Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagatkaa

do mężatek-mąż-utrzymanek

Polecane posty

Gość aagatkaa

Mam tego serdecznie dosć, mój mąż nie pracuje, a ja zapieprzam, dwoje się i troję,żeby oplacić rachunki i wyżyc. Taki stan trwa już dwa lata, najgorsze jest to,że on wcale nie szuka pracy , wręcz przeciwnie, ma do mnie jeszcze pretensje,że poświecam mu za malo czasu.On wprawdzie tez utrzymywal mnie przez dwa lata ,kiedy ja nie pracowalam, ale myśle,że pomimo równouprawnienia -to normalniejsza sytuacja.Ja zmusic go do odpowiedzialnosci, czy to normalne?czy któras z was jest w podobnej sytuacji??? Jestem już u kresu wytrzyamlości i zaczynam powaznie zastanawiac sie nad rozwodem, dzieci nie mamy więc bedzie teoretycznie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagatkaa
Nie ma tu nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×