Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_29

kobiety koło 40-stki

Polecane posty

Gość 30-100LATKA
on 29 - - - - jestem po 30 i mam wielką ochotę na sex. Zauważylam to od jakis 2 lat, jestem swiadoma wlasnej atrakcyjności, znam swoje ciało i wiem czego mogę oczekiwać od partnera. Pociągaja mnie mlodsi faceci ( tak do ok 30). och...... fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam 40
ale wlasnie cos miedzy 30 a 40 :) i musze powiedziec ,ze ja mam teraz ogromna ochote na sex . Nie wstydze sie jak kiedys,nie boje sie niechcianej ciazy.Jestem swiadoma czego chce i z kim.I tez kreca mnie mlodsi.Aktualnie jestem z 25 latkiem i jest cudownie.A teraz prosze wyzwac mnie od szmat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
30-100LATKA - ile lat ma Twój obecny partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
On29, mam nadzieję, że kontakt z rzeczywistością już nawiązałeś. Poranna kawa bywa skuteczna, więc powinna i Tobie pomóc. :) Ładnie, pojawiły się nareszcie opinie innych kobiet. Można będzie więc wyrobić sobie już pewien pogląd na zainteresowanie seksem kobiet plus minus 40 letnich. A pomysły, często szalone, miewa chyba każdy z nas. Część z nich udaje się wprowadzić też i w życie. Jednak nie zawsze chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-100LATKA
jestem mężatką, a mój obecny partner, czyli mąż skończyl 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
Ona po 40 - tak kawa ma zbawienny wpływ, juz wiem gdzie jestem co robie i jak się nazywam:) widzisz gdyby zawsze móc oznaczało chcieć to nie pozostałyby nam żadne marzenia, więc może czasem lepiej, a na pewno bezpieczniej nie móc:) 30-100 latka - no cóż, pewnie ma inne zalety, ale skoro piszesz, że to fajna sprawa taki facet do 30 oznacza to, że masz takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
On29, długo coś dochodzisz …do siebie. ;) Czyli teraz już wszystko w porządku, odzyskałeś swoją aktywność. :D Masz rację, najbezpieczniej jest, jeżeli część naszych fantazji pozostaje na zawsze w sferze marzeń. I niekoniecznie musimy o tym opowiadać partnerowi. A i fantazja w seksie jest jak najbardziej pożądana. Myślę, że i Tobie jej też nie brakuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
niestety wstawanie rano nie jest tym co lubie najbardziej:) ale za to jak juz wstanę to .... eh, tak na marginesie to czuje lekką uszczypliwość w tym dochodzeniu .... cokolwiek miałoby to znaczyć:) Lubie byc aktywny, ale najbardziej lubie kiedy aktywni jesteśmy oboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
No proszę, niewinny żarcik i od razu myśli wędrują w różnych kierunkach. :D Aktywność obojga jest ważna... w przeciwnym razie byłby to tylko...monolog. ;) A jak jest z Twoją fantazją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
jak każdy mam te mniej i bardziej realne jedne dotyczą seksu inne podróży te, które są bardziej realne staram sie realizować te mnie realne tak jak pisałem pozostają w sferze marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie, skąd u Ciebie pojawił się pomysł na temat takiego topiku? Do 40 przecież jeszcze sporo Ci brakuje ( a i pewnie partnerce też)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
sporo, to pojęcie względne:) skąd wiesz, że nick jest jednoznaczny z moim wiekiem? może chęć potwierdzenia obiegowych opinii, a co Ciebie skłoniło do napisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
No tak, masz rację z tym pojęciem. Wyszłam z założenia, że nickiem wskazujesz na swój wiek. O naiwności! Trochę mnie to rozbawiło i ciekawa byłam dalszej konwersacji w tym temacie. A że rozmowa prowadzona jest w przyjaznym tonie, więc i pojawia się przyjemność z samego pisania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
przyjemność pisanie - fajnie brzmi powiedz jaką swoją fantazję chciałabyś zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Dzień dobry. Mam nadzieję, że już Wszyscy rozbudzeni? :) ups... raczej obudzeni powinnam napisać, bo zaraz pojawią się ciekawe skojarzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
właśnie jestem w trakcie.... picia kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Ja już swoją wypiłam. Widocznie wcześniej od Ciebie wstaję, więc i obudzić się na dobre zdążyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Widzę uśmiech, więc i pewnie dobry humor mimo wczesnej godziny dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-100LATKA
witajcie, fajnie że temat ma ciąg dalszy. on 29 ----------> mam doświadczenie z młodszym facetem, zgadłeś. Jest to miłe wspomnienie, dlatego tu w ogóle jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-100LATKA
on 29 -----------> a tak na marginesie, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
tak na marginesie , to stary już jestem:) i raczej niestety nie w preferowanym przez Was przedziale wiekowym, mam wiecej niz 30 lat ona po 40 - ja wstaje najpóźniej jak mogę 30-100latka - dlatego tu jesteś, brzmi tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Dzień dobry 30-100latka. I ja ponowię Twoje pytanie, też chciałabym się dowiedzieć ile On29 ma tak naprawdę lat. Nie chciałabym opowieściami na temat własnych fantazji zbytnio go zgorszyć. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
napisałem z precyzją podobną do Waszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
On29, dlaczego napisałeś „przez Was”? Przecież z moich wypowiedzi nie mogłeś wyczytać tego co akurat ja preferuję. :) Napisałeś, że masz więcej niż 30 lat, ale podejrzewam, iż do 40 jeszcze sporo lat Ci brakuje (wiem, wiem pojęcie względne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
precyzja dotyczyła określenia przez Was wieku, żadna z Was nie podała dokładnie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Mówiąc najprościej "odgryzłeś się" nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
ale tak leciutko, bez złośliwości takie delikatne przygryzanie może byc fajne, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Masz rację, jest dość przyjemne...byle nie za mocno i śladów... na duszy ;)... potem nie pozostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_29
takie małe, miłe ślady na duszy mogą być fajne, zdecydowanie bardziej trzeba uważać z innymi śladami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 40
Teraz opuszczę na trochę to przyjemne „piekiełko”, bo mam coś pilnego do zrobienia. Jak tego nie zrobię, to moją duszą sam „Lucyper” się zajmie …i nie tylko duszą. :D Może 30-100latka się znowu odezwie i dotrzyma Ci towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×