Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
łukasz.p

Auto dla kobiety

Polecane posty

Drogie Panie Mam do was prośbe gorącą, moja dziewczyna zapragnęła stac się posiadaczką swoich własnych 4 kólek. Poprosiła mnie jako męzczyzne o pomoc w wyborze samochodu. Obawiam się jednak ze kryteria meskie sa znacznie inne niż kobiece i to co mnie się podobać będzie bardziej Jej pewnie zdecydowanie mniej. Prosze wiec posiadaczki swoich 4 kółek o jakies spostrzeżenia z typowo kobiecego punktu widzenia : jakie auto jest dla kobiety najlepsze. wazna uwaga - nie chodzi o nowy samochód, używany ok. 8 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla kobiety
to tylko i wyłącznie mini cooper!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie co się dzieje
moje kryteria 1.Dobre kopyto 2 niskie spalanie ( szkoda ze punkty 1 i 2 się wykluczają) 3 agresywny wyglad (typu bmw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOOOOOLF
Ja mam 25 lat i miałam już ok 6 samochodów: pierwszy i ostatni to GOLF (w moim przypadku III) - niezawodny, co dla kobitki najważniejsze, małe zużycie paliwa, wszędzie się zmieści zaparkować, dobra widoczność i zazdrosne męskie spojrzenia, bo chyba panowie coś mają na punkcie tego auta, nieprawdaż?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini cooper to szczyt snobizmu, poza tym jest zdecydowanie za drogi jak na miejskie autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetaaaa
mini cooper jest dla pedałów ja bym kupiła sobie bmw albo ew golfa czy polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel tigra
malo pali , jest bardzo zgrabny,zwinny,latwo zaparkowac,ma "koci " charrrakterrr :P i pazurrr:P !!!! maly- ale z klasa i fajna sylwetka :P !!! sama mam taki - ale niestety musze sprzedac bo dzidzia niedlugo przyjdzie na swiat i trzeba cos wiekszego,zeby wrzucic wozekitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywane auto za
35tys to szczyt snobizmu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetaaaa
Ford Puma Opel Tigra BMW Z3 najgorsze wybory Punto Panda nowa Micra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka
NIEDUŻY DOBRE PRZYŚPIESZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallutkaa
ja mam fiata stilo 3 drzwiowego 1,6 16v....superrrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przesadzilam ;) a moze BMW E 36 1.6I? zgrabny, mruczacy, pojemny i ciekawy w wewnatrz jak i z zewnatrz, cieszy oko-no tak tylko ja mam jebla na punkcie tej marki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetaaaa
aha i reno clio jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetaaaa
nie SIERŚCIUCHowata nie tylko ty JA TEŻ i to bardzo....raz bym na chodnik wjechała bo tak się na inną beeme zapatrzyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ile kosztuje motogodzina w serwisie Bmw jak się coś w tym używanym Mini zepsuje ? odp. zdecydowanie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest teraz taka
fajna reklama nowego auta- kazdy jest inny malkowany w kwiatki itp.. ja bym sobie taki kupiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
hehehe pegot 407 lub lexus terenowy abo tez nowa tpypta verso sa fajne:) a ztanszych to toyota aygo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetaaaa
tak prawdę mówiąć BMW to jedyna marka która produkuje samochody - reszta produkuje pojazdy czterokołowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOOOOOLF
Zwróć uwagę że za BMW policzą ci w ubezpieczeniu x2 za markę, miałam BMW5, jazda rewelacyjna ale spalanie i opłaty odbierają przyjemność z jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest tkiego jak auto dla kobiety ????????????? ja tak samo jak sierściuchowata beemka albo mercedes ewentualnie volvo wszystkie modele powyżej rocznika 2003 a jesli kogos tać na takie garzdety to na zuzycie paliwa nie patrzy takie moje skromne zdanie w tym temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah przeoczyła pytanie łukasza p. - a wiesz ile kosztuje motogodzina w serwisie Bmw jak się coś w tym używanym Mini zepsuje ? odp. zdecydowanie za dużo odp. 250 zł a samo podłączenie do komputera 200 zł , przynajmniej w moim mieście ale beemki to takie kochane auta więc mozna im to wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się udało dostać Mini Pacemana w dobrej cenie w Bawaria Motors Mini, marzenie moje a tu taka okazja , autko z drugiej ręki, mają przecież w sprzedaży też samochodu używane http://www.bawariamotors.mini.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSzym
Ja myślę, że możesz również sprawdzić ofertę salonu Auto-Res http://www.auto-res.pl/ ponieważ znajdziesz u nich zarówno w ofercie aut nowych jak i używanych kilka naprawdę ciekawych samochodów. Jak m.in Fiat 500, Hyundai i20, czy i30. Do tego na miejscu możesz liczyć na duże wsparcie miłej i doświadczonej obsługi, także w razie wątpliwości będą Ci w stanie doradzić i od razu sprawdzisz je sobie na jeździe próbnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ark823

Przy okazji kupna auta warto zabezpieczyć się przed kradzieżą. Firma niedźwiedz-lock oferują zabezpieczenia do aut. Warto się zapoznać, koszt nie jest duży - a auto zabezpieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domis

my pojechaliśmy z męzem do salonu autoloco koło Poznania i było tam bardzo dużo aut takich dla kobiety właśnie. Ja szukałam małego, miejskiego auta w dobrym stanie, żeby spokojnie jeździć. I zanalzłam tam kilka fajnych, nie mogłąm się nawet zdecydować które wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulszaa

Można się wybrać do Carolina Toyota Wola w Warszawie. Salon bardzo dobry, dobra oferta, różne metody finansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Dla kobiety dobry będzie yaris, ten hybrydowy ma 100KM więc bez problemu można nim się poruszać po mieście i na trasach. A że jest trwał to nie będzie generował dużych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×