Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caterinka

MANGO-oszusci!!!!!!!

Polecane posty

Gość caterinka

Jakie miałyście doswiadczenia z tą firma? Bo ja bardzo złe. Kupiłam dmuchane łóżko takie granatowe. Spałam na nim na studiach jakies 2 tygodnie i pewnego ranka sie obudziłam na ziemi:/ !! Zgłaszałam reklamacje,odsyłałam żądając zwrotu pieniędzy,ale gdzie tam! Oszusci przysyłali mi ciagle niby"nowe"łóżka juz z dziurkami,bo powietrze wylatywało!!!I finish jest taki,ze nie mam ani pięniedzy(500 zł !!)a ni łózka. A dział konsumentów mi powiedział,ze oszukują i juz wiel zgłoszen mieli na nich.Ostrzegam Was,nie kupujcie nic z Tv Mango!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Bardzo Ci dziekuje. Planowalam wlasnie kupic u nich to lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne wymiary
hymm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wreszcie
chociaz jedna zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a444
Mam złe zdanie na temat Mango kupiłam szczotkę za prawie 200 zł.nie zdała ona egzaminu praktycznego u mnie i w tym samym dniu ją odesłałam ,chciałam zwrotu pieniędzy podałam uzasadnienie zwrotu ,potem dzwoniłam do tej firmy wiele razy ,pieniędzy i zszarganych nerwów nikt mi nie odda ,szkoda słów -przykra sprawa .a wię uwaga oszuści mango!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym
czy moglabym prosic o troche wiecej informacji na temat ten maty ozonowej:)?? chcialam ja zakupic ale sie waham bo cena nie jest mala..:O spelnia swoje zadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini z lodem
i jak ta mata ozonowa?-jestes z niej zadowolona?jak sie czujesz po takiej kapieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npt
Wielokrotnie natknęłam się w różnych kolorowych gazetkach na reklamy podobnych lub dokładnie tych samych produktów, które sprzedaje mango - oczywiście cena 1/4 z tej którą podaje mango a towar? - taka sama chińszczyzna, moze producent inny, warto sie chyba zastanowic zanim dacie się oczarowac oszustom liczącym na naiwnych klientów omamionych reklamą nadawaną w każdej przerwie reklamowej, dziewczyny - naprawdę szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×