Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_29

kobiety koło 40-stki

Polecane posty

Gość stop teoretykom
:D:D sam jestes nawias złamasie!!!! o kurwa jaki ciołek.... to jest l bystrzak z ciebie!jak woda w sraczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrze kto sie podpisuje pode mnie,ja glupot nie wypisuję tu na forum,Pozdrawiam Was i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
Podszywacze sa niesamowici !!!!! Bystrość umysłu jak u 6 miesięcznego kundelka i pomysłowosć 6 letniego dziecka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
do Ciebie nie pisałam,nie wtrącaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, popieram, tylko ignorowanie zniechęci podszywaczy do wypisywania tutaj bzdur. Proponuję więc Wszystkim po prostu nie zwracać na te wpisy uwagi i ich nie komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
A co mi zrobisz ????? prześlesz parę głupawych tekstów ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, dziękuję, mi też miło.:) Musiałam w międzyczasie jeszcze chronić też i swoją „duszę” ... także trochę to trwało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, prawie zawsze mi się udaje, choć ryzyko też istnieje, że może się kiedyś i nie udać. :D Wracając do Twojego wcześniej zadanego pytania o to, co lubię, to myślę, że prędzej wymieniłabym rzeczy, których nie lubię i których robić nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona po 40 nie reaguj na takie głupie pisanie szkoda nerwow są przyjemniejsze rzeczy.To pisza malolaci bez mozgu.I trzeba liczyć się z tym ze takich tu pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, to szybko zdążyłaś obiad przygotować. Też chętnie bym się na ten obiad wprosiła. Masz rację. Choć można sprytnie podrobić nicka, to jednak ze stylem gorzej ... więc myślę, że nieporozumień żadnych nie będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tego chyba sie nie podrobi,od razu można zauważyć styl pisania,chetnie bym Cie zaprosila kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz uważać z tym paleniem, nie wiem czy to dobrze, że wszystko co bierzesz do ręki sie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On29, nie lubię: śledzi, flaczków, tatara ponadto: chamstwa, kłamstwa, brutalności, ostrej muzyki (hmmm, ale określenie, nic lepszego nie przyszło mi teraz na myśl, ale chyba domyślisz się o jaką mi chodzi), i jeszcze prasować, zmywać (choć robię to, bo nikt tych czynności za mnie nie wykona) i to chyba takie najistotniejsze rzeczy. :D Teraz kolej na Ciebie. Możesz wymienić te, które lubisz. Ineczko, w każdym razie dziękuję za chęć zaproszenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczka77 podaj adres a my z Ona po 40 wpadniemy na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
A ja muszę sie pochwalić ze obiady gotuje mój Brzydal !!! tzn. mąż !!! Ja pracuje od 9-tej do 18-tej !!! Czasy się zmieniły i role odwróciły !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię leniuchować:), żartowałem choc jest w tym trochę prawdy lubię pospać sobie dłużej, lubię ludzi z poczuciem humoru, lubię żyć i daję innym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też sie pochwalę świetnie gotuję ....... wodę, jajka na twardo i ziemniaki - mam to opanowane do perfekcji , nie zapominam nawet o posoleniu ziemniaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×