobacz ile niemcy robia zeby nam dokuczyc, zobacz jak walcza o swoj interes nawet naszym kosztem, wsluchaj sie w skargi naszych rodakow ktorzy doswiadczyli dzisiaj, teraz, niedawno krzywdy od niemca slowem, albo czynem... niemcy generalnie nami gardza, a kawaly o polakach-zlodziejach, pijakach i idiotach nie sa wyrazem poczucia humoru, a wyrazem pogardy! zobacz jak niemiecka prasa potrafi skomentowac polska polityke. nie wazne czy sie zgadzamy czy sie nie zgadzamy, ale obcy narod nie ma prawa wypowiadac sie o glowie panstwa w stylu "polski kartofel". nikomu to tam nie przeszkadza. Tobie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka _wódka
BRAWO WASZE DZIECI!TAK TRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AkaszaDiva
Do wasze dzieci....mnie tez to denerwuje jak panienki gadaja jaka to w Polsce bieda....ja kiedys mieszkalam w Niem. i wiem jak to wyglada ....mam na przyklad znajoma ktora kible szoruje...i dupy dziadkom podciera...maz pracuje w polu ...czasami w ogrodzie....ale uwazaj...dom kupili ale w Polsce i co jeszcze jak jada do polski to sie chwala jak to dobrze...i jaka to oni dobra prace maja...oczewiscie ona pracuje w domu towarowym najwiekszym w miescie tacy niemcy dobrzy......Bylam dlugo tam i wiem jak niemcy kochaja polakow...owszem czasami sie zdarza ze ktos ma naprawde dobra prace ...ale prosze to jest moze 1%...cala reszta prace typowe domowe, ogrodowe, budownictwo, burdele...niestety taka prawda...poco koloryzowac....to samo w USA....99% to sprzatajacy..i Restauracje na zmywak.....badzcie uczciwi....A Polacy mieszkajacy w Polsce prosze nie zabierac glosu jezeli nigdy nie pracowaliscie i nie byliscie za granica (poza Wakacjami) bo sorki nie macie pojecia.....i nie wiecie o czym mowicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AkaszaDiva
Niemcy gardza Polakami.......nie zmienicie tego szczegolnie stare pokolenie Niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczki pokazaly
co potrafia a teraz administrator po nich po sprzata, i nie szkoda bylo palcow zeby na darmo sie tyle naklikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big de
Do Wasze dzieci... czlowieku zajmij sie lepiej swoja Warszawka, powiedzialam ci juz. Ty tutaj nie mieszkasz i nie masz zamiaru, wiec nie rozumiem po co prowadzisz wogole ta dyskusje?? Konrad Wallenrod jestes, ze chcesz cierpiec za miliony czy co??? Masz 27 lat, wojny nie przezyles, wiec tez sie nie wymadrzaj. I zostaw nas wreszcie w spokoju, skoro wszystkie jestesmy takie zle. Nie nawrocisz nas niestety. Twoja misja jest zakonczona. SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
sama spadaj durna chamko! oto Wasza kultura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borus
Sam jestes durny i chamski!!!! Spojrz najpierw na swoja kulture!!!! Jest ona ponizej zera!!!! Zanim zaczniesz nas oceniac spojrz najpierw na siebie!!!!! To ty zaczales bezpodstawnie nas atakowac i wyzywac od najgorszych,czesto uzywajac niecenzuralne slowa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
ja nie atakuje "Was" rozmawiam z konkretnymi osobami, ale chyba masz za malo mozgu zeby to zauwazyc! niecenzuralne slowa za obrazliwe teksty, to chyba uczciwe. zapewne uwazasz ze Ty jestes wyjatkowo cenzuralna? to sie jeszcze raz przeczytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, melduje sie tylko, jestem po nocce, spalam 3 godziny a dzis znow nocka:( jutro do roboty o 10 musze byc zwawa, nie wiem jak to przezyje ale jakos to bedzie, milego wieczorku , buziaki papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysla, ze kazdy potrzebuje modlitwy, ja tez. Odnosnie pani Melity: Jest taki palac w Morawie kolo Strzegomia. W palacu tym przed wojna mieszkali aptekarze, byli dobrymi ludzmi, mieli 5 dzieci (jednym z nich jest pani Melita) i dobrze im sie zylo. W czasie wojny sluzyli miejscowej ludnosci pomoca jak sie dalo, takze swoimi zapasami lekarstw, dawali schronienie, opatrzali rany. Kiedy wojna sie skonczyla i wszyscy Niemcy uciekali oni postanowili zostac, powiedzieli, ze nikomu nic zlego nie zrobili, ze tu ich dom. Przyszli Rosjanie i nie zapytali sie czy byli grzeczni czasie wojny tylko ich rozstrzelali. Dzieci schowali Polacy i wyslali potem do Niemiec. Po latach gdzies kolo roku 1982 Pani Melita wrocila do domu swoich rodzicow. To byla juz po PEGER-owska ruina. Z niemieckich pieniedzy zebranych po roznych fundacjach ten palac zostal wyremontowany. Dzis tam miesci sie przedszkole dla biednych dzieci, ktore zwozone sa autobusem fundacji z calej gminy. Sa to dzieci najczesciej samotnych matek, przedszkole w calosci finansowane jest z pieniedzy niemieckich fundacji, rodzice nie placa ani zlotowki. Dzieci dostaja wyzywienie, zabawki i nawet odziez. W palacku miesci sie tez fundacja, ktora oprocz opieki nad przedszkolem organizuje kursy dla nauczycieli, spotkania mlodziezy z roznych krajow. Ja uczesticzylam tam w kursie, ktory w 80 % oplacany