Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

be_B ja dostałam @ juz ok 10 tyg po porodzie -pozniej zaczełam brac cerazette i ciagle mam plamienia:(wiec nie wiem jakby to wygladało gdybym nie brała hormonow-chociaz niedługo sie przekonam bo mam juz dosc tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa >> to wczorajsze zdjęcie też niedoszło?? bo dzisiaj to sie przyznaje że pzeoczyłam :D.. ale już sie poprawiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn wczorajsze doszło-pisałam ze Aurorka to cała mamusia:)do tatusia raczej niepodobna-a Twoj maz podobny za to do tego aktora co \"na wspolnej\"z izabela \"urzeduje\"przynajmniej na zdjeciu tak wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa :) to wszystlo przez moją skleroze :).. a z tą opinią że mężuś do tego ze wspólnej podobny już sie spotkałam ha ha :D musze w końcu jakiś odcinek oglądnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! justa29 -ja też brałam te tabletki cerazette. Myślałam ,że mnie szlak trafi. cały czas miałam plamienia i to takie spore. Odstawiłam. teraz biorę mercinol, nie karmię już piersią to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecnosci:) Czytam was regularnie,ale z pisaniem do was cos mi nie idzie-przepraszam Wiki zdrowa,zębów jeszce nie ma,rośnie jak na drożdzach,turla sie juz znakomicie z pleckow na brzusio i z brzusia na plecki!Tylko mama jej sie sypie...mam ogromne doły,zle sie czuje i psychicznie i fizycznie!!!!!nic mi sie nie chce kłóce sie z Pawłem,aj szkoda gadac.postanowiłam isc na urlop dziekanski bo nie dam rady z sesja,a po drugie mam lenia na nauke i ksiazki mnie odstraszaja:)nie sprzatm chodze w pizamie i tylko córcia karze mi wstac i usmiechac sie do siebie-kochane malenstwo! koncze bo zle sie czuje boli mnie głowa.wieczorem ide z kolezankami na imprezke babską to moze troszke nastrój mi sie poprawi.buziaki dal was i DZIĘĘĘĘKUJE wszytskim za zdjecia,papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczeta,ja to mam niefart dzis....najpierw Kasia daje info ze ona nie moze dzis sie spotkac,potem walcze zwozkiem-w konsekwencji zostaje w domu,a teraz przez ten snieg okazalo sie ze maz utknal w korku i nie wiadomo kiedy bedzie przez co i z Ekinio tez sie nie spotkam😭a tak sie cieszylam....buuuuuuu emi zmeczona juz chyba,warto by ja polozyc ale jakos za wczesnie jak na nia...gaba rozwala wszystkie zabawki ktore dopiero co tak pieczolowicie sprzatalam..i wyszedlmi pryszcz jakis cholerny miedzy brwiami.ale bomba....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palinka...czyli samoz zycie:) Plusiu 🌻 dziekuje... a mnie sie nic nie chce...nie lubie zimy,takiej chlapy,chce slonca i chce schudnac 😭...cos mam kijowy humor...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - kruszyna 🌻 Plusia Donn🌻 Justa29 🌻 Kpiotrowicz 🌻 Padlinka 🌻 ... to może jakieś wirualne pijaństwo ... ja już pije piwko za nasze zdrowie i za zdrówko naszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - kruszyna 🌻 Plusia Donn🌻 Justa29 🌻 Kpiotrowicz 🌻 Padlinka 🌻 ... to może jakieś wirualne pijaństwo ... ja już pije piwko za nasze zdrowie i za zdrówko naszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio to ja sie dołanczam do piwka :) mężuś właśnie pizze robi .. a piwko sie chłodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia🌻 Annaa20🌻 Agata_27🌻 Oliwua13🌻 Kati75🌻 Diann 🌻 Basia 23🌻 Basia_26 🌻 Agnese34🌻 Kotunia🌻 Blondi-ania🌻 Kasia30🌻 Be_B🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn no to super, a u nas pizzy niet bo mąż na diecie, z to mamy paluszki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie też dołączamy na przyczepke,,,,my pijemy metaxe,,,moze ktoś ma ochote to polejemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie uwierzycie co wymyslilam nie mam sanek z oparciem ale mam takie plastikowe bez oparcia i na nie dalam fotelik ten co sie wpina tez do wozka i wiecie jakie mialam sanki.Fotelik sie ladnie zaczepil o rant z sanek i pojechalam z mala na sanki(fotelikowe sanki)jutro dolacze zdjecia z saneczek.A teraz ide polozyc sie obok mezusia bo patrzy na filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 :-D ale frajda! Kotunia, Padlinka, ja to tylko kawke za kawka, bo piore, zmywam i zelazkiem jezdze :-P Buzka 👄 dla Was dziewczyny! Ekinio, adresy juz Ci wyslalam, zaraz i do Ciebie Donn, przysle :-) 🌼 A J walczy z Maxem, co protestuje i za nic w swiecie nie zasypia... ajajajajajjjjjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna... ja też chcę schudnąć a jakoś nie bardzo mi to ostatnio wychodzi. W brzuchu burczy z głodu a waga stoi w miejscu albo idzie 0,5 kg do góry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkich snow J sie dalej meczy z Maxem, bo ja po godzinie usypiania brzdaca skapitulowalam... Ide cos popisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia. Dzidziusie przesliczne.Tak szybko rosna.Jesli ktoras ma zapisane wszystkie adresy to prosze o przeslanie.Moze wreszcie ja tez wam wysle zdjecia mojego szkraba. U nas w nocy padal snieg, bylo bialo.Niestety jak wstalam rano to myslalam ze mi sie to snilo, ulice znowu byly czarne.Ach ta zima w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ślicznie dziękuję za piękne zdjęcia - Donn - rzeczywiście Aurora strasznie do Ciebie podobna, Gorcia - ale synek śmieszek - cudny blondasek:)) Ech czytam i się nadziwić nie mogę, że ktoś się cieszy ze śniegu - tzn. ja przez okno ujrzałam i z zachwytu omal nie padłam ale zachwyty się skończyły jak tylko wyszłam - wpadłam w średniozmrożona bura pulpę i przