Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

Gość z południa
z szefem nie z szefem co to za różnica..? facet jest facet ... a która z Pań ma ochotę na romans?...powiedzmy raczej na chwileczkę zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
wlasnie mialam romans i go zakonczylam, zastanawiam sei czy dobrze zrobila hihihi, a;le bylo cudownie, czasem oczywiscie rozne niespodzianki i placz jak w kazdym zwiazku, ale niezapomne tego nigdy,jesli ktos sie zabardzo niezaangazuje to super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
zaangażowanie...tak ale tylko we wzajemne sprawianie sobie przyjemności...ale nie w zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
zgadzam sie z toba w 100%, madra kobitka z ciebie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
spoko... tylko jestem facetem.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
aaaaaaaaaaaaa sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
nie ma problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci za bardzo boją się \"zwiazku\" :) a przecież jesli mamy się kochać, być ze sobą najbliżej jak tylko można to zaufanie, szacunek itp.są konieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
z poludnia prosze odpowiedz mi na pytanie, czy mozliwe jest aby kochanka byla dla faceta wazniejsza niz wlasna zona, skoro nie chce odejsc od zony ze wzgledu na dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z poludnia
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
to skomplikowane.. choć osobiście mnie nie dotyczy.. może być ważniejsza..od żony ale nie od dziecka... tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
czy z tm dzieckiem to tylko taka sciema?wiesz musi miec w koncu jakies wytlumaczenie nie? nie wiem sama co o tym myslec? napisz mi jak wy faceci to odberacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie liczysz że dla kilku orgazmów zostawi żonę i dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
ja 33.. nie mam dziecka więc nie wiem... ale przypuszczam że tak moze być.. a tak na marginesie...przecież oczywistym jest ze facet kochance mówi że jest najważniejsza.. a czy tak jest czy nie to już inna sprawa//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
nie nie licze wcale na to bo wiem ze jej nie zostawi, ale to nie jest tak jak myslisz, to nie tylko seks, ja jestem calkiem inna od jego zony i wiem ze we mnie znalazl cos wlasnie calkowicie innego, wiem ze mu zalezy na mnie, ma cos czego nie moze dostac od zony(i nie chodzi mi tu o seks tylko bardziej o wsparcie iz zrozumienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drela
aha i widzimy sie bardzo bardzo czesto a kochalam sie z nim miesiac temu hehe, dziwny romans nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
bardzo możliwe.. często żona to niekoniecznie....TA właściwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drela
kazdej kochane wydaje sie ze jest wyjatkowa ,na tym to wlasnie polega i wcale nie pisze tego zlosliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona go nie rozumie i pewnie wcale ze soba nie śpią i jeszcze nie ta ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
no nic odkrywczego... a właściwa...no to przecież jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
a skąd ta ciekawość? hmm...to raczej nie Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja, pewnie:) inteligencja, poszukiwanie, zrozumienie, proste:) jak sobie wyobrażasz romans bez takiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem sami nie wiecie czego szukacie ,a zupełnie niepotrzebnie .Naprawde moze byc super z własnym partnerem , mezem tylko trzeba sprawic własna atmosfere zadbac o to w odpowiedni sposób .Po co np rujnowac sobie zycie chwila słabosci . Czy kobiece ciało miałoby byc inne ? Wszystkie kobiety maja to samo .A lepiej chyba ze swoim partnerem to zrobic i to z wielu powodów . 1.Jesli rezykujesz to ze swoim partnerem , mezem - masz dziecko i nikt na tym nie ucierpi. 2 nie zarazisz sie chorobami przenoszonymi droga płociową, nawet jesli uzyjesz prezerwatywy , gdyz nie uchroni cie na 100% ani od chorób ani od ciąży. 3. Pogłebicie swoje uczucia 4 to w zwiazku szukaj odmiany i experymentu. 5 Nienarazisz swojej rodziny , zony , meza i dzieci na koszmar i nieszczesliwe dziecinstwo 6Przeciez wybrałes /wybrałas swojego partnera to musiało cie cos w nim urzeknac skoro sie zwiazaliscie POWODZENIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×