Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka_ka

PEŁNE USTA

Polecane posty

Gość ka_ka

Co zrobic by je miec? Jakies zastrzyki z czegos tam odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mieć wystajace zęby, bo wklęsłe \"wyszczuplają wargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre____
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to prawda jak ktoś np. nosi aparat na zęby to od razu ma większe usta bo mu te druty wypychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda fakt......
ale z drugiej strony, jak ktos ma z natury bardzo wąskie usta to i aparat mu nie pomoże, prawda? nadal będą waskie tylko rozciagniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale przecież zawsze to coś :D Polecam makijaż - kredką obrysuj usta 1mm poza ich krawędzią a potem usta wypełnij szminką. Możesz pomalować też usta błyszczykiem, to optycznie powiększy usta :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_ka
no tak, ale ja bym chciała miec tak natrualnie pełne anie tylko zyskac efekt takowych... słyszałam o masowaniu szczoteczką, to cos daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja masowanie szczoteczką uważam za normalkę!!! Po każdym myciu zębów delikatnie masuję wargi szczoteczką. Działa to jak piling, usta sa idealnie gładkie, może nie są pełniejsze fizycznie, ale inaczej odbijają światło i wyglądają \"wypuklej\" :) Poza tym na takich ustach lepiej rozprowadza się szminkę i dłużej się ona utrzymuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciało Stałe
Jest taki preparat z witaminą B, w sztyfcie, wygląda jak błyszczyk. Nakłada się go na usta, potem chwilę czujesz mrowienie, zwiększa się krązenie krwi i usta są wypuklejsze. Kosztuje ok. 90zł. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale myślę, że można go dostać w Sephorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ja nie rozumiem waszych problemów. Bez urazy oczywiście. Bo moje koleżanki też marudzą, że chciałyby mieć pełniejsze usta, i też decydują się przez to na aparaty na zęby... Ale zaś jedna kumpela ma z natury bardzo pełne usta (wyglądają, jak spuchnięte) i teraz jeszcze musi nosić aparat i przez to ma usta na pół twarzy! Chciałybyście takie?? Wątpię, więc pokochajcie swoje usta, zwłaszcza, że podobno małe usta bardziej kręcą facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do moich ust nic nie mam. Są w sam raz na dodatek bardzo ciemno czerwone i wystarcza mi błyszczyk 😘 Idealne :D Ja po prostu doradzam :) Osobiście też mam taką kumpelkę, która ma usta jak Oskar z na wspólnej, czyli ogromne, wydęte, a co najgorsze suche i pomarszczone... Ona chyba tego nie widzi i nie robi sobie pilingu. Czasem tylko maluje się jakimś tandetnym błyszczykiem, który się ochydnie prezentuje na tych spierzchniętych wargach, i i tak wysycha... Blee. Więc zgadzam się z moją przedmówczynią, ale dodam tylko, że ładne usta to zadbane usta, czyli miękkie i nawilżone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_ka
chodzi o to ze jest teraz taki trend u modelek, bardzo duże wzięcie jest na modelki z pełnymi duzymi ustami. Widocznie zel zrbiłam zakładając nowy temat, powinnam zapytac sie dzieczyn na juz istniejącym "jak modelki dbają o urodę" sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1435364
to co sobie wstrzykujecie w usta to tkanki ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może powiększanie ust implantami PermaLip w lipsil szczecin? ja jestem z tej metody bardzo zadowolona ;) to bezpieczny i trwały sposób powiększania ust, więc powinnaś być zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełne usta wyglądają bardzo kobieco. Ja zdecydowałam się na powiększenie ust i sprawienie alby były pełniejsze. Zabieg wykonałam u doktor Szczepańskiej w Mielcu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdemu tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanca88

Ja bym się na jakieś wypełniacze nie zdecydowała, to juz mnie bardziej przekonuje ta metoda Lip Lift. Siostra u dr Osucha w Warszawskiej klinice ta metoda usta powiększała, naturalna metoda, trwała, poleca na wymodelowaniu ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Na początku bałam się zabiegu powiększenia ust ale gdy poszłam to okazało się , że to nic nie boli, a moje usta wygladaja teraz rewelacyjnie i naturalnie. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustapani

miałam zniszczone usta, strasznie mnie to wkurzało... postanowiłam o siebie zadbać. Wybrałam klinikę Dethloff - poleciła mi ją koleżanka! Osocze bogatopłytkowe zrobiło z moim ustami cuda! Są lekko większe a przede wszystkim wreszcie zadbane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×