Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...lula...

Stediril 30- jak jest tolerowany??

Polecane posty

Lekarz przepisał mi Stediril 30 twierdząc, że ma niską zawartość hormonów i powinnam go dobrze tolerować. Czy któraś z Was go brała? Jeśli tak to proszę o opinie na temat tego środka:) Proszę, nawet bardzo:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po nim dostałam pryszczy...wysypało mnie niesamowicie, szczególnie na czole. Poszłam do lekarza i pokazałam mu to a on na to ze cos za cos- taki lek- starej generacji, niestety. Wziełam go ze wzgledu na jego cene ale bardzo pozałowałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie:) Chociaż nie ma się z czego cieszyć jeśli i ja tak na niego zareaguje:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czyli te moje syfy tez po stedirilu ?????? nigdy ale to przenigdy nie mialam ani jednego pryszcza na twarzy nawet jak bylam przed okresem a odkad zaczelam brac stediril to syfy na czole pojawialy sie regularnie co 3 tygodnie (jak konczylam listek) i to byly takie paskudne ropne pryszczydla ale teraz biore RIGEVIDON bo stedirilu nie bylo w aptekach i nie mam syfow od 2 miesiecy mimo ze te tabletki maja identyczny slad tylko ze rigevidon jest nowszej generacji ale oprocz tych syfow ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych po stedirilu ale jesli mozesz isc do gina to poros o zmiane recepty na rigevidon sklad ten sam a drozsze sa niewiele (stediril 2,50 rigevidon 7 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkazzz
ja bralam stediril 30 przez praiwe 8 miesiecy do pewnego momentu bylo wszystko ok ale potem zaczerlam sie fatalnie czuc ...piersi mi urosly mialam codzienne okropne bole glowy zawroty i mdlosci a takze zaczelam miec uczucia naglych spadkow i uniesien goraca w moim ciele....zmienilam na microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja;) Czy po tych tabsach przytyłyście????? Pytam bo chciałabym uniknąć zbędnych kilogramów- z wiadomych względów;) Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×