Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlenomanka_1

Architektura-pytanie???

Polecane posty

Gość Tlenomanka_1

Czy żeby studiować architekture trzeba mieć zdolności plastyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze byłoby, żeby przyszły architekt takie zdolności plastyczne miał,ale nie jest to konieczne,dziś wszystkie projekty wykonywne sa komputerowo, mój maż jest architektem i to bdb-nie chwalac sie-a w dzieciństwie wogółe nie umiał rysować.trzeba miec zmysł i wyobrażnie i wiele pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlenomanka_1
Dzieki bardzo za odpowiedz. Moze ktos jeszcze wie na ten temat pare rzeczy. Domyslam sie, ze pewnie jakis zmysl plastyczny jest potrzebny, ale chodzi mi o to jak wielkie zdolności plastyczne to musza byc? Moze ktos dostal sie na architekture??? Napiszcie cos o tym kierunku prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archa
wg mnie potrzebne sa zdolnosci plastyczne. to prawda, dzis bazuje sie na komputerach (w swiecie juz przechodzi moda, w polsce niestety jeszcze nie - my mamy spozniony zaplon ze wszystkim). ale coraz bardziej cenione i oplacalne sa projekty RECZNE (recznie wykonane). bo, faktycznie, mozna byc architektem nie potrafiac poslugiwac sie olowkiem... ale jakim?... wg mnie nie wystarczy dobra znajomosc programow do projektowania architektonicznego. wazna jest umiejetnosc przestrzennego myslenia i zdolnosc przedstwienia tematu na kartce papieru. koputer opanowac moze kazdy. olowek - nie. stad dzis tylu pseudo-projektantow... wlasnie koncze studia architektoniczne (politechnika). polecam, choc sa to bardzo ciezkie studia, czesto wymagajace wielu wyrzeczen, pracowitosci, systematycznosci i samozaparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaia
Przede wszystkim jak ktoś zdaje na architekturę ma również egzamin z rysunku i musi go dobrze zaliczyć. Tu niekoniecznie chodzi o super zdolności plastyczne, ale też o wyobraźnię przestrzenną / ktoś ma albo nie / i umiejętność jej odwzorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahalajamakukulele
a czemu nie piszecie ze trzeba być b. dobrym z matmy?...ja tego sie niestety dowiedzialam i teraz nie wiem jak to bedzie...tak mi zalezy na architekturze ale z matma krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×