Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczne

napiszmy własne opowiadanie max 10 słów

Polecane posty

Gość lii
kiedys panna,dziś mężatka chyba już ze cztery latka kiedyś ciuchy i balety teraz smrze pyszne omlety kiedyś randki, facetów wianuszek a dziś kupiłam ładniutki fartuszek latka lecą,synek rośnie jeszcze mnie chyba spotka przedwiośnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza mieć dobre nastawienie a tu samo pierdolenie w życiu to tak jak na loterii nie jak na kafeterii... bywa różnie-łeb do góry czasem miło spojrzeć w chmury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa wydeptana, dupa rozepchana, chuj wisi jak szmata - oto koniec lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl bracie, że srasz smalcem, nie wycieraj dupy palcem. Jeśli myślisz, że to smalec, wytrzyj dupę - obliż palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga buleparte wszystko to jest ch.ja warte z bólu mi czacha pulsuje i do dupy tu rymuje:O seks się jutro zapowiada na to jedna tylko rada dawaj tu kielicha zaraz to wypije do dna naraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochanko kolezanko moze tak wczesniejsze spanko? jutro seksik Cie nie minie czas przyjemniej Ci uplynie ja Ci przyjemnosci zycze i sie klade na swa prycze tam juz maz mnie wita oj buleparte nocke przywita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlop to prostota nie zazdrosc mi takiego jelopa znajdz cos lepszego oj chlopa dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lii
ja kochałam kiedyś ksiecia takiego do wynajecia buzkę ładna miał chłopinka lecz w rozporku...zrzedła minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinówka
usmiech z buzi zniknął nagle gdy wyciągnął swoja szable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACOMITAM
Ty chłopczyku idź z tąd sobie bo z tą szablą nic nie zrobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszedl chlopiecmily tak ze wszystkie z niego ryly przyszedl buchaj rozplodowy zeby dymac w tle alkowy dal im wszystkim po troszeczku by zaznaly cudu w rozporeczku sperma cudna gesta biala oby kazda orgazm miala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sperma- nektar smakowity, czasem może jadowity, bo zamiast do muszelki wlany, do jogurtu z Biedronki dodany... :-p:-p:-p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lii
biedroneczki są w kropeczki a majteczki z koroneczki pod majtami włosów rój czy ktoś widział taki gnój??? wyrwać,zgolić-chyba tak ale chłopcu opadł ptak godzin kilka się mordował ale zarost opanował kiedy skończył depilacje błagał już o separacje! morał z tego jest niewielki golcie laski swe muszelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szparka ogolona bo ja jestem wyzwolona choc mam pare latek to biegam czasem bez gatek moja randka rozbierana trwa czasem do rana igraszki nam sie trzymaja jak mnie paluszki dymaja leze cala naga na lozku moj kochas na moim brzuszku ostro mnie posuwa nozki rozsuwa zaraz sie spusci nieboga a ja w skowronkach -bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanterRrka
Ja tam siedze w domu O fantazjach nie mowie nikomu Wlaczam ciekawe strony Palec juz jest posliniony Zaczyna sie samotna zabawa Na pewno nie potrwa do rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanterRrka
Ja pomysle o facecie, Zeby samej sie nie nudzic, Samiec zawsze chetny bedzie, I nie bedzie trza sie trudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze...
zachęcałam mego chłopa az dostałam kopa pewnie kręci coś na boku dziś go sprawdze w kroku zwazę jajka, spiszę wagę może on ma druga babę? wtedy zemste zaplanuje dam innemu-niech mnie kłuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lii
kłują czarni i blondyni jacyż oni wszyscy mili dałam czadu moje drogie już mam dosyć,już nie mogie a w domeczku,chłop nieboże na glowie ma istne poroże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poroze wielkie nawisle jak jego jaja- obwisle kochas za to gietki w kroku wykorzystam go o zmroku jajeczka mu pomasuje az mu sie mozdzek zlasuje lodzika zrobie pieknego bo ma wacusie uroczego smakiem ambrozje przypomina co mowi moja zadowolona mina sperma bialutka oj chyba stworzymy malego ludka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lii
chwilka namietnosci momencik intymnosci 9-mcy brzemienności juz kaszki gotuje pieluchy prasuje od wiecznego płaczu mózg mi sie lasuje wszystkim tutaj obiecuje ze od dzis piguły stosuje spirale,gumki czy wkładki nigdy wiecej zadnej wpadki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy sie Maryśka, że jej cycki rosną. Przedział też ją swędzi, będzie dawać wiosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko se kupiła i się nim upiła wibrator wyjmuje na co jej te chuje? sama się zadowoliła perwersyjna z niej baba była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś ty wiedziała, jak mnie swędzi pała. A żebyś ty wiedział, jak mnie swędzi przedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulepatre
no i dali se po razie przy lesnym glazie on jej przedzial masowal az jej zaraz zapulsowal ona mu pale ssala a potem mu dupy dala rypali sie namietnie cycki wierzgaly pieknie jajka sie miazdzyly az chujowi wyszly zyly sperma poleciala cieplutka a cipka sie zrobila malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×