Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

Gość No wlasnie czuje ze cos capi
A to twoje skarpety ! Uuuuuuuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę
że wrócili do domów, a tam ciężko jestpisać o takich sprawach, kiedy połowica zagląda przez ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzywam się
Tobie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
moja siedzi za ścianą, nie przeszkadza mi to. Jak pisałam na początku już mnie to nie obchodzi choć rozstać bym się nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............**
odświeżam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
bo co tu więcej mówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
tak ale w tym temacie ja już wszystko powiedzial. Miałam fatalny piątek nie ma co rozdrapywać prawie zabliźnionych ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak .tylko ci się wydaje że są zabliznione. Ale skoro tak twierdzisz nie wnikam. Jednak skoro w tzw andrzejkowy wieczór siedzisz przed kompkiem to chyba nie jest najlepiej? Wiem coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
siedzę bo mam dziecko w domu. to nie wytłumaczenie ale sporadycznie wychodzę. To nie tak, że jestem nieszczęśliwą byłą kochanką {ja to nazywam przyjaciółką - ładniej brzmi}. mam męża, dziecko...stało sie to co się stało, boli strasznie. mogę zrobić to znowu ale nie jestm pewna czy chciałabym przeżywać znowu to samo {pierdolnik w głowie}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam .Boli strasznie ale mimo tego bardzo chcemy jeszcze raz i jeszcze.....a to tylko dlatego że wciąż czegoś brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
zabiegania, adoracji, ukratkowych spotkań, kombinacji...tak brakuje tego. Czasem się zastanawiam czy przypadkiem nie bardziej tej całej oprawy niż danej osoby. Boje się jednak, boje się, ze znów mogę ciepieć. Moja psychika jest do bani. To sport dla ludzi o mocnych nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje.Ale czy nie warto dla tych kilu chwil? Ja też cierpie.tęsknie jednak mimo wszystko chce ......Chce czuć że jest ktoś kto naprawde mnie pożąda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
wiem o co chodzi. To był jedyny taki wyskok w moim życiu. Najgorsze jest to, że było to takie pokrewieństwo dusz i każdego do niego przyrównuje (choć przyznam, że rewelacyjny nie był ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to .I pewnie do każdego faceta masz żal że nie jest nim.Ale obydwie wiemy że to nie wróci i że są jeszcze inni faceci,być może lepsi ...ale o tym trzeba sie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
tylko czy warto dla tych pau krótkich chwil...zapominać miesiącami. Ja swojego w sieci dorwałam, sprawdzam czy jest..dobrze że nie bo by kusiło.. z pewnością są lepsi. Pamiętasz rozmowę o ryzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
🖐️ znawwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
a co Ty robisz na tak smentnym i refleksyjnym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam... Nasza historia jest podobna .Ja swojego też złapałam w sieci i rozmawiamy czasem ale to już nie to..Jednak twój romans trwał dużo dłużej wiec pewnie bardziej cierpisz.Czy warto ??? Niewiem....Na to pytanie każda z nas musi sobie sama odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
nie wiem jak inne ale ja mam w sobie tyle żalu, że jeszcze nie teraz ile upłyneło u Ciebie od rozstania? znawwca jaki wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszysrko jest ok
no to chujowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa miesiące,kocham go i z nikim innym nie chce mi się gadać.Chcę tylko jego ale mam nadzieje że to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
u mnie lekko ponad trzy. Czy go kocham...raczej nie, nie chciałabym z nim być na stałe. Tęsknie, wspominam,1000 myśli na minutę i też z nikim nie chce mi się gadać. Ja totalnie uciełam znajomość. jest....cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×