Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa222

wasza ocena wózka adbor ring1 co myślicie????

Polecane posty

Gość ciekawa222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnnosimmy
a ring max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykk
ring max-ciezki ale opinie w miare pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka damulka
Mam taki wózek. Faktycznie ciężki i trochę duży jeśli chodzi o pakowanie go do samochodu. I jakbym miała kupować drugi raz wybrałabym coś mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły
Mogę ocenić tylko to co widziałam w necie, ale wózek jest bardzo fajny. Waga taka jak większość wózków, które mi się podobają. Kształt fajny, nie sprawia wrażenia masywnego, aczkolwiek wydaje się wygodny. Wygląd wózka jest fajny, ale wersja spacerowa prezentuje się gorzej od głebokiej. Myślę, że Deltim Fokus, czy Tako City Voyager są ciut lepsze, ale lepiej udać się do sklepu i sprawdzić jak leży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd może nie jest zły, ale mi sie zepsuł po niecałym roku użytkowania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też go mam i jedyne co mnie denerwowało to jego waga. Na szczęście bardziej traktowaliśmy go jak wózek \"stacjonarny\", więc nie było źle. Z myślą o wyjazdach szybciej zdecydowaliśmy się na kupno lekkiej spacerówki i teraz ona służy nam głównie w ten sposób, a Adbor nadal w domu. Bardzo dobrą ma też amortyzację i koła radzą sobie naprawdę ze wszystkim. Jest naprawdę wygodny dla niemowlaka. Jak kupowałabym drugi raz wózek to nauczona doświadczeniem wolałabym dołożyć i kupić lepszy - wybrałabym coś w podobnym stylu tyle, że jakiś markowy, żeby miał nakładaną gondolkę i był choć trochę lżejszy. Wtedy jednak nie mieliśmy funduszy i za tą cenę był to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie słyszałam zbyt pochlebnych opinii na temat tego wózka. Ja mam GRACO i jestem zadowolona. Łatwo się składa, jest lekki i użyteczny. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Ponadto bardzo zachęcam d zakupów na porównywarce cenowej CoZaCena ze względu na wygodę i szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukLmz6LKgO1eXtx5CwsnK11q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×