Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjgufujvbl

CO stosujecie zeby nawilżyć odbyt przy seksie analnym??????

Polecane posty

Gość jejejejee
a nam nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejee
o niesamowite jestes wrozka? hihihi to sie pomyliłas kochaniutka bo jestem wlascicielem swojego nicku :P a tak po za tym wkurwiamy sie nie? :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejeee
kocham spijac mocz mojej muzy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesz sie zaczerniłam teraz nikt juz sie nie podszyje a tak po za tym to lubie obciagać z połykiem w głebokie gardło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty jesteś płci żeńskiej-tragedia że takie jak ty się rodzą.Twój ojciec lepiej by zrobił gdyby się spuścił na tory(a nie w twoja matke)przynajmniej trochę świata byś zwiedziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tragiczne dzieciaki
nerwice masz? idz se cipe szczota druciana umyj to ci przejdzie :P a i sama słownik poczytaj paskudo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tragiczne dzieciaki
jeszcze jedno jak bys sie nie denerwowała to bys tu nie pisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka
WAZELINKĘ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieze maselko
tak jak w filmie "Ostatnie tango w Paryzu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalec albo towot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
przepalony olej z malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posrancy ;/
ale wy macie wszyscy najeb.... w głowach ;/ wszyscy pokolei .... ten temt został założony z konkretnym wątkiem ... skoro wypowiadacie się tu ktoś musiał temat wstukać w gogle i wyskoczyło te forum czyli zryciuchy sie tym interesujecie to po 1 .... wkurw... mnie komentarze babć klozetowych z czasów 2 wojny św ktore wypowiadaja sie ze "co to za mlodziez ,gdzie są twoi rodzice itp" po hu... wogole sie wypowiadac lepiej spier.... na msze modlic sie za ojca dyrektora.... wkurw mnie dzieci neostrady ktore opowiadają o swoich przezyciach z psami kotami itp itd ze nawilzaja swoja pierdziawe olejem z malucha grajcie lepiej w CS a nie wypowiadajcie sie na forum a po 3 kur nic sie nie dowiedzialem z tematu i hu... w dupe wszystkim Hejterą na tym forum !! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jego
odpowiedz na pytanie czym smarowac dupsko jest prosta,nalezy udac sie po nia do wiezienia- ludzie w nim przebywajacy beda wiedziec najlepiej :)nie czytalem wszystkiego i mam nadzieje ze odpowiedz ta juz nie padla, a ,,tragiczne dziecko,,jak dla mnie to zwykly ktos z fantazja, nie przesadzajcie, co najwyzej szare mydlo se wjechal i go szczypi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×