Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Seks po porodzie???

Polecane posty

witam chcialabym porozmawiac z kims na ten temat,bo po prostu wszystko mi sie poprzestawialo w moin zyciu seksualnym,mysle ze niektore z was tez zauwazylu zmiane??? Dominisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian,ja maialm cc ale nawet jak mnie rwala rana po cc to i tak mialam ochote. Moze po normalnym porodzie jest inaczej a czasem to sprawa hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie matka polka
:P dziewczyno wez nie sluchaj tych bab co sie non stop pocieszaja dla nich po porodzie pochwa pozostaje bez zmian a czasem nawet staje sie wezsza!!!!.. no czujesz jakie glupoty? piersi dla nich sa jedrniejsze po karmieniu.. a rozstepy na brzuchy dodaja urody:P tu masz link-- poczytaj o ocen sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie matka polka
a wiesz co jest najzabawniejsze? ze najpierw zaprzeczaja i sie kloca a potem zakladaja topiki i sie zala ze jednak jest szersza jedna sie klocila a potem napisala post w ktorym stwierdzila ze bardzo sie przejela tym postem o szerokich pochwach.. i spytala o to meza.. ona roznicy nie czula.. ale maz tak.. i sie zdziwila dziwczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie matka polka
nie podalam linka wpisz sobie w szukaj "pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie" mąż_Żony zalozyl topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia mi to się dopiero poprzestawiało a mineło już 1,5 roku i miałam cesarkę problem nie jest w pochwie tylko w głowie i to jest prawdziwy problem nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzlam naturalnie,napewno od tego tak mam,nie wiem natomiast jak jest po cesarce i nie wiem dlaczego tak sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
a właśnie Do kangurka - ile czasu po cc można się kochać?? ja już jestem 4 tyg. po cc i ma ochotę na seks ale nadal mam upławy do kiedy je miałyście? myśle że jeszcze 2 tyg. i koniec z podpaskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zaraz zostane zmieszana z błotem ale co tam .Zaczeliśmy sie kochać już tydzień po cc ,spoczątku nie powiem rana bolała ale jak sięchce to cóż........ dodam że nie nie zmuszał mnie mąż i takie tam :) sama chciałam i już. Ja to miałam takie plamienia że tak jak by ich wcale nie było (pamiętam jak panikowałam na jakimś forum ile to krwi będzie itd :) ) w sumie to gdzieś 3-4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sexu kiedy można to mówi sięże nie zalerznie jaki mialo się poród to v trzeba odczekać te 6 tyg kiedy jest połog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połóg trwa
tyle samo niezależnie od rodzaju porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale blizna nie jest w głowie
tylko na kroczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalii
Hej Dominisia z tego co wiem to kobieta jak karmi piersią to nie wytwarza hormonu powodującego ochotę na seks, poza tym cieńko jest wtedy też z nawilżeniem pochwy i stosunki mogą bolec. Zmęczenie i potrzeba zajomwania się dzieckiem powodują że raczej myśli się o odpoczynku, wyspaniu a nie o seksie. Ja miałam cesarke, karmię piersia i ... jakoś ochoty brak, mimo iż nigdy nie było u nas z ochota na seksik problemów.Ginekolog (rozmaiwałam z nim na ten temat) powiedział, iż po dostaniu okresu zaczyna powoli wszystko wracac do normy - hormony zaczynają byc produkowane itp. Moje koleżanki potwierdzają że u nich też niezaciekawie. Nie twierdze że u wszystkich kobiet tak jest - w moim otoczeniu na 6 karmiących 5 ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja tu mam problemy z wielkim brzuszkiem po porodzie? A moze jakies rady ,wskazówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZZIE
Ja też miałam cesarkę. synek w maju skończy 3 lata a z seksem kiepsko. Pytałam ginekologa to wysłał mnie do seksuologa. Podobno mozna brać jakieś hormony? Wiecie coś o tym? Bo mój mąż traci cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko matko
moim zdaniem ten poług to bzdura - a ja miała cesarkę- nagły wypadek, kochaliśmy się już tydziń po i było suuuuuuuuuuuuupe, moje hormony chyba nie czytają książek, bo miłam straszną ochotę na seks................ w czasie okresu też się kochamy bo mam ochotę, szczególnie na 2-3 dzień- super jest pod prysznicem. i też mi się wszystko poprzestawiało, przed ciążą ochotę miałam mniej więcej równo w całym cyklu, teraz zaraz po okresie to mogłabym się kochać 10 razy dziennie i jestem strasznie napalona i to słabnie w czasie trwania cyklu , a mniej więcej tydzień przed okresem zupełnie przechodzi mi ochota na seks i zaczyna się znowu 2-3 dnia okresu. Za to po porodzie mam znacznie silniejsze orgazmy i znaczne częściej............. więc chyba, nie ma nie ma jednej recepty każda kobieta ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niewiem co zrobic z brzuchem:((( a co do seksu ....to tez nam troche sprawia trudnosciii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko matko
brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki to najlepsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam naturalnie i po porodzie zupełnie nie miałam ochoty na sex zreszta jak byłam w ciazy to nie moglismy sie kochac, trzeba poczekac 6 tygodni i isc do ginekologa jesli on stwierdzi ze jest ok to tylko juz zalezy od naszej psychiki jak jestesmy do tego nastawieni. Ja zdecydowałam sie po 2 miesiacach (zreszta jestem straszna panikara) kupilismy sobie zel bo wiadomo suchosc pochwy i odwazyłam sie napoczatku bylo troche dziwnie wiadomo takie zmiany ale puzniej juz chec sama przychodzi i wraca sie do tego co bylo przed ciaza i porodem, moim zdaniem kazda kobieta ma inaczej to jest glownie nastawienie psychiczne i trzeba sobie z tym poradzic pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła114
a co jak po porodzie i po całym tym połogu okaże się że jestem tak rozciągnięta że nic nie czuje --ja chyba zwariuję po cesarce to wiadomo, ale po normalnym porodzie to wszystko się chyba rozszerza. Jeszcze jak dziecko jest duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko matko
eeeeeeee nie wychwalajcie tak tych cesarek.............. bo po pierwsze seks to nie tylko pochwa- a wręcz odwrotnie- większość dzieje się w głowie :) , po drugie cesarka też ma swoje minusy, np co do niektórych pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisia - na początku jak zobaczyam jaki flak mi lata to nie wiedziąłm co mam robić-płakac czy śmaić się.Po mału wraca wsyztsko do normy.Jęsli chodzi o sadełko to juz spadło ,chce by był bardziej elastyczny-ale to by było pewnie poćwiczyć a ja i nie mam śił i czasu.W czasie ciązy smarowałam sobie brzuch by nie było roztępów ale nic nie pomogło.Teraz nie wiem czy wogóle znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×