Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kotunia to my tak samo \"stare\" jestesmy no patrz wczesniej jakos nie zwrocilam uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie,,, tylko ty jestes z krakowa a ja z legnicy a tak bardzo kocham kraków,,,ze ci zazdroszcze i to bardzo;) a z jakiego miesiaca jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubiłam synka wyzej:(jeszcze sie nie urodził a ja juz go zgubiłam eh:( pierwszy i ostatni raz!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten suwak sam się zmienia, mam na myśli liczbę dni i tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby mi zadziałał ten suwak to musiałam dać enter po nim, bo inaczej się nie otwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no livmar,,,,nie taki diabeł straszny:)poradziłas sobie w mig,,,mniej nerwów:) a bedzie dobrze, buziaki powiem wam ze zaczełam myśleć o naszym wspólnym blogu...ciekawe czy by wyszło?? sa chętne?? mozna my tam bylo zdjecia wklejac,i inne ciekawostki??co wy na to moje piekne panie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym blogiem sprobowac mozemy a co nan szkodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by tez bylo powysylac sobie zdjecia, milo by bylo znac buzki z ktorymi sie rozmawia nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to coś trzeba z tym zrobić,,,widziałam ze inne mamusie sworzyły blog,,,i nawet fajnie to wyglada,,,wiec jesli pomysł wypali to postaram sie cos wykąbinować,,,z mamusinymi pomocnymi dłońmi:) >livmar, sówaczek sam sie zmienia nie trzeba go aktualizować, ni chyba ze termin porodu ci sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia =musisz kliknac PREFERENCJE i pozniej STOPKE i tam wpisac swoje dane=gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka307
Cześć dziewczynki! Właśnie wróciłam od lekarza. Musiałam do niego pójść, bo wg moich wyliczeń to już 20 tydz., a ruchów prawie wcale(nie wiem czy to co czuję to dzidzia czy jelita). Okazało się że to faktycznie 20 tydz., a ruchów nie czuję...bo mam łożysko na przedniej ścianie brzucha. ? Czy to coś złego???? Poza tym wszystko wygląda normalnie - baby cały czas przebierało nogami, przez chwilę ssało kciuka, ma nóżki, rączki, oczka, cały kręgosłup i czaszkę, a serduszko wybiło 144 razy na minutę. Powiedzcie mi czy BPD(obwód główki) równe 49 mm, a dł.kości udowej równa 31 mm, to dobre wyniki??? No i na koniec gin. powiedział, że to jeszcze nic pewnego, bo jeszcze słabo wiadać, ale chyba widzi "dyndające jajka"! A więc chłopak??!!! :) :) :)Jeszcze się staram nie nastawiać, bo to do końca nic pewnego, ale chyba jednak będzie Igorek, a nie Emilka. Pozdrawiam Was gorąco!!! P.S. Powiedzcie mi proszę, jak mam zrobić tą tabelkę z danymi o sobie(wiek, imię, miasto, itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka=musisz kliknac PREFERENCJE i pozniej STOPKE i tam wpisac swoje dane=gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tylko musisz sie wczesniej \"zrobic na czarno\"tzn zabezbieczyc swoj nick hasłem-rowniez w preferencjach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki. Ale mnie zmartwiłyście z ta tabelką, nie bedziemy już jej miały?? Szkoda, ponieważ była bardzo czytelna :( Mam nadzieję że dam radę sobie zrobić stopkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczonka duzo zdrowka, slonka i zdrowego slicznego dzidziusa dla blondi!!! widze ze topik sie intensywnie rozwija, oliwia13 mamy te sama date porodu najpierw sama wg danych w interneci policzylam sobie na 27 ale w koncu lekarz uznal ze 26 sierpnia, bardzo ciekawi mnie plec dziecka ale wizyta 18. Majóweczki maja fajny ten blog. Nowe stopki mi sie podobaja :) zaraz sprobuje swoich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×