Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truble with

mam taki maly problem

Polecane posty

Gość truble with

jak ja jestem podniecona i gotowa zeby sie kochac, moj nie jest, a jak on jest to znowu ja mam sucho ... czy Wy tez mieliscie takie problemy? jak je rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
jeszcze nie widziałem żebyś coś sensownego powiedział na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
twój nick za to widzę strasznie grzeszy inteligencją ja pierdole buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do truble with ---> Gra wstępna. Niech Cie doprowadzi oralnie na skraj orgazmu, późnieniej 69, a nie ma chyba takiej opcji, żebyś po minetce nie była wilgotna, więc po 69, do dzieła ;) A w razie problemów z wilgotnością polecam KY. Jak już wejdzie, to i Twoje lubricatio sieę obudzi. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
nie ja go wymyśliłem kobieto pomyśl trochę zanim coś powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ? a kto ? Babcia Wiesia ? i pewnie Ci go siłą wpisała w okienko \"pseudonim\" ? :-D Chujnia spróbujemy pomyśleć ? mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nieudało mi się :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
chochelka nie unoś się tak:D nie wiem czy jesteś inteligentna ale asertywna na pewno nie ;) mój nick jest odpowiedzią na wcześniejszy twojej koleżanki i miał wyraźnie wskazywać do kogo sie zwracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee tee chujnia
dobitnie wskazalam ze zwracam sie do ciebie tee chujnia podoba mi sie twoja asertywnosc:-) ile czasu zajelo ci wymyslenie tego nicku jest taki awangardowy z lekka nutka dekadencji winszuje pomyslowosci jak na faceta to lepiej niz mozna oczekiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
a tak po za tym to chcialam nadmienic że co rana robie duza gęstą kupę z fragmentami nieprzetrawionego jedzenia nastepnie lepie z niej małe kulki i kłade je sobie na powieki i wciskam do nosa kichając uzyskuję na scianie mojej sypialni pięęęęęękną "jedenastkę" ( I I ) lub tak zwaną podwójna kometę. jestem wagą a każda waga ma zdolności artystyczne w zwiazku z tym posiadam na scianie mojej sypialni piękne graffitti przy którym co wieczór brandzluję siebie i mojego kota Fidela najgorsze sa dni kiedy mam sraczke wtedy nie moge lepic kulek i muszerobic analna palcówke swojemu kotu Fidelowi aby wydłubac troche gestej masy nadajacej sie na kulki jest jednak pewien dyskomfort poniewaz kocie gówno drazni mój czuły nos i potem przez trzy dni bolą mnie zatoki i mam zawroty głowy z drugiej jednak strony kocia kupa jest bardziej plastyczna niz moja co za tym idzie lepiej naklada sie na powiekigdy kulki na powiekach roztopia sie to wtedy scisle przylegaja i moge nawet chodzić z nimi przez kilka dni ostatnio bylam w sklepie spozywczym i pani ekspedientka zauważyla u mnie krótkotrwały tik lewego oka jak myslicie czy to od kupy mojego Fidelka czy moze lepiej by było nakładac własna kupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
jeśli ci chodzi o to "ja pierdole" to po prostu myślałem na głos ale nie o tym była mowa. widzialem kilka twoich wypowiedzi na forum i zawsze powalasz na kolana prostotą wypowiedzi. ja sie tylko do tego ustosunkowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
hehe kogoś tu chyba coś zabolało heheheheh ide stąd papa poczwarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
dodam jeszcze że najbardziej lubie się onanizować w srakę moją stara lampką nocną z wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham tego od misternie utkanych zdań :-D - właśnie tego który tu zaistniał-jego się nie da pomylić ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
z pewną nieśmiałością napomknę że co rana z ogromną pieczołowitością i poświęceniem wysysam kozy z nosa mojemu psu pekińczykowi po czym lępię z nich kulki i ze spokojem godnym tybetańskiego mnicha wkładam je sobie do pizdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tego ❤️ nieważne kim jesteś facetem czy kobietą, Twoje teksty zawsze mnie rozpierdalają nawet kiedy podszywasz się pode mnie 👄 Powiedz jeszcze to o gazeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
codziennie wieczorem nachylam się i do granic możliwości naprężam swoją odbytnicę z głośnym pomrukiem wypuszczając ogromnego cuchnącego bąka po czym opadam na kolana jak najzagorzalszy pielgrzym z częstochowy i głęboko wdycham ten cudowny aromat masturbując się przy tym wskazującym palcem lewej dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee chujnia
o gazeli nie jest moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zajarzyłam: \"nie wiem czy jestes inteligentna\" o matko! Chujnia - czy ja jestem inteligentna :-0 ? Chyba nie ... :-0 A może ??? Ide się zastrzelić ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z czym się opamiętałam ? tee chujnia - to o gazeli co przemierza lasy Kongo w poszukwaniu bobków i potem je z pieczołowitością i skupieniu zjada nie jest Twoje ? łeeeeee łamiesz mi serce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie przed zaśnięciem piję z mojego ulubionego kubka z misiem puchatkiem ciepłe smarki mojego ojczyma czochrając się przy tym po mojej zarośniętej śmierdzącej cipie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnie nie nerwuj mnie 😠 dobra - pokazuję - -teraz patrzysz? . . . . . . . . . . . . . . . . . . (|) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×