Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka smutna paulina

Prosze o rade

Polecane posty

Gość Taka smutna paulina

Hej dziewczyny.18 pazdziernika miałam zabieg łyzeczkowania .Kiedy mogę się starać o dziecko??? Boję się ,że nie będe mogła zajść w ciąze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Na pewno będziesz mogła ponownie zajść w ciążę!!!! :) Teraz najlepiej jest odczekać przynajmniej pół roku bo organizm jest osłabiony i musi wrócić do \"formy\". Ja miałam taki zabieg w kwietniu ubiegłego roku a teraz jestem w 28 tygodniu ciąży :D Oczywiście moja ciąż od początku była traktowana jako zagrożona ze względu na wcześniejsze poronienie ale wszystko przebiega prawidłowo. Dostaje leki na podtrzymanie i jest w porządku. :) Ja musiałam poczekać ze starankami rok ale udało mi się zajść w ciążę po pierwszym miesiącu przytulanek :) Daj czas swojemu organizmowi, uśmiechnij się, myśl pozytywnie i bądx pod stałą kontrolą lekarza aby mógł od początku kontrolować Twój stan zdrowia i kolejną ciąże. Życzę powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja**
mnie lekarz powiedział ze wystarczy 3 pełne cykle, mozna zaczać starania od czwartego, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie
nie rozumiem. Poddalas sie aborcji a teraz starasz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka smutna paulina
Dziekuje.Dziewczyny ja sie tak strasznie boję ,że mi sie nie uda albo,że znów strace dziecko.Moją dzidzie straciłam w 12 tyg. teraz byłby to 4 miesiąc zhakiem.Powiem wam ,że ogromnie pragnę dziecka.Wczoraj byłam na zakupach z mezem .Przybiegła do mnie taka mała dziewczynka ze swoja babcią.Wziołam ja na rece a ona niechciała potem iśc do babci tylko przytulałóa się do mnie obca dziewczynka która moze miała 1,5 roczku.Potem było mi tak przykro,że mi się nie uda ło,,, Mandzia gratuluje Ci dziecka, ogromnie ći zazdroszcze.Bede trzymać za ciebie kciuki i oczywiście za dzidziusią Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka smutna paulina
Nie poddałam się aborci.Moja ciąża była obumarła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×