Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

jasna cholera, nic z tego nie rozumiem, nie wiem dlaczego nie działa. jak klikam na link to pokazuje mi się błąd ale inni widzą stronę bo dostałam komentarz. Nic nie kapuję, ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia, dzieki za zdjecie Maciusia! Slodkie te nasze paczusie :-)) Oliwia13, Usmiech Piotrusia mowi sam za siebie- szczesliwe dziecko! Oliwia, zmienilam adresy blogow, wiec od tej chwili zagladac tam beda tylko zainteresowani- zawsze to jakies wyjscie, bo przestac pisac to ja nie mam zamiaru :-)) Mnie krytyka wychodzaca od tego typu ludzi rzeczywscie nie rusza :-D Nie dlatego,ze uwazam, ze nie potrafia sie wyslowic (ich \"bogate\" slownictwo wzbogaciloby nastepne wydanie slownika wulgaryzmow :-P) czy ze nie maja racji, bo piekno ejst rzecza subiektywna- niech im bedzie moj nos jest taki a taki :-D ale po prostu nie licze sie ze zdaniem takich ludzi. Na pewno wymaga to jakiejs tam duchowej dyscypliny, zeby jesli ktos nie zmiesza mnie, czy moich bliskich z blotem, nie zareagowac na zaczepki, ale NIE WARTO. Kiedys byloby mi szkoda ich teraz nie, nie zasluguja na moje ani nikogo innego wspolczucie. Czlowiek ktory poniza sie do tego stopnia, aby zwrocic na siebie uwage musi byc totalnie zgnily od srodka. Nie wierzylam ze istnieja ludzie, ktorzy maja totalnie wypaczony swiatopoglad a na innych potrafia patrzec jedynie z zawiscia, do czasu kiedy spotkalam taki egzemplarz osobiscie. Wrazenie jest takie: plujace jadem stworzenie, na widok ktorego zwyczajnie wychodzisz z pokoju. Jesli dobrze poczytac to i na kafe mamy mase takich emocjonalnych wampirow, ktorzy tylko czekaja na kolejna swoja ofiare. Na szczescie nie kazdy sie daje,a wiekszosc z piszacych jest normalna, nie wspominajac juz o tym ze sympatyczna, wrazliwa, wspolczujaca, towarzyska itp itd :-D :-D :-D Zmykam. Pa. 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia 13 Piekne zdjecia a Piotrus smieje sie rewelacja!! Wklej wiecej Plusiu podziwiam za podejscie do ogolu ja kiedys pisalam wiersze i niestety dalam je do skomentowania przez moja nauczycielke polonistke- zgnebila mnie i od tamtej pory nie pisze a wiersze ogien pochlonal choc kilka nawet udalo mi sie w opubliowac. Teraz z perspektywy czasu wiem ze nie byly takie zle ale nie umiem sie przelamac zeby znow pisac nawet pamietnika nie potrafie z obawy ze ktos przeczyta agula-kruszyna ubierajcie sie cieplo u nas tez snieg pada ale cieplo jest i topnieje agulka28 odzywaj sie czesciej Dziewczyny jesli chodzi o garderobe to u mnie katastrofa totalnie mi sie gust zmienil i na razie kupuje nowe rzeczy stare wyrzuce na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U nas też zima na całego. Górcia, Donn... dziękuję za zdjęcia. Dzieciaczki słodziutkie. Plusia... to znaczy że jeśli ostatnio chodziłam w piżamie do 14 to znaczy że się zaniedbuję? :P Dominika już czuje się lepiej :) Górcia... mi cały czas wszyscy powtarzali, że lepiej samemu przygotowywać obiadki dla dziecka niż podawać te ze słoiczków. Ostatnio więc jak byłam z Dominiką u lekarza to zapytałam ją co ona o tym myśli i pediatra odpowiedziała mi że w 1 roku życia dziecka trzeba bardzo uważać na to co się dziecku podaje i wg niej produkty w słoiczkach są dużo lepsze bo są bardzo starannie i rygorystycznie przygotowywane. A jak my same coś przygotowujemy to nie wiemy gdzie uprawiane i czym spryskiwane były warzywa czy owoce czy \"którym wcieleniem\" jest np. kurczak kupiony w sklepie. Tak więc ja Donisi ostatnio podaję tylko zupki ze słoiczków Gerbera bo nawet jak jej sama zupke zrobiłam to nie chciała jeść tylko nią pluła. A ze słoiczków je aż jej się uszy trzęsą :) Pisałam Wam niedawno , że Dominika nareszcie będzie miała koleżankę bo koleżanka mojego męża miała urodzić córeczkę... Agata urodziła 18 stycznia ale SYNA. Niezły szok, co? Usg się pomyliło. Ja się śmieję, że opatrzność chyba nad nią czuwała bo ona