Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amy amy zainfekowana

RATUJCIE MI PUPĘ- programy antywirusowe

Polecane posty

Gość amy amy zainfekowana

kilka pytń odnośnie: 1- ile kosztuja w sklepach dobre programy i ogolnie od ilu do ilu 2- czym sie rozni program pobrany z netu a kupiony w sklpie 3 WAZNE- czy program usuwa tylko znal;ezione wirusy czy tez robi na komputerze blokade ktora potem uniemozliwi dostanie sie tego samego wirusa ponownie do kompuetra (a moze to zalezy do programu?) 4 jak czesto musz uruchamiac antywirusa- codziennie, za kazdym wlaczeniem kompa co jakis czas (co ile?) 5 czy jak wy wlanczacie antywirusa i on pracuje to mozecie w tym samym czasie robic rozne rzeczy np grac w gry miec pootwierane okienka internetowe, ogladac filmy czy tez jak on dziala to wszystko jest tak spowolnione ze sie nie da? 6 ja sobie znalazlam w internecie program o nazwie dr.web. scanner i ad avare 6.0 ale sie za bardzo ni znam- czy znavie je i co o nich myslicie (jak macie czas to bym sie ucieszyla z oceny w skali 1-6:) 7 moze polecacie jakies do sciagniecia? 8na razie tyle 9 jutro wam odpisze i blagam prosze i w ogole piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecam
avasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy amy zainfekowana
dzieki za rade ale jestem ciekawa co sadzicie na temat reszty pytan ktore wam zadalam, przynajmniej czesci z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy Kasperskiego mam właczonego cały czas :) nie zwalnia komputera przy grach , nie ociaga sie przy przegladaniu internetu , aktualizuje sie automatycznie co 3 h , oczywiscie podczas przegladania internetu , czy poczty momentalnie informuje o wirusie i grzecznie pyta czy usunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
Avasta przepuszcza niektóre wirusy.Dzięki niemu miałam cookies-wirusa szpiegującego i musiałam robić format dysku!!!Nie polecam!!Teraz mam Nortona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad avare jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie avasta tylko avast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perse391
Najlepszy AVAST!!!!! za darmochę sciagasz sobie z netu codziennie jest aktualizacja bazy danych wirusów.....dobre sa tez programy antyszpiegowskie i blokujace rózne inne smieci ..poczytaj troche na forum kompuerowym naprawde sa tam dobre porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- kosztują rzędu kilkadziesiąt - sto kilkadziesiąt złotych, z tym, że często na \"okres próbny\" (trial) są darmowe (dołączone np. do czasopism komputerowych albo ściągnięte z netu) 2- zasadniczo - niczym się nie różni. Jeśli jest to piracka kopia z netu (nie popieram) to i tak szybko się dezaktualizuje, bo wirusów przybywa z dnia na dzień i kluczem do sukcesu jest częsta aktualizacja - a to zapewniają Ci tylko legalne wersje. Kiedy kupujesz w sklepie to masz w pakiecie instrukcję itp. - co ułatwia życie mało doświadczonemu użytkownikowi. 3 - znajduje obecne, a także (nie wiem czy wszystkie programy) monitoruje na bieżąco co się dzieje w systemie (i w rejestrze) i ostrzega Cię kiedy znajdzie wirusa lub coś, co wydaje mu sie wirusem. 4 - najlepiej, żeby był włączony cały czas (autostart) i działał \"w tle\". Jeśli z jakichś powodów nie możesz tak mieć (np. masz mało wydajny komputer i antywir w tle zbytnio go spowalnia) to skanuj dyski co najmniej raz dziennie. 5 - każdy program działający w tle w pewnym stopniu spowalnia działanie kompa. Jeśli nie masz przestarzałego komputera (słaby procesor, mały RAM) to prawidłowo skonfigurowany antywir nie powinien mulić w stopniu uciążliwym. Zasadniczo - powinien być niezauważalny. 6 - dr.web. scanner - nie znam. Ad avare 6.0 to program antyszpiegowski - niezupełnie to samo co antyvir. Do pełnej ochrony powinnaś mieć zarówno antywira jak i antyszpiega (np. właśnie Ad Aware). Ad Aware używam i jestem zadowolony, słyszałem też o nim dobre opinie innych użytkowników. 7 - zobacz na stronie www.dobreprogramy.pl - są tam wyłącznie legalne software\'y do ściągnięcia, w tym kilka popularnych antywirów, zwykle w wersji trial (choć niektóre z nich mogą być darmowe, jeśli są tylko do domowego użytku). Przy kazdym znajdziesz krótki opis oraz komentarze użytkowników. P. S. Ja używam MKS\'a, kosztuje o ile pamiętam jakieś 170 PLN za roczną licencję, kontynuacje są nieco tańsze. P. P. S. Za powyższe rady należy się mały obciąg z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: jeśli chcesz mieć mniej kłopotów z wirusami, szpiegami itp. - to przesiądź się z Internet Explorera na alternatywną przeglądarkę, np. Firefox\'a lub Operę (obie do ściągnięcia legalnie). Ta porada już gratis, w ramach pierwszego połyku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę dajcie linka
do AD AVARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×