Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaczek666

Czy facetom zalezy aby jego partnerka miała orgazm

Polecane posty

Gość mojemu
bardzo zależy i potrafi sprawić, żebym odpłynęła..chyba bardziej mu zależy niż na jego szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku trudno mówić o staraniu sie z jego strony, gry wstepnej właściwie nie ma, tylko 2-3 buzi i tyle, i jeszcze pytanie z jego strony: ale sucha jesteś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu
to go zmień, porozmawiaj z nim pokaż mu co trzeba zrobić, co lubisz...mój tez tego nie wiedział, prosił, żeby mu mówić, co lubię i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cucaracha
a co zrobic jak mjemu zalezy, robi to dlugo i jest doswiadczony itd a ja i tak nie mam orgazmu. Mam zaczac udawac czy nadal kazac mu sie godzinaminade mna gimnastykowac. Dodam, ze tak jest od poczatku czyli 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko on nigdy nie zapytał co lubię...najlepiej żeby wszystko było szybko (nawet stanik mam na sobie, czasami nawet majtki) a poprzedni był taki, ze mogłam mu gadać i gadac co lubie a on i tak mnie nie słuchał i szedł na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmaryn
kociaczek666 - "Dobra, ale moze wam sie tylko tak wydaje że partnerka ma orgazm (bo np. jęczy, krzyczy, drapie itd)", chcesz powiedziec ze Ty walsnie jeczysz i krzyczysz? Bo jesli tak to moze rzeczywisicie ci biedacy sa przekonani ze dobzre sie sprawili podczas gdy w rzeczywistosci tylko sobie ulzyli nie zwazajac na ciebie. Tak być nie może. Sadze ze powinnas postawic sprawe jasno ze nieodpowiada ci obecny stan rzeczy. Na poczatku nie bylem pewien czy moja partnerka miala orgazm czy nie. Ale po prostu po wszystkim gdy lezelismy razem przytuleni i rozmawialismy to dopytywalem sie. Za pierwszym razem czulem sie troszke niezrecznie pytajac ja o to ile miala orgazmow, no ale rozmowa to najlepszy sposob aby dowiedziec sie czego pragnie druga osoba i co mozna by zmienic. Po prostu rozmowa. kociaczek666 - a jesli rozmowa nie pomaga to znaczy ze tzreba poszukac kogos innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmaryn dzieki za odpowiedź. Przy najbliższej okazji muszę z nim o tym porozmawiać. Boję się tylko, że znając moje szczęście ten następny raz będzie cakiem znośny więc wtedy nie będzie to taktowne zwracać mu uwagę. Ale wzystko się nie długo okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopek
orgazm jest potrzebny poniewóż bez niego zycie nie ma sensu i samobojcy maja kolejny powod zeby odebrac se zycie wiec orgazmojąć się nadajecie sens zycia kobietą. a wiec orgazmistki wszystkich łózek orgazmójcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafirynda
dobra kochanka wie jak faceta... zablokować wstrzymać żeby musiał poczekać proponuję poczytać Mastertona, on mówi tam o tym wprost a Ty chcesz, żeby facet zadbał o Twój orgazm? żartujesz? ja dbam o to sama bezczelnie przerywam grę miłosną, gdy mi nie odpowiada i mówię, że teraz bardzo chciałabym ........i to następuje nigdy, żaden mi nie odpmówił po czym funduję sobie WIELKI ORGAZM a potem z uśmiechem mówię: no Kochanie, teraz Twoja kolej ale, kocham się przynajmniej godzinę... 20 minut? to chyba wiadomości w skrócie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafirynda
robicie za zblokowanych inteligentów? facet jest facet sex jest sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafirynda naucz sie odrozniac faceta od ciecia i palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafirynda
facet jest odbiciem kobiety, która go wspiera cieć to stróż facet - to niedorosły mężczyzna a palant - no cóż, mamy tę samą definicję a Wy za kogo się uważacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek666- kurde,to mialas pecha jakiegos do facetow :|...moim zawsze zalezalo na tym,zebym miala...i nie wyobrazam sobie,zeby facet dbal tylko o swoj \"interes\" :.zabilabym takiego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×