Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izunia2333

a gdybym tak............

Polecane posty

Gość izunia2333

a gdybym tak specjalnie zaczela nieregularnie brac tabletki,spozniac sie kilkanascie h i tak dalej to moze w koncu bym wpadla nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
Nie. Zdecydowanie przy regularnym braniu pigułek i dodatkowo urzywaniu prezerwatyw masz większe szanse na zajście w ciążę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
hehe ale ja serio mowiue,calkowicie serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
to najpierw pomyśl co piszesz :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
wiem co pisze tylko moje kumpele tak probowaly i jakos nie mogly zajsc w ciaze,a mowia ze regularne branie to podstawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
ja pierdziele, to po co bierzesz skoro chcesz zajść w ciążę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_sia
Ja tak zaszłam w ciążę:) pierwsze pudełko brałam regularnie a drugie to tak wiesz raz wzięłam 3 razy nie no i mam 4tygodniowego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
dlatego ze musze je brac zeby wyregulowac okres bo inaczej juz zawsze bede miala problemy z zajsciem. A_sia a powiedz ile godzin sie spoznialas z tym braniem i wogole opisz co i jak bom ciekawa:)))i gratuluje bobaska niech ci sie dobrze chowa:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka099
a ja bralam nieregularnie,duzo sie spoznialam i wogole olewalam a nie moglam zajsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
to po co w ogóle brac ?????? Co za bezsens :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
xaxaxa jak ci sie nie podoba to po co wogole tu wchodzisz?po co psujesz sobie nerwy?daj spokoj dziewczyno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojka112
ja juz sama niewiem...chyba organizm kazdej kobiety jest inny i jedna wpadnie biorac regularnie a i nna raz na jakis czas i nie wpadnie,ja nie znam przypadku wpadki przy tabletkach,nawet przy nieregularnym braniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
nie radze zachodzic w ciąże biorąc nieregularnie tabletki.przy tabletkach trzeba minimum odczekac 3 miesiące i w ogóle nie brać zanim rozpocznie sie starania o dziecko, dodatkowo na 3 miesiące przed poczęciem wzkazane jest branie kwasu foliowego zwłaszcza dla tych kobiet które stosowały tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
sloneczko 27 a czemu?czy ma to jakis zly wplyw na dziecko?a przeciez jest wiele kobiet ktore zaszly w ciazy biorac jeszzce tabletki nieswiadomie przez kilka miesiecy i mimo tego dzieci rodzily sie zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
Własnmie sama się zastanawiam. Z debilami raczej nie ma dyskusji wiec bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
no wlasnie papa debilko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekle
Droga izunio. Zajmij sie czymś pożyteczniejszym, a nie pisaniem głupot. Bo to co do tej pory napisałaś to nie jest ani mądre, ani śmieszne. Pokazałaś się jako głupiutkie dziewczątko, które bierze się za seks nie mając o nim zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2333
klekle dolacz do xaxaxa i obydwie spadajcie,po co czytacie cos co dla was jest glupie.I niech cie nie interesuje czym sie zajmuje ,ty sie lepiej zajmij czyms pozytecznym a nie zwracaniem komus uwagi a o sexie wiem napewno duuuuzo wiecej niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pier...
kurwa glupia pindo bo inaczej doslownie zwrócic sie do takiej oślicy nie da..wez jakaś najcięższa książke jaką masz w domu i walnij sie nią dobrze pare razy po tym durnym lbie bo jeżeli nie jarzysz ze pierdzielisz takie bzdury ze sie rzygać chce ..ręce opadaja jezuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę ...izunia
A lekcje odrobione?Bo jak nie to znowu pała wpadnie z biologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×