Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

Gość asica________
z okolic katowic,a co też masz ochotę na romansidło ,takie to życie...prawda ;) a mogę spytać o wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciała pouzywac,jestem znudzona swoim małzenstwem,zachodnia polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica________
Gostek no i cio z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Asica musiałem wyjść na chwilkę.Niestety mieszkamy za daleko od siebie mieszkam -patrząc z twojej strony za bydgoszczą.Wiek mój to35latek i faktycznie mam ochotę na romansidło.Szkoda ze nie mieszkamy bliżej moze coś byśny wymyślili?Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica________
no tośmy poromansowali,fajny wiek ..ja mam 28 i tylko się napaliłam bo możanby się spotkać i kto wie..może akurat pozdrowionka pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica.Zauważyłem że ludzie z południa są bardziej otwarci na nowe znajomości .W moich okolicach trudno kogoś konkretnego poznać albo sie skutecznie kamuflują.A masz moze nr na gadu to moze sobie troszkę tam pogadulimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica________
Gostek spoko możemy pogadulic sobie ale podaj mi swój numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marella.No to mamy do siebie ok 170 km.Czemu takie odważne dziewczyny mieszkaja wszędzie tylko nie tu.Niedawno -w poniedziałek,przejeżdżałem przez poznań.Gdybyśmy sie szybciej zgadali to kto wie moze wypilibyśmy sobie kawkę albo coś....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica________
Gostek,no ta ja odpuszczam :( al ejakbyś tutaj jechał to zapraszam ..na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gostek -słuchaj muszę spadac ,mza pilna prace,ale moze wieczorkiem tu bede,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chcę
znaleźć faceta, co jest facetem i ja przy nim bym się czuła kobietą... Mam faceta od blisko 4 lat, jesteśmy w jednym wieku, sex wogóle się nie klei, wogóle, wcale nie mam orgazmów i wcale juz nie mam ochoty na sex... Kiedyś szalałam, byłam z innymi facetami przed poznaniem mojego mena, nawet z żonatymi, jakoś było w samym sexie lepiej, chociaż wiadomo - psychicznie gorzej. Chciałabym być z kimś na stałe, bo chyba nie potrafiłabym zdradzić, ale z kimś kto by o mnie zadbał, dawał mi poczucie bezpieczeństwa, był zaradny (narazie to ja jestem tą zaradną), no i czasem był surowy i umieł mnie sprowadzić na ziemię :) No i jednak starszy, ja mam 25 lat. Do Bydgoszczy blisko. H aha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę . Możesz napisać skąd jesteś może faktycznie mamy nie daleko do siebie. Teraz muszę wyskoczyć na godzinkę ale wejdę tu później.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chcę
No może byśmy się poznali, ale ja mam cykora będąc z kimś się spotykać z kimś innym. No bo jak to ukryję i zorganizuję. I tak źle i tak niedobrze. Dziś wyjeżdzam na tydzień, więc i tak narazie nic z tego nie wyjdzie, ale zapisałam Twój nr gg, mam nadzieję, że podałeś prawdziwy :) Może odezwę się po powrocie???? Tylko wiesz...ja nie chcę dla samego sexu, ja szukam stabilizacji życiowej...którą mam ostro zachwianą, ciągle sama muszę o wszystko walczyć, ehh. To napisz czy mam się na gg odezwać za tydzień :) Dziś jestem jeszcze do 16 w necie. Mieszkam w połowie drogi między Bydgoszczą a Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem.... A ja chcę - To pewnie jesteś gdzieś z okolic Płocka albo Lipna .Ja nie mogę znów nie z tej strony chociaż bliżej niż na południe.Mówiłem że z moich okolic mało jest odważnych i lubiących..... ludzi,a mieszkam za bydgoszczą w kier gdańska jejieś 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
do asica... hej chcesz troszkę poszaleć...? moze cos razem wymyślimy? ja mam blisko do Katowic.. 33 latka.. gg 1124820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja....
ja tez mam ochote na romans... mam meza i dwojke dzieci( blizniaki). niby jestem szczesliwa, maz mi pomoga, nie klocimy sie za bardzo, w lozku jest okmam slodkie dzieci, ale... no wlasnie, ale... od pewnego czasu dzieje sie ze mna cos dziwnego. mam ochote na romans... jest ich dwoch, dwoch facetow, ktorzy przykuli moja uwage. a ze jestem niebrzydka, to oni tez sie mna zainteresowali... nie wiem, czy potrafilabym zdradzic... nie wiem, czy potrafilabym zrobic to tylko dla seksu. nie wiem, ale mam na to ochote i czuje, ze TO moze sie wydarzyc... jestem silna, ale ... boze, co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie interesuja faceci tylko metrosexualni,no inie mozesz sciemniac,to nie ma sensu,kazde z nas w momencie spotkania moze sie roszczarowac,wiec albo rozmawiamy bez sciemy,albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×