Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hej dziewczyny ;) Basia Gratulacje!!!!!!! Aura w przedszkolu super bardzo lubi chodzić... Gdyby jeszcze niechorowała .... Właśnie mamy szkarlatyne ... kto chce ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie, to już 5 lat, a Wy ciągle tutaj?! Ja też zajrzałam po latach, hehe, niewierny Tomasz... Fajnie Was czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :))) Basiu czy juz wiadomo co bedzie?? Donn z tymi chorobami to tak jest wszędzie niestety, póki co tfu tfu my jakoś się trzymamy. Moje panienki idą do przedszkola, a nadal szukam pracy, mam nadzieje że do września coś znajdę, bo znów zaczynam łapać doła. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw na all
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_26
Ekinio... będe miała drugą córeczkę - Blankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 wielkie GRATULACJE, będzie dziewczynka z charakterem ;)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio... dziękuję :) Już mam w domu jedną z charakterem, więc chyba dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w wakacje siedzimy w domu, tzn ja, dzieci na tydzień wywiezione do babci. Szukam pracy, i wcale nie jest lekko, powrót do poprzedniej marny :(. Najlepsze życzenia urodzinowe dla naszych lipcowych pięciolatków: 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....S zymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....W iktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....M aciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.... .Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59.... ..Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54.. ....Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Ig orek....... SN 11.Agula30....31.07.06.....38......?...... ...?.........Martynka....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio -> a gdzie szukasz??? Ja też szukam, gdzie popadnie, pełnia szczęścia to praca od pn-pt od 8-16 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pamietacie mnie jeszcze? cieszę sie, że tutaj jeszcze ktos zagląda. gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom i tym nowo upieczonym. u nas nic sie nie zmieniło.Od wrzesnia obaj chlopcy idą do przedszkola,tzn Kubus juz trzeci rok bedzie chodzil,Dawidek idzie do maluchów.Kubuś juz zna wszystkie literki i liczy ładnie,poza tym lubi spiewac, za to ma alergie na rysowanie i kolorowanie,to nie jego dziedzina i uwielbia żużel.Dawid to jego jego przeciwieństwo,spokojny i zakochany w bajce tomek i przyjaciele. jak widzicie sprawę pojscia naszych dzieci do szkoly za rok? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla sierpniowych 5-latkow tez wszystkiego anjlepszego, duzo caluskow. Mam nadzieje, ze wsyzstkie Wasze cudne dziewczynki i chlopaki sa zdrowe i radosne i kochaja Was najbardziej na swiecie🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo i ja tez ;) Właśnie leże na oddziale szpitalnym na okulistyce i cholernie i się boje jutrzejszą operacja z moją młodszą, zdałąm sobie sprawę z tego że ona ma juz 3,5 roku i wcale nie jest taka malutka ja by się wydawało ;) wszystko wie i do tego jest mega dzielna, mimo że płakała. Piszę tu, bo tu spokój, i jakoś mi łatwiej sie podzielić z Wami niż z ogułem na fecebook-u. Jutro jak dam rade też coś naskrobie :P, buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio- pozdrawiam będę jutro myślami z Wami i trzymam kciukasy, zeby wszystko się powiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ jestem w domku operacja udana i wszystko oki tylko szkoda, wróciłyśmy ze szpitala z rota wirusem, dziś w nocy padło na mnie :/ Blaneczkę trzymało 5 dni, Ksenie 1, a meża 2 w pt do pracy uściski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ jestem w domku operacja udana i wszystko oki tylko szkoda, wróciłyśmy ze szpitala z rota wirusem, dziś w nocy padło na mnie :/ Blaneczkę trzymało 5 dni, Ksenie 1, a meża 2 w pt do pracy uściski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka301219
Hej! Mam 17 lat i mam problem, bo mega sie boję, dlatego postanowiłam zapytać doświadczonych już osób... W czwartek tj. 05.07 (3 dni po miesiaczce) uprawiałam z chłopakiem petting, ale nie bylismy rozebrani, tylko zaspokajaliśmy się palcami... Wszystko było dobrze, bo do niczego nie doszło... On ani nie miał wytrysku, ani nie czułam żadnej wydzieliny w ego kroczu... Także jakby nie patrzec było bezpiecznie.. Tylko był pewnien niby epizod ale wydaje mi sie że dośc ważny... Mój chłopak w pewnym momencie dotknął sie w okolicach krocza po czym wrócił tą sama ręką w okolice mojego krocza... Wszystko było dobrze pożegnaliśmy sie i wróciłam do domu... Tylko od niedzieli dzieja się ze mną dziwne rzeczy... Najpierw miałam problem z żołądkiem.. Przez jakieś 4 dni miałam wrażenie, ze cos mi w nim utknęło a potem przeszło i teraz już tylko mi sie odbija po kazdym posiłku.. To niby jeszcze nic poważnego, ale dzisiaj (czyli już tydzień od domniemanego zapłodnienia) pobolewa mnie lewy jajknik... Nie mogę się spokojnie wypróżnic od dwóch dni, a pare razy mój śluz był gęsty... Ale to tylko kilkurazowe epizody... Aha i pragne jeszcze zauważyc, ze moje cyle sa niergularne.. Przez ostatnie 2 msc miałam okres po kolejno 21 i 23 dniach... Pomocy!!! Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila:P
hej mam do was pytanko :) razem z moim partnerem chcielibysmy miec dzidziusia ale niestety nam nie wychodzi kochamy sie bez zabezpieczen juz od 2 miesiecy. nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy co. jak bylam mala mialam problemy z pecherzem i nerkami i chcialabym sie dowiedziec czy to moze byc problemem. rozmawialam o tym z moja mama i ona tez byla chora ale problemow nie miala urodzila trojke zdrowych dzieci. prosze o pomoc stresuje sie czy moge byc czasem nieplodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno wróciłam na kafe i postanowiłam was odnaleźć a przy okazji skorygować dane w tabelce ;) Pozdrowienia dla mam i sześciolatków Ciekawa jestem ile z Was zdecydowało puścić sześciolatka do szkoły. Kubuś zdecydował ;) ze zostaje w przedszkolu. A niech ma, zawsze ro rok mniej do inicjacji zawodowej :) 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....S zymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....W iktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....M aciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.... .Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....39...3660...59.... ..Jakub....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54.. ....Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Ig orek....... SN 11.Agula30....31.07.06.....38......?...... ...?.........Martynka....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sierpień 2006
Ja też rodziłam w sierpniu 2006 :D ależ ten czas szybko mija... niedawno takie maleństwa, a teraz takie duże dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sierpień 2006
Mój chodzi do 0 w szkole, za rok pójdzie do szkoły, nie spieszy nam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Moje dziecko wczoraj poszlo do szkoly a dzis Maximilian skonczyl 7 lat! Rozbojnik maly z niego ale kocham go okropnie i zycia bez niego nie wyobrazam. Wzielo mnie na sentymenty, dlatego zajrzalam tutaj. Trzymajcie sie wszystke. Caluski.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale dłuuugo tutaj nie zaglądałam:( Fajnie,że czasem chociaż ktoś się odzywa. U nas w zasadzie wszystko po staremu - Ala poszła do szkoły, Ania nadal w przedszkolu, ja pracuję tam gdzie wcześniej. Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie:):):):) Doris26 (no powinno być już trochę więcej niż 26;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaB
Hejka! Zagląda tu jeszcze ktoś? ToYaB - zapomniałam tylko hasła do profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×