byl przez niemiecka fundacje Akcion Mensch. Jako nauczyciela nie bylo by mnie stac na taki kurs a moj Polski pracodawca nie byl nigdy zainteresowany, tym by nauczyciel mogl sie ksztalcic. Dziéki temu kursowi moge byc lepszym nauczycielem. Kiedy spytalismy pani Melity co tu do niej nalezy, odpowiedziala, ze ten plaszcz, ktory ma na sobie i jak umrze to mamy go dac biednym. To wiekowa kobieta ale tak duzo robi dla Polski. A jej rodzina nieustannnie wydeptuje sciezki do niemieckich sponsorow o pieniazki. Ma ktos odwage, by w nia rzucic kamien tylko dlatego, ze jest Niemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary 🌻 a wlasnie zadzwonila moja mama, ze przyszlo mi z banku, ze mam zaplacic 3 tys zl, bo moja kolezanka, ktorej kiedys zyrowalam nie splacila kredytu :( no skoro mieszkam w Niemczech to mnie stac. Takie Polskie myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuk z berlina
hej dziewczyny, dajcie spokoj, wyluzujcie, z takim zerem jak on nie warto rozmawiac, przeciez od pierwszego jego wpisu widac , ze ma tylko hitlera w swoim mozgu i nic procz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
eheehehe a kto tu w kogo rzuca kamieniem? przestancie sciemniac!!!! to ze nie przepadam za niemcami i nie zamierzam sie z nimi bratac, a juz napewno bym sobie niemki nie wzial za kobiete to nie znaczy ze mam w kogos kamieniem rzucac. Czy Ty belaiza znasz tylko dwa stany? milosc i nienawisc? a co z normalnoscia, gdzie sie do kogos odczuwa np. rezerwe, albo niechec, albo tylko lekka sympatie? no wiec ja nie przepadam za niemcami i odraza mnie bierze jak sobie pomysle jak sie jedna z druga sprzedaje za pare euro. bo w mojej ocenie w Waszych wypowiedziach czesto pokazuje sie takie przerazenie i wspomnienie biedy. moze pochodzicie z biednych rodzin? tylko dlaczego zamiast samemu wziasc i zrobic cos w swoim zyciu, wolalyscie prostszy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
heeheheeh mentalnosc wielkiej damy z niemiec:) "takie zero" "faszysta" "cham" itd. itp. ciagle to slysze. jestescie prostymi dziewczynami, ale jednak az sie przykro robi ze tak bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
w swoich wypowiedziach, juz chyba sam nie wiesz co piszesz i do kogo, juz 2 strony w tyl mowiles ze to twoj ostatni wpis i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
aca my sie sprzedajemy za euro hahahah, to twoja zona sie sprzedaje za zlotowki hahaha, i kto inteligentniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borus
Do a wasze dzieci Nie atakujesz nas???!!!No faktycznie masz malo mozgu w tej kapuscianej glowie skoro nie widzisz!!!To jest rozmowa,czy dyskusja???? Jak ktos Ci nie przytaknie to wyzywasz od najgorszych!!!Cierpisz na zaniki pamieci???? Poza tym masz od poczatku zamierzony cel!!!Jak nie pamietasz,bo przeciez z twoja pamiecia krucho, to zaraz ci go przytocze!!! Wynos sie stad ,bo mamy cie serdzcenie dosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
moja czy ze mna jest czy nie ma taki sam status materialny, umie o siebie zadbac, nie jestem jej potrzebny do pozwolenia o prace, do obywatelstwa, do socjalu niemieckiego itd. itp. widzisz roznice? pisze tu nadal, bo mnie Panie wywolaly do tablicy, czytac nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
puknij sie w leb czlowieku, nie dociera do ciebie ze juz cale to forum jest przeciwko tobie, ponad 20 osob ma inne zdanie niz ty??? rosz troche tym antyhitlerowskim mozgiem, dziwne ze ponad 20 osob jest glupie-jak twierdzisz, a ty jeden niby najmadrzejszy, wez sie zastanow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
borus skocz mi:) zaczynasz mnie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
liczyc chyba nie umiesz:) na tym forum rozmawialem w sumie moze z 5-6 osobami, a juz 20 osob naliczylas:) a liczylas tych co mnie poparli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
to do czego jej jestes potrzebny hahaha, chyba juz cie nie chce bo cale dnie spedzasz na internecie, wciskajac nos w nie swoje sprawy i w nieswoje zycie, pajac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
kto cie poparl????? wiarygodna HELA Z WESELA ? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
jezu, jak to do czego jestem jej potrzebny? rany boskie teraz pokazalas dusze kur...szona. mezczyzna jest wedlug Ciebie do czego potrzebny? do statusu materialnego? sama sie pograzylas. ale widzisz, widac do czegos jej jestem potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
a propos, z reguly tak bywa, ze tlumy sa glupie a elita madra, tego tez nie zauwazylas panienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
jak wyzej, to wedlug ciebie chyba jest potrzebny do statusu materialnego, sam na gorze napisales, oj placzesz sie , placzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentny jestes
od reguly sa wyjatki , niestety ty do nich nie nalezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×