chciała dziewczynce dać na imię Teresa (wg mnie skrzywdziła by dziecko tym imieniem) a chłopczyk ma na imię Rafałek :) Uciekam sprzątać bo po południu ma nas odwiedzić moja koleżanka ze swoim narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwewczyny:-) no,wkoncu jakies zdjecia do mnie doszly :) dzieki gorcia za \\michasia,dzieki Donn za ciebei i Aurke :-) (ale ci chyba wlosy urosly,co?) w warszawie sypie sypie i sypie.gabrysia szczesliwa :-D adzis mam nadzieje znow spotkac sie na piweczku z dziewczynami-ekinio i kpiotrowicz..mamnadzieje zenic nei stanie na przeszkodzie.. caluje i zmykam na troche bo emi drze pyska:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos garderoby, to udzieliło mi się wczoraj od Was i zrobiłam porządki w moich szafkach i nazbierało się 5 worków rzeczy w których nie chodzę i nie mam zamiaru chodzić :P Mąż się śmiał, że teraz \"wyrzucam\" a za jakiś czas mu powiem że nie mam co na siebie włożyć - JAK TO KAŻDA KOBIETA!!! :D Dzisiaj będę robiła porządki w szafce Dominiki i pewnie znowu pół szafki wyniosę na strych bo ona tak szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dawno mnie tu nie było, więc mam duże zaległości w czytaniu. Właśnie udało mi sie kilka stron przeczytać, resztę zostawiam na później. Moja Lenka waży juz 7,5 kg i za tydzień skończy 6 mies.Jak pisałam wcześniej okazało się, że ma alergię i nie wiadomo na co. Bardzo ją wysypało, więc lekarka kazała dalej karmicć piersią, unikać czekolady, orzechów, cytrusów, ryb i całej masy innych rzeczy,dokarmiać bebikiem HA itd. Grzecznie więc zastosowalismy sie do jej zaleceń. Niestety ja bardzo schudłam- teraz ważę 47 i wyglądam jak wieszak, więc postanowiłam, że przestane karmić piersią i zacznę normalnie wszystko jeść. Do tego bebiko HA jest wiele droższe od zwykłego, więc postanowiliśmy spróbować jeszcze raz podać malutkiej to zwykłe. Wyobraźcie sobie, że Lenka wygląda teraz bardzo ładnie (odpukać). Chyba musiało zaszkodzić jej coś, co było w moim pokarmie. Tak więc karmie bebikiem 2, po którym kupy pojawiają się kilka razy dziennie i w różnych kolorach. Doktor powiedziała, że to przejściowe i żeby się nie martwić. Moja Lenka nie ma jeszcze ząbków, choć gryzie wszystko, co dostanie się w jej łapki. Przewracanie z pleców na brzuszek i odwrotnie ma juz bardzo dobrze opanowane i moment tylko wystarczy, by zmieniła pozycję. Niestety w nocy też zdarza się jej to bardzo często. Czytałam, że pisałyście o swoim wykształceniu. Ja mam magisterkę z teologii. 13 lat pracowałam w szkole podstawowej ucząc religii. Niestety zostałam z pracy zwolniona w czasie kiedy byłam w ciąży. Teraz jestem bezrobotna, co tak bardzo mnie zdołowało, że z urzędu pracy wychodziłam tonąc we łzach. Dziękuje bardzo za wszystkie zdjęcia, które do mnie wysłałyście. Ja tez przesyłam Wam zdjęcia mojej Lenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi- ania 🌼 oliwia13 🌼 plusia 🌼 bardzo dziękuje za odpowiedz odnośnie krzesłka do karmienia,,,,właśnie go zamawiam:) Alus po szczepieniu jest wzorowy,,,nie płacze nie gorączkuje,,,,aby tak znosił wszystkie okoliczności:) U nas na dolnym śląsku śniegu jak w zakopanym:):):) Aluś dzisiaj pierwszy raz zobaczy śnieg,,,,jak staje z nim przy oknie to robi wielkie oczy bo tak jasno jest,,,,i kontrastowo:) stokrotka26 musimy sie spotkać,,,przecież dzieli nas tylko 20 km,,,a na pewno kiedyś zawitasz do Legnicy,,,a ja dość często jestem w Lubinie wiec mysle ze to tylko kwestja obgadania sprawy,,,i gdzieś na dobrej dużej kawie ;) sie spotkamy:) Aluś spi a ja tu gadu gadu,,,,ide sie wziąść za robote bo pranie włąsnie dobiega końca a musze nastawić drugie bo nazbierało sie troche tego:) a odnośnie szafy to dwa dni temu zrobiłam segregacje,,,i olbrzymią torbe ciuchów musze wyepediować,,,bo do ciąży nosiłam rozmiar xs lub s a teraz to duża m jestem:) no cóz niektóre nowe ciuszki musze oddać, bo po co maja lezeć,,,mam bliską koleżanke ktora jest