Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Czy znacie kogoś slawnego? przyjaznicie się/chodzicie itd...

Polecane posty

Gość Eiweeeee
a moim ex mężem jest znany bokser... ale to nie jest wcale powód do dumy...wręcz przeciwnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i znam
Oyama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i znam
Chamstwo z mojej strony byłoby, bo zbyt pozytywnego zdania nie mam o tym człowieku i raczej nie zamieściłabym jego nazwiska z masą pozytywów. No, cóż, ale to już mój problem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm bo ja wiem
moj ojciec jest doradca paru komisji sejmowych, egzaminatorem panstwowym w jednej z korporacji ustwowej (nie wiem jak to okreslic zeby nei zdradzic bardzije, ale dla niezorientowanych niektore zawody sa zorganizowane w korporacje, np. korporacja adwokatow i radco prawnych!), jest takze prezesem pewnego konsorcjum, nazwisko w kregu zawodowym ma znane i co? i nic!:) coz to bowiem za problem byc "znanym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeblllleeee
od hmmm bo ja wiem.......... dla takich nabufanych nadzianych burakuw ja wy byc slawnym to nic trudnego nie gorzej wziasc sie do prawdziwej roboty nie wy tylko umiecie siedziec i pierdziec w stolek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijami
Ja niestety nie znam nikogo sławnego. Moja koleżanka chodziła do szkoły z krzyśkiem Zalewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm bo ja wiem
koles nie masz pojecia o czym gadasz, a to znaczy ze to raczej Ty siedzisz i pierdzisz w stolek:) najbardziej mi sie spodobalo "nadzianych burakow":) no coz, taki jestem nadziany o ile zarobie, nie korzystam z pomocy finansowej rodzicow w stopniu wiekszym niz przecietnie w moim wieku sie korzysta:) fakt faktem, matka mi teraz na urodziny spodnie kupi:D ale jestem nadziany! kretyn:) i radze idz do normalnej pracy debilku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
dlaczego nie ma tematu kochams ię w Tomku Miarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
byl zalozony i wycięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja a
kolezanka spotykala sie z sydneyem polakiem przed wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vd
nie ma sie czym chwalic ale napisze pamietacie Bartka Szymoniaka z Idola IV? :) chodziłam z nim do podstawówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
czy ktoś soę w nim kocha oprócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez znam
jest malo popularny w Polsce, ale mam kumpla, ktory gra w zespole metalowym, wydali kilka fajnych plytek i wiele o nim pisza w gazetach ( zagranicznych). Jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee_Loo_Laa
Z Dzemami swego czasu do knajpy się chodziło na pare piwek :) Tzn. juz po śmierci Ryska niestety, ale jeszcze dlugo przed smiercią Pawła B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
nie zaloze topiku kocham sie w Tomku M., bo juz raz mi wycięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczniutki men
ona225 wycieli ci bo wszedzie takie topiki zakładasz :P zreszto nikt inny w tym brzydalu sie nie kocha :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka-kosmitka
ona225 moze tam byly przeklenstwa i wycieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka-kosmitka
moja kolezanke przelecialo 2 gosci z jakiejs znanej kapeli, ale nie wiedziala nazwy, wiec nie podam, nie bede zmyslac...ale nie taka z 1-szych stron gazet choc ponoc z sukcesami..jeden z nich wzial ja na sile niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka-kosmitka
ja nie znam nikogo tak na dluzsza mete, ale gadalam ze Skiba w pociagu, mial podbite oko po koncercie i byl STRASZNIE na kacu :) nawet spoko gosc moja siostra przez pewnien czas kumplowala sie z corka wlascicieli radia zet,. poznala ja w szpitalu...ale jak wyzddrowiala, to jzu nie byla taka i mila i nawet jak sie spotkaly na kawie to byla zaglebiona w swoich problemach, inaczej niz na szpitalnnym lozku, gdzie byla supermila i fajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
sliczniutki men - jestes glupi, on ma sexowny glos i na pewno jest super facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczniutki men
ty tez jestes glupia :P :P :P idiotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona225
ok, przepraszam...inna rzecz, ze mam totalnego kręciola na jego punkcie..nie jest raczej koszmarnym brzydalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borzena 45 i 2
Znam największego geja 4 RP -Radka 18 ,co tu dużo gadać ...daje koleś po dupie ................. (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) PROSZE PAŃSTWA PROSZĘ O WYPIĘCIE POŚLADKÓW BO OTO NADZCHODZI MISTRZ CEREMONI I WODZIREJ ROKU ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez..
Znam to (za duzo powiedziane ale niech bedzie) - Pudziana. Czesto widuje Stalinska, czasem Jande, Szaranowicza. Pare razy spotkalam Mandaryne i tego co gral gline (pamietacie-niedawno byl ten serial na 1).Moja kumpela spotykala sie z pewnym muzykiem (widujemy go w telewizji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
Ja osobiście znam Iwonke Guzowską:D Jest bardzo sympatyczna osóbka:D No i miałam zaszczyt poznać byłego mistrza rajdowego na emeryturze,pana Kulikowskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam osobiście
Edwarda Linde-Lubaszeko\ Annę Dymną Olgę Szwajgier Janusza Zakrzeńskiego Marka Litewkę widuję na ulicy: Makłowicza Jana Kanty-Pawluśkiewicza Jerzego Stuhra Andrzeja Grabowskiego ( wszyscy mieszkamy w jednej dzielnicy:))) Widuję na ulicy w mieście:\ Wisławę Szymborską Widziałam ją też pod rękę z Czesławem Miłoszem Lema ( jeden raz w życiu:)) Mijam się samochodem z: Krzysztofem Pendereckim lub jego żoną ale to BARDZO, BARDZO rzadko :) znałam, ale nieste juz nie żyje:( Andrzeja Zauchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×