Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczne

napiszmy własne opowiadanie max 10 słów

Polecane posty

biegnie do nich Romek bosy trzyma w dłoni kabanosy na to piszczą Dziunia z Zochą potraktują to z radochą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ma swego kabanoska ach zabawa będzie boska Zocha z Diunia już w ekstazie Roman chyba jest na gazie idzie raźnym, prężnym krokiem chyba bedzie robił coś ze zbokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek dzierżąc kabanosy, już podstawia je pod nosy, w cipkę,w cipkę ty baranie, on jak głupi patrzy na nie. Więc nie zwlekając wcale, wpychają je sobie do cipki wytrwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczek patrzy na te akcje krzyczy: to są moje na kolację!!! nic od rana dziś nie jadłem chyba zaraz tutaj padne:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabanosy są cieniutkie Dziunia z Zochą wolą fiutkiem lecz co z tego, bo nasz Roman, Bolek oraz Zbok-erotoman trójkąt mały zawiązali okazało się - pedali Dziunię z Zochą swędzą cipki patrzą - a tu Walduś gibki polną drogą sobie bieży zerżnie obie jak należy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koch-anka 🖐️ jak to ? To może ja coś dopiszę ... ? Waldek bierze kosę w dłonie pewnie trawę kosić będzie Zocha z ręką na swym łonie chce wygłosić mu orędzie: Waldku miły nasz kochany popatrz jakie patafiany takie panny tutaj mają a ze sobą zabawiają weż nas zerżnij Waldku drogi Dziunia już rozkłada nogi ja obciągnę ci z połykiem ty połechcesz mnie fiucikiem co ty na tą propozycję wnet wybiorę ci pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O żesz ty
Ale jesteście wulgarni. ;-) Uśmiałam się do łez czytając te rymy. Więc coś ode mnie. :-P W lesie gdzie stała chatka bartnika, Żyła w przebraniu zbójecka klika. Nocą leciała z lasu muzyka. To w takt walczyka zbóje pieprzyli wspólnie leśnika. A leśnik to była baba morowa, Co miała waginę tak wielką jak krowa. Wiewiórka więc raz jej poradziła by żołędziami mięśnie ćwiczyła. I dzięki radom wiewiórki małej, orgazm zbójecki był ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O żesz ty
Raz Krysia szła po mech. Napotkała w lesie zbója i krzyczy: We mchu ja, We mchu ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we mchu ty we mchu ruchajmy az nam sta rczy tchu popychaj mnie swa lacha az mi kutas wyjdzie pod pacha potem zmienimy pozycje az wyjdzie Stacha i krzyknie ;co wy tu robicie wezmiemy ja do trojkata wepchniemy do kata odwroci sie dupa bedziemy ja rznac z perwersji nuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeśmy się zebrali w kupie by pośpiewać o jej dupie co przyjeła chujów sforę ale ja to już pierdolę Hej ho hej że ha, opierdolisz mi mała Hej ha hej że ho weź do buzi dzisiaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme go do buzi tak jak cipke Fruzi bedzie z polykiem laseczka bo uwielbiam smak mleczka tak spiewala ludzi chmara gdy wiewiorka stringi prala zamoczyla w zimnej wodzie bo stala na jednej nodze inaczej nie mogla bo ja nagle ropucha uwiodla bzykala bzykala , posuwala zeby wiewiora orgazm miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kica sobie zając drogą bo zające duuużo mogą idzie dymać wiewióreczkę zrobi jej z cipeczki sieczkę potem ona jemu loda zapanuje wreszcie zgoda między zającami rodem i wiewiórek lesnych grodem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cipeczka wiewiorki mokra bedzie jak jej zajac sperme wleje w pedzie bo zajace tak maja ze dszybko swym chujkiem ruszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnia zeofilia nam się zrobiła :-) Idzie leśną dróżką Ania do Romana zaiwania będą robić różne sztuki aż wypłoszą z lasu kruki Oral anal i w cipeczkę zerżnie Roman swą Aneczkę Idzie Ania, marzy sobie Myśli, co mu dzisiaj zrobię ? może złapię go za jajka wepchnę w usta -będzie bajka potem ręką go pogłaszczę na peniska się połaszczę i obciągnę mu szalenie takie czuję podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szedł raz lasem mały jeż o ruchaniu marzył też Ruda kita to go dostrzegła i do jeża wnet przbiegła Mały jeżu z wielkim kolcem czy wyruchasz mnie swym bolcem? Tak wiewiórko moja miła będziesz długo o tym śniła I wyruchał jeżyk kitę obmacując ją za psitę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeemogę :-D :-D :-D Szpilka jednak zadziałała Romanowi stoi pała I Anulce zaraz włoży zdrowo zaraz wychędoży aż z rozkoszy będzie wyła jego Anna - luba, miła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nigdzie nie spierdala póki jemu stoi pała jeszcze w dupkę chuja przyjmie Romek włoży, potem wyjmie potem znowu i tak w koło będzie im razem wesoło aż Aneczka zacznie krzyczeć Potem słychac będzie wycie to Romana orgazm wielki w dupę Ani - kusicielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm Roman miał potężny w końcu fiutek też ma prężny tyle spermy spuścił w Anię przez to długie wyruchanie że się z Ani sperma lała z kazdej dziurki wylatała ale Ania jest szczęsliwa więc można rozłożyć biwak w tym to miejscu zostaniemy ruchac się dobrze umiemy piękny widok jest i rzeczka brudna wszak jest ma cipeczka idę umyć moją małą i wyruchasz znów mnie pałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchał Roman Anie w biedzie Teraz myśla o sąsiedzie Aby do nich się dołączył na perwersji ścieżkę wkroczył Rucha sąsiad mocno Anie aż romana pała stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle zza krzaczków przyszła MAŁY PROMYCZEK Przyszła i pokazała różowy języczek I tak od zboków ich wyzywać zaczęła Póki jej w buzi romana pała nie utknęła Krztusząc się i trąc swe oczy Zobaczyła, że reszta też ku niej kroczy Siłą oparli ją o murek I z patykami do jej dziurek Pała w buzi, kije w pidździe Mała czuła się zajebiście Pierwszy orgazm w życiu przeżyła Ale niebawem się udusiła Kryjąc jeszcze swoją dupcie Krzyczała namiętnie: ah ah szybciej! Toć to zauważył roman I wsadził jej do dupy potężny konar Zdechła wrzeszcząc:roman skarbie! Tak skończyła MAŁA marnie Masz za swoje ty suko, dziwko głupia! Krzycząc, oblewał spermą trupa I tak całą posklejaną Wyżucili na polanę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×