Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Witam. Szukam oryginalną Lidę. Stosowałam najpawdopodobniej podróbkę bo po 2 mcach stosowania waga nawet nie drgnęła. Jak powiiny wyglądać oryginalne blistry i pudełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingridka4040
Też czytałam wasze wypowiedzi i wkońcu zamówiłam Lide na www.lida-inne.wizytowka.pl na początku waga stała ale po około 10 tab ruszyła i schudlam pn opakowaniu 6 kg polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madllen_89 Ja brałam reduce przez 3 miesiace, poszło ładnie bo prawie 15 kg. pozniej zrobiłam sobie przerwe i od dzisiaj znow biore tabletki tylko nie reduce bo juz nie ma, pokusiłam sie na coś nowego a zwie się "Xiyouji Qingzhi" podobno to to samo co reduce. Nowość u nas, mało kto to jeszcze sprzedaje. Wziełam dzisiaj pierwsza tabletke i czuje ze działa :) Jak by kto miał jakies pytania to pisac :) aha i brałam ten nowy specyfik od www.extrafigura.ugu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllen_89
ewelinka4141 - a gdzie ja kupie ten nowy specyfik, bo na extrafigura go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYNKA27 i jak tam są już jakieś efekty?jak się czujesz?Zamawiałm Lide z tej samej stronki co Ty i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkak30
http://alegratka.pl/szukaj/?var=fraza,lida ja biorę stąd i jestem zadowolona ;D jedynym tylko moim zmartwieniem jest niepewność działania tych tabletek na tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkak30
oferta z 22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madllen_89 wystarczy do niego zadzwonic lub napisac i powiedziec ze chodzi o ten zamiennik reduce i on bedzie wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSKA_walentyna
czesc dziewczyny dawno nie zagladałam. efekt odchudzania rewelacyjny 3 miesiace 14 kg!!! 1 mies. 8kg, 2 mies. 4 kg, teraz za tydzien koncze 3 kuracje narazie schudłam 2 kg. odstawiam lide bo juz wolniej chudne. musze troche dac odpoczac organizmowi tylko mam problem z cera - ciagle jakies krostki/wypryski mi sie pojawiaja i pojawiaja wczesniej nigdy tak nie mialam... nie wiem moze to oczyszczanie wychodzi, ktoras tez miala problemy z cera? ustąpiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka.
Czyżby to jakaś reklama? Zamawialam z tej strony co ty www.meizitang-lida.wizytowka.pl/ i niestety pieniądze w błoto nie schudlam ani grama. Teraz zamówiłam u martynki zobaczymy jakie będą efekty napewno się tym z wami podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka83.
cześć wam mam pytanie od kogo lepiej zamówić lide, u martynkax26@onet.pl czy meizitang-lida.wizytowka.pl pilnie czekam na wasze uwagi.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
witam poradzcie gdzie lepiej zamówic lide u martynki czy ostatno lidowiczka sie ogłasza i nie wiem skad zamówic niestety znowu trafiłam na podróbe pare dni działa a po tygodniu juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSKA_walentyna
Zamawiałam tak jak pisałam www.meizitang-lida.wizytowka.pl - nie robie nikomu reklamy. Ktoś pyta skad zamawiałam to odpowiadam, przeciez to żadna tajemnica. A, że na kogoś akurat z tej strony nie podziałało to nie moja sprawa. Nie raz już czytałam że od martyny są podróbki że od lidowiczki, że z tej właśnie co ja zamawiam. Wiec różne są opinie. Przecież nikomu nie każe tam zamawiac. Moge jedynie polecić i pochwalić sie efektami jak każda co schudła i jest zadowolona ze swojego sprzedawcy. A gdzie zamówicie to wasza sprawa :) ja nikogo nie namawiam i nie zniechęcam. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak naprawdę nikt nie wiem kto ma,miał oryginalne.Każdy przechodzi to inaczej i nieraz inne czynniki oprócz tych tabletek mogą spowodować spadek wagi...Na rynku pojawiają się różne wersje tych tabletek,opakowań itd a bardzo często nie jesteśmy w stanie odróżnić podróby od oryginału i tu akurat nie tyczy się tylko tych tabletek,ale też wielu innych rzeczy.Więc musimy liczyć chyba tylko na trochę szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyna
hej:) Zna ktos jakas sprawdzona strone z ktorej kupuje tabletki Lida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
lenka ja ostatnio miałam z ogłaszamy 24 od malgos i jeszcze od jednej pani ale nie pamietam jej danych ale okazały sie podróbami mialam kiedys od lidowiczki 1 opakowanie 6 kg a drugie juz prawie nic i sie zraziłam teraz zamówiłam od martyny jak czytam posty to jest chwalona no zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka83.
Witam Może mi ktoś napisać od kogo najlepiej zamówić lidę? Z tego co czytam to po tabletkach martynki są dobre efekty ale proszę o jeszcze jakieś Wasze wypowiedzi.Bardzo to dla mnie pilne bo do września muszę schudnąć jakieś około 6 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
witam. Chciałabym kupić meizitang czerwony macie jakiś sprawdzony namiar pozdrawiam walczące z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że zarówno Lidowiczka jak i Martynka mają taki sam towar , Chudnięcie zależy od wrażliwości na sibutraminę. Ja kupowałam po raz kolejny u http://meizitang.abc24.pl, Schudłam po 1, 5 opakowania 6 kg. Wg mnie jest ok, przez 1 tydzień miałam tachycardię i niezbyt się dobrze czułam, ale teraz jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga
do Artystka. Ja swojego czasu zamawiałam i było ok, schudłam dość sporo bo na jednym op. 7 kg, więc nie wiem skąd taka opinia. do vivality zgadzam się , do tego również dochodzi długosc stosowania, trzeba robic przerwy i to nie tylko 1 miesiąc- bo to mało, około pól roku, u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka12345
Ja kupiłam u martynki schudlam 8kg paczka doszła po 2 dniach zapłaciłam 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka83.
Lilianka12345 a jaki kolor mial proszek w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Zapraszam do mnie po sprawdzone i oryginalne preparaty na odchudzanie takie jak Lida, meizitang zielony, meizitang czerwony. Zapewniamy szybką wysyłkę, niskie ceny, sprawdzone źródło, najlepsze działanie !!! Www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananaa
mój od martynki miał ciemny proszek, inne dziewczyny miały jasny proszek. pewnie od serii zalezy i od tego, jakie tabletki d aim dostawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
a ja się strasznie zawiodła...zamówiłam od rzekomej Martynki tylko dlatego, ze proszek miał być Ciemny - co potwierdzono mi przed zakupem! - oczywiście taki nie jest... kolejny sprzedawca który nie jest rzetelny... a dla mnie to już 3 zakup i chyba trzeba sobie odpuścić po prostu te preparaty bo szkoda kasy...już i tak oryginalnych tabletek nie ma w sprzedaży...a ci tu oferujący po prostu licytują się na coraz to gorsze podróbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka12345
Miałam jasny proszek ale koleżanka też u niej zamówiła miała ciemny i też schudla. no właśnie to zależy od rzutu dostawy ale obydwa są oryginalne wiem to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja juz na wcześniejszych stronach pisałam posty,że kupiłam pierwsze opakowanie ale brałam w kratke np.3 dni potem tydzień nie brałam,bo ja choruje na astme i lida hamowała mi działanie leków. Waga mi nie drgnęła.Dziś się dowiedziałam że jestem w drugim miesiącu ciąży.... Prawdopodobnie jest wszystko ok,na szczęście do tej pory nie poroniłam co niestety mogło przecież po lidzie się zdarzyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×