Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truble with

mam taki maly problem

Polecane posty

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało w gorących ustach El Diablo i tak Cię kocham ❤️ dobra spadam bo mi w domu łeb urwą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do jutra 🖐️. mam nadzieję że mi czarny nie zamorduje za to serce dla Ciebie :-P jak mi jeszcze powiesz że dreamm to też byłes Ty to wymięknę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie pode mnie :-D :-D :-D a z tymi smarkami to przegiąłeś blllleeee no to jesteś facet czy kobitka ? Pytam się drugi raz 😠 ja tę gazelę gdzieś wynajdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ????? i gdzie chujnia zniknęła ? hmmm powiedz mi jak facet facetowi - czy bylo widać że El Diablo to kobieta ??? :-) I to w dodatku ja ? :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie zaraz jakiś moherowy mnie znowu zjebie że kolejnego faceta bajeruję trzepocząc rzęsami i robiąc z siebie idiotkę ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieszczu strarrrasznie mi się tu rozmisujesz, nie tak dużo bo nie zdążę przeczytać ... zaraz naprawdę musze lecieć. No zasadniczo El Diablo to ja :-D jak widać na załączonym nicku - i ja baba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa flirciarzu paskudny :-D, pochwal się jeszcze jakims nickiem - nie bądź taki - ja dwa swoje zdradziłam ... ;-) (pomijajac orange rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że nie wiem ? Chyba nie ? A może ? Jesli już to minimalnie Chcesz zobaczyć ? :-D . . . . . . . . . . . . . . . . (|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź wieszczu ... najwyżej nowego nicka wymyślisz, no nie daj się kobiecie prosić pls ale widac z tym El Diablo było czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeee wkręcasz mnie ;-) ale oki - ja zmykam już do domku - może jutro jakaś rozpierducha ? ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee chujnia 🖐️ ja dalej jestem ciacho przecież :-D ja też wiedziałam że mróz to wieszcz jak tylko skumał mój nick przed Tobą, bo wiedziałam że wawy nie ma na necie a zresztą on i tak wie że ja to chochla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnia ja nie nadążam za Twoim tokiem myślenia :-D A co miał El Diablo mężem błyskać :-P dopiero by było ... z tych cipeczek ja tez się podśmiewywałam - tak spontanicznie wyszły he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco się gadało ? z kim ? ze mną ? Matko - nie rozumiem Cię dziewczyno za skur***na :-) weź mi nie każ myśleć tak intensywnie bo mi się sznurek od kuleczek w mózgu przepali ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale El Diablo flirtował tylko z maleństwem ... chyba że z maxeen ;-) więcej grzechów nie pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciągam z połykiem :classic_cool: u mnie nie ma czego obciągac z połykiem :-) No pochwal się nickiem chujnia pochwal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
I tak źle,i tak nie dobrze!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×