Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

kobiece ciało nie jest takie samo, nie ma dwóch podobnych osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam się kochać do utraty tchu, skoro ktoś boi takiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie Marella zrezygnowała, ale może jakieś inne chetne są? Czekam na propozycje na gg nr 1923514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
do utraty tchu...nono ja sie nie boję.. tylko to strzępienie jezyka na forum na dobrą sprawę nawet nie wiadomo z kim się rozmawia... wiec po co się uzewnętrzniać.. przed kimś...być może nieżyczliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica____
oj widzę,że się temacik rozkecił ;) nieźle dobrze dobrze,bo myślałam że coś ze mną jest nie tak,ponieważ mam ochotę na romansik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica____
przecież podał już swój numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
ja też w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj moj maz mial romans,kiedy to odkrylam,prawie 2 lata temu ,to byl szok.Potem juz nic sie nie kleilo ,chcc przedtem mielismy bardzo udany sex.Jakis czas temu bylam z kims przez moment ,ale on szybko stal sie zaborczt,a przeciez nie o to mi chodzilo,chcialabym znalezc kogos z kim mozna pogadac,a jezeli ta osoba bedzie na tyle fajna zeby sie z nia spotkac,no to nie wykluczam czegos wiecej,bo zycie bez sexu jest smutne,a ja obecnie nie sypiam z moim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
ja wolałąbym tego nie wiedzieć,ze partner miał kogoś na boczku,bo nie umiałabym z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Marella myslałaś, że ja od razu chcę iść z Toba do łózka? To bardzo się mylisz. Oczywiście, że zanim do czegoś dojdzie trzeba rozmawiac i to dużo. Ja jestem gotowy do takich rozmów. Lubie gadać. Nie mam tematów tabu. Jesli jestes zainteresowana zapukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty rozmawialas z gostkiem na g.g.?ja trohe wczoraj,a wieczorkiem go nie bylo,szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
tak gadałam fajny gościu,ale za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot- po tym co ci napisalam,nie da rady,ale mozemy pogadac tutaj. asika-nie jest latwo szczegolnie jak masz chandre,ale z czasem jest coraz lepiej.Jedno jest pewne o takich rzeczach nigdy sie nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
też tak myslę i dlatego mam ochotę to zrobic,ale żeby nikt się nie dowiedział i nikogo nie zranić,od tak dla czystej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze jak moj maz mnie zdradzal ,to tez tak myslal,ale ja jestm czujna ,zdecydowanie inaczej sie zachowywal,a na deser wynajelam detektywa.Znam facetow i wiem,ze kiedy zlapiesz ich za reke,powie ze to nie jego reka,ale btl zdziwiony,nie mial nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
jesteś niesamowita,ale numer jesteś mojąidolką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam z tego wyczynu bardzo dumna,a ten facet ktory sledzil ,wiesz jaki przystojniacha,mial moze 45 lat,no ale niezly .z takim miec romansik,oooooCH ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
takie ciasteczko powiadasz? mnie właśnie starsi faceci kręcą,ale nie bach z jednym bach z drugim,to absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moglabym miec starszego ,spokojnie o 10 lat,taki facet wie dokladnie o co chodzi(chociaz napewno nie wszyscy),ale powim Ci asica,ze takiego mlodego niedoswiadczonego tez bym chciala uczyc roznych fajnych sztuczek;ale na dluzsza mete nie ma sensu (przedwczesnym wytryskiem grozi) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
młodszy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ,fajnie mi sie z toba gada,ale musze spieprzac do ro boty,postaraj sie byc tutaj wieczorkiem,tak ok.21.pa no chyba,ze dam rade na chwile ok.17,ale nie obiecuje.A swoja droga ,gdzie ci mezczyzni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
ja do 15,30 jestem w pracy a potem nie mam dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarexxx
caly czas obserwujemy👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica______
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak rozmowa w pociągu nawet w osobnych przedziałach, ale nieżyczliwym? skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrdomell
A czemu nie jest fajnie trochę radości w szarym dniu poza tym po takim upojnym weekendzie wracam spokojny do zony jak prawdziwy przykładny mąż. Oby się tylko nie dowiedziała nigdy- poza tym szukam kochanek daleko od domu zadnych telefonów żadnych malinek i super pachnideł które mogły by mnie potem zdradzić!!!! polecam taką rozrywkę raz na kiedys i oby tylko nie popasc w rutyne bo z czasem to naprawde zaczyna wciagać i chce się więcej i więcej pozdrawiam i jak cos to sie odezwij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×