Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_29

kobiety koło 40-stki

Polecane posty

Gość Stary człowiek i morze
Ona po40-tce ja też! A życie zaczyna się po 50-tce(ale czystej)! Zaciekawiło mnie to co piszecie! Dobrze byłoby gdybyście pisali więcej o swoich fantazjach? Bo to dośc ciekawy temat!Chwilowo będe uczestniczył na tym temacie!Cieplutkiego dnia przy kompie bo na dworze mróz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż dopadli i nas mili ludzie mający dużo do powiedzenia, choc ta 50 - tka ma swój urok, tymniejmniej świadczy o słabej głowie - po 50 raczej jeszcze nic się nie zmienai - przecież to nawet do gardła nie doleci, wszystko wsiąknie na języku nie przypominasz sobie, a pamiętasz kiedy pytałaś o mój wiek? umiejetność odpowiadania pytaniami na pytania masz nieźle opanowaną:D gratuluje realizacji jednej z Twoich fantazji z jakiej części polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary człowiek i morze
Z centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary człowiek i morze
Głowe mam słabą bo po40 już mnie lekko rusza!!! Myśle że po 50-tce będzie tylko gorzej!!! ale myśle że stary człowiek będzie jeszcze w obiegu??? Przepraszam że przeszkadzam w dyskusji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak skutecznie ponijasz kwestie fantazji:) w takim razie może powiesz co lubisz robić - wyjątkowo nie mam na myśli seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, ten post wyżej nie jest mój. Ktoś się sprytnie podszył pod moja osobę. Powiem szczerze, że teraz nie bardzo wiem jak to zmienić. Muszę chwilę pomyśleć. Tylko jeszcze jedno mnie zastanawia, po co? Piszę z południowego-zachodu, Dolny Śląsk się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to poco?chcialem zwabic mlodego i wybolcowac mu rowa!🖐️ szkoda ze sie nie udło:( dobra znikam.... zostaw sobie nicka;) i nie musicie gratulowac udanego podszywu....nie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary człowiek i morze, nie przeszkadzasz, przyłącz i Ty się do rozmowy. Tylko pojawiła się chwilowa konsternacja z podszywaczem. On29, dziękuję za wskazanie różnicy, teraz dopiero ją zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, jak widzisz jestem dobrym przykładem tego, że kobiety jakby mniejszą uwagę zwracają na pewne cechy zewnętrzne…choć nie są to cechy obojętne i kobietom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom faceci też nie tylko patrzą, ale to przychodzi z wiekiem, z czasem człowiek zaczyna smakować.....życie jakoś uciekasz od odpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
Co jest w nas kobiety że interesują się nami młodsi faceci !!!! Czasami mnie to krepuje a ne należe do osób niesmiałych !!!! Fakt jesteśmy zadbane , samodzielne i pewne siebie i wiemy czego chcemy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba te zdecydowanie i pewność siebie - to pozwala mysleć, że jesli już do czegoś dojdzie to oboje będziecie wiedzieli czego chcecie no i jeszcze jedna rzecz - raczej nie szukacie mężą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody z chujem po kolana - cieszę się, że tak szybko oceniasz ludzi, oznacza to że jestes odważny (chyba że głupi, ale przyjmijmy pierwszą wersję) tylko pamietaj szybkość nie wiele ma wspólnego z dokładnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, nie uciekam od odpowiedzi, choć nie na wszystkie pytania też odpowiem. Zaistniała sytuacja wybiła mnie lekko rytmu. Muszę ochłonąć. Możesz teraz Ty mi odpowiedzieć skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
Wiesz co !!! " mlody z chujem po kolana " ( bardzo watpie w ten rozmiar ) Ja na nauczycielke sie nie nadaje jestem zbyt niecierpliwa !!!! Jestem pewna ze taki 29- latek jest super kochankiem i nie potrzeba go uczyć !!!! Jest czuły , cierpliwy i umie słuchać !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona po 40-tce masz racje popieram Cie całkowicie,ten co dużo kląpie ozorem jest do niczego.Swoją determinację chowa za glupim nickiem Ineczka,przepraszam ONA PRZED 40-TKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że i tak za duzo mu poswięciłyście uwagi, bedzie bardzo dumny z tego:D ale cóż tacy tez muszą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch z odbytnicy
ty on29 ty nie pierdol tu na forum tylko wal cos w realu...bo ci zycie ucieka i nigdy nie zaruchasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ON-29,chcą żyć,ale nie wiedzą jak.gdyby byl ostatni i jedyny nie tknęlabym go palcem ,chociaż jestem po 40-tce.Wole dreszczyk emocji z kimś kto jest mily i ma do powiedzenia coś ciekawego,nie tylko chwalić się jakiego ma /bo czy ma to jestem tego niepewna/,chyba ma tylko dlugi język.Ineczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ ŻYCZĘ WAM PRZYJEMNEJ ROZMOWY,CZAS WZIĄĆ SIĘ ZA OBIADEK.POZDRAWIAM WAS MILO I CIEPLUTKO.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym sposobem jest ignorowanie , zreszta wczesniej czy później musza pójść do szkoły albo odrabiać lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ŁADNIE SIĘ PODPISYWAĆ CZYIMŚ NICKIEM A NA OBIADEM MAM MIELONE A TY IDŹ ODRABIAJ TE LEKCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×