Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

lubię wiedzieć:) to niemożliwe raczej, myślenie to domena świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśleć jakkolwiek można tylko świadomie:) podświadomość to instynkty, uczucia \"Podświadomość: Jest to część naszego umysłu, która nie jest świadoma i nie myśli logicznie. Jej zasadą jest opieranie się na bezpieczeństwie. Zapamiętuje wszystko co jej zaoferujemy. Broni tej pamięci, bo myśli, że działa w dobrej mierze. Podświadomość tylko magazynuje informacje, można ją porównać do komputera .\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i krócej żyjesz... ale to w innych klimatach.. a Ty lubisz sex? co najbardziej...na co byś miala największą ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krócej? ale intensywniej;) lubię bardzo, lubię dawać, lubię czuć wszystkimi zmysłami, lubię jednoczesny orgazm, z właściwą osobą wszystko, 2? mozliwe, ale to wyżej nie ja;) ale tak, bez 69 nie wyobrażam sobie dobrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się takie podejscie.. przyznam że zabrzmialo bardzo intrygująco .. ciekawość mnie rozpiera.. zgadzam sie ze z wlaściwą osobą można wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Marella
dzialasz na mnie!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose Pedro Fellinii
uwaga,ona juz niejednego uwiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Jose
Jose ;) bo my jesteśmy od uwodzenia i zniewalania a Wy od szorskiego języczka względnie ruchów frykcyjnych, dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padadeszcz
przeczytalam caly topik...przeczytalam tez inny na tym forum o podobnej tematyce i przerazilam sie. Ktos napisal, ze jego kolezanka po zdradzie wyladowala w psychiatryku z ciezka depresja :(. Az czlowiekowi dech zapiera, ze mozna sie tak wykonczyc dla tych kilku chwil uniesienia. Mysleicie, ze mozna az tak mocno wtopic sie w wyrzuty sumienia zeby az na psychike ciezko siadlo? Nie boicie sie tego?. Nikt z nas zanim tego nie zrobi nie moze przeciez wiedziec co sie stanie z nim, jego glowa, myslami, emocjami i wyrzutami sumienia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo..
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wstalem....ciężka noc cięzki wieczór koledzy i sobotnie balangi...to gwarancja bólu glowy...strasznego teraz to by sie przydal oklad ... z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tu kilka dni i widzę że się sporo zmieniło szczególnie u popaprańców czuli u podszywaczy pozdro dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poludnia zapomnij
ona umie tylko zwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×