Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczne

napiszmy własne opowiadanie max 10 słów

Polecane posty

sprzedawał miodek babkom z okolicznych wsi - płaciły w naturze:D bo miał powalające na kolana żądło, nie mogły mu sie oprzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatka była mała
z desek pozbijana, dwa okienka miała w których czerwona firanka jaśniała... drzwi dębowe, drewniane i mocne - żeby każda baba co w nocy chcice będzie miała gospodarza nie nękała... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda była taka, tajemnica to nie byle jaka, że bartnik miast dziewuch dorodnych, wolał chłopców przygodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wszyscy dobrze wiemy
wszyscy dużo sie dupczyć chcemy!! tak hetero,jak i homo o tym wszystkim nam wiadomo... więc ten bartnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z gogolinkowa
dziś żyjemy a jutro nie wiadomo czy będziemy istnieć nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wszyscy dobrze wiemy
wszyscy sie też masturbujemy... kasia coś przegięła chyba i teraz tacie obrabia grzyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieć będziemy
Pytanie czy aktywnie czy pasywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakujcie mnie w dyby
a będę szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wszyscy dobrze wiemy
wszyscy na kafe-jebnieci jestesmy... nawet jak cos fajnie sie zaczyna... to zaraz przyjdzie jebnięta dziewczyna... I WSZYSTKO, KURWA POPSUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedział bartnik do
chłopca swego, gdy go ten zadowalał z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wszyscy dobrze wiemy, kochać chce i głuchoniemy, więc bierzmy się w pary panie a także panowie, tyle się myśli kołacze w bartnikowej głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle myśli ile wspomnień
takie pozy niewygodne i na jeźdźca i na ptaka a, satysfakcja byle jaka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz nie ma się co smucić, czas nudzie łeb ukrócić, i babulka i wiewiórka, każdy pod kołderkę daje nurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod kołderką kalambury
Babcia, dziadek i wiewiórka, Razem grają ,dając nurka, Aż się kocyk zmechacił, powiedźcie mi co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy to,że lata swawolnej miłości trwają, radosne uczucia nie przemijają, i dziadek,i babcia,i nawet wiewórka, tylko w łóżku chcą igrać, nie chcą podwórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na podwórku pszczółki bzyczą
Kwiatki kwitną, a bartnika zazdrość chwyta, Że on sam tą wiosnę wita, Sam jest niczym masturbator, marzy o tym żeby być jak wibrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wybiega na dwór żwawo, pszczólki biją BRAWO BRAWO, on krzycząc,wrr wrr, warcząc z przeciwnościami losu walcząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno, więc napiszę krótki wierszyk, tak dla rozgrzania palców :D Za ręce się wzięli do łóżka zaciągnęli potem były łzy i żale: ja tego nie chciałem wcale! :D No to jeszcze coś z tej serii: ;) Kobieto nie skacz z kwiatka na kwiatek zostawisz za sobą mnóstwo dziatek nie starczy na alimenty i nie pomoże święty Tak sobie myślę, że jestem zdolna niesłychanie :D To nara! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nara nara ładna mi kafeciara, o bartniku pisać miała, a jakieś ludowe fraszki zapodała... (dalej o naszym bohaterze) pszczółki za skrzydełka łapie, pojękuje przy tym sapie, bo miodu był się objadł wiele, poratujcie go przyjaciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartnik sam był jak pszczółka
Gdy orgietka się nie udała, Chwycił babcie, bo sexy babka Potem dziadka, bo to gratka i zaczęło się spotkanie.... Gdzie wiewiórka drogie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiewiórka jak wiewiórka, w gatki dziadka dała nurka i tuląc się do penisa głowy, odbyła stosunek pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czynność seksualna była krótka
Dziadek gwiazdy zobaczył, A bartnik z babcia się raczył, S/M królowało, aż ciało bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak na marginesie dodam
krótko, że babacia było rozwódką W domu publicznym pracowała, Gdzie doświadczenie zdobywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciało babkę bolało, wołała tylko nie w kakao, bartnik wyhamował, i przy dziadku zmajstrował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziad i baba żyli w zgodzie... postawili dom na wodzie... dziadek pierdnął, babka bzdnęła... i chałupa popłyneła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbcdjbcdjhbcel
adam i ewa w namiocie mieszkali siebie i namiot bardzo kochali i pewnego razu poszli do gazu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wolę ja te swoje fraszki słowne lubię ja igraszki niżli jakieś farmazony pisane od dupy strony :D To nara! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórka cudem ocalała
I nowego partnera szukała, Przepłynęła świat cały, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne zwierzątka jej dupy nie dały. Więc niewzruszona dzielna wiewiórka, powraca po latach do swego podwórka, a tam kondor utrudzony, szuka sobie pięknej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×