eseczką:) wiec odziedziczy schede:) Buziaczki robaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ale u mnie bajkowo :D.. tyle śniegu :) oliwia>> dzieki za przepis na warzywka coś mi sie tak widziało z tym blanszowaniem :)... Agnese>> Lenki zdjęć też nie mam... Gorcia>> ja albo robie zupe sama albo daje słoiczki... jak robie sama to tylko z warzyw uchodowanych przez babcie w ogródku bez żadnych nawozów :) a mięsko z królika jak na pierwszy raz to taka kosteczka 1cm na 1cm no tak mniej więcej... a może dałaś za dużo..?? a jak małemu smakują słoiczki to co sie martwisz... padlinka>> weźcie mnie też !!!! ja też chce piwa :D plusia>> święta racja co piszesz o tych wypowiedziach na topikach powiem ci szczerze że jak to przeczytałam to mnie troche cholera wzieła :D... i chciałam coś odpisać... ale uznałam że niewarto...na zaczepki co np imienia mojego dziecka też nie odpowiadam.. a z tym wywalaniem ubrań to może ja też zaczne.. :P u Aurory już porządku zrobione :)... mówicie że misiu do mnie podobny :D no oczka napewno moje.. wyśle wam zdjęcie jak jest z tatą to ocenicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia>> Maciuś cudo :) oliwia>> Piotruś straszny przystojnniak... spróbuj wcisnąć enter albo spacje jak wkleisz adres do stopki(po adresie) i wtedy powinno działać.. Agnese>> jak to cie zwolnili jak byłaś w ciąży ?? przecież podobno niewolno... mi nieprzdłużyli umowy i od początku stycznia też jestem bezrobotna... ale do biura pracy sie jeszcze mi nie udało wybrać podobno mam na to pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa, fakt, Piotruś jest śliczny ... jak nasze wszystkie forumowe dzieci :-) donn dzięki za rade spróbuję z enterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas swieci piekne slonce, zimno, ale slonecznie!!! J wlasnie mi powiedzial, ze jutro ma byc reporter z gazety w mojej kafejce, ktory odwiedza ja specjalnie z tego powodu, ze ja i inne mamusie spotykaja sie jutro o 15:00 przy kawie. To sprawka wlasciciela :-P On juz byl w kazdej gazecie po otwarciu café a teraz jeszcze mnie tam zaciaga :-P eeeeeeeeeeeeee...... Raz bylam wprawdzie w gazecie, ale to za sprawa wierszy i ogolnopol. konkursu. Wygralam i potem publikowali w Wiadomosciach Kulturalnych (juz dawno przestally wychodzic) Ciekawe jak to sie jutro skonczy :-D :-D :-D Agula-kruszyna, wyslalam Ci adresy blogow. Jesli ktoras z Was bedzie miala ochote tam zagladac to nie bede miala nic przeciwko temu ;-) Kati75, paskundnie sie zachowala ta nauczycielka, jej reakcja wiecej mowi jednak o niej niz o Twoich wierszach. Wielu nauczycieli nie moze zniesc ze ich podopieczni sa utalentowani bardziej niz oni. SAma znam paru takich co skonczyli za katedra, tylko dlkatego ze im sie nie udalo podbic serca krytykl liter. Frustracje sa ogromne i napedzaja wiele nasyzch ludzkich zachowan... Zal ze wiersze splonely, Kati. A moze cos zostawilas? 🌼 🌼 🌼 Co do ciuchow, Kati75 to ja w ogole podczas rewolucji hormonalnych (ciaza, karmienie) powinnam miec ZAKAZ nabywania czegokolwiek. Bo nawet jak cos kupie i fajnie lezy, to zanosze to cudo do domu i nijak mi to do niczego nie pasuje, ani wzgledem koloru, wzoru czy materialu- w tens posob szafa jest zapchana po rzegi fajnymi ciuchami, ktorych razem nie zaloze :-P Basia_26, eeeee, lazenie w pizamie do 14:00 w dzien sie nie kwalifikuje. Bywalo kiedys, kiedys ze przechodzilam w spodniach od pizamy caluski Bozy dzionek :-D Madrez radzacy pediatra, ja jednak mam dostep do ekologicznych warzyw, wiec przynjamniej z tym nie bedzie klopotu, gorzej z mieskiem i jego pochodzeniem. Padlinka,Ekinio, Kpiotrowicz, uwazajcie jak juz bedziecie po piwku, zeby nog nie polamac na tej slizgawicy! Agnese34 🌼 jestem WZBURZONA wrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!! Kto smie zwalniac kobiety w ciazy i to jeszcze pracowanika z 13 letnim stazem pracy! To mi sie w glowie nie miesci!!!! Wiesz co Ty powinnas ich podac do sadu, bo to nie moralne i nieetyczne! Na pewno sa instancje, ktore moglyby Ci pomoc, a przynajmniej otzrymac jakies odszkodowanie. TAK sie zwyczajnie NIE ROBI!!!!! Agnes34, a jak oczka u Lenki, czy wszystko juz ok? Kotunia, u mnie wisza 2 rozmiary w szafie, ale nie mam odwagi powyrzucac, bo a noz schudne itd, a jak schudne: a noz zajdeznowu w ciaze :-P itd.... Donn, to zabieraj Aurusie na kulig! Mi sie marzy taki kulig w Bialowiezy, kiedys obiecalam J ale jak akurat wtedy bylismy w Polsce to nic nie moglo tam przejechac, ani plozy ani sanki, chyba tylko traktor :-P Donn, ignorowac, traktowac jak powietrze to jedyna normalna i wlasciwa reakcja! ;-) Oliwia13 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc: niemoralne i nieetyczne, bo kto jak kto, ale ja wiem jak sie piesze \"NIE\" z przymiotnikami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu, ja praktycznie codziennie zaglądałam do twojego bloga i będzie mi smutno bez niego, nigdy go nie komentowałam ale jakoś tak mi było z nim i z tobą raźniej.. czy mogę liczyć, na to ,że dalej będę mogła go czytać? że w jakiś sposób podasz mi namiary na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas juz roztopy:(wyszłam do sklepu i spodnie po kolana nasiąkneły tą breją:(wiec ze spacerku nici-chyba ze balkon..... teraz ja sie upominam o foto bo tylko Basia mi przysłała Patryk dzis wyjatkowo marudny bidulek-dziasełka chyba go swedza:( ale mam na niego lekarstwo-zawsze sie uspokaja przy holly dolly song:)no i oczywiscie raczki mamy miłego i spokojnego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wscieklamsie bo mi sie wozek przy skladaniu i rozkladaniu zacina i dzisiaj przez to siedze w domu zamiast u siostry kopytka wcinac,buuuuuuuuu 😭musze isc zareklamowac..3 miesiace ma tylko wrrrrrrrrr,ja to zawsze mam pecha ale moze to i dobrze bo posprzatam troche jescze. chociaz moj lenmi mowi \"eeeeeee,a po co sprzatac?!!!i tak zaraz nie bedzie widac ze cos robilas:-P\" walczyc z tym leniem musze ,a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu🌼 Donn Ja juz bylam na sniegu z mala. Zrobilysmy sobie spacerek niedaleko domu.poubieralam ja w kombinezon i wzielam na rece i sobie spacerowalysmy rozgladala sie na wszystkie strony i siedziala cichytko a Jak przyszlysmy do domku to polozylam ja do lozeczka i nie minelo 5 min a ona juz spala:Psuper.Ide konczyc zupke i ziemniaczki strugac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz wychodzimy popic sobie kawke z mamuskami :-) Gugutek, napisz do mnie na gg 5784378 to Ci podam swoj mail i namiary na blogi ;-) Kurcze, jak milo! :-D Padlinka, te sprztanie to graniczy u Ciebie juz z uzaleznieniem, wiesz? :-P Ale pech z tym wozkiem.... Basia23, swieze powietrze dziala jak srodek nasenny ;-) :-D Zmykamy, bo idziemy na dwor, moze sie na tej szklance nie wyloze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jesteśmy ... ale śniegu :)... Plusia>> ty zrób zdjęcia tej gazety bo ja chce ciebie tam zobaczyć... no prosze i o kim pierwsi napiszą :P... ja z tą okładką to do końca życia sie pewnie niedoczekam :) Plusia a może ty nie dawaj satysfakcji zazdrośnicą i wklej spowrotem blogi do stopki... ja zawsze sobie tam zaglądałam bo bardzo lubie o Maxiu i nie tylko poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wczoraj padl mi komp i dzis juz tyle zaleglosci w czytaniu. Mój Kubuś skonczył dzis 5 miesiecy. Jak ten czas szybko leci. wczoraj zaczal podkurczac nozki i przemieszczaxc sie do przodu tak jakby zaczynal raczkowac, a radosci mial przy tym co niemiara u nas tez sypie. nic uciekam do mojego urwisa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Michałek właśnie zasnął, jutro idziemy na szczepienie... Ciekawe kiedy będzie mówił mama, bo od kilkua tygodni słyszę tylko ta-ta, ta-ta. No, ale sama go nauczyłam :-). Więc się cieszyć trzeba. Mam pytanie do dziewczyn, które karmią piersią - czy macie @ czy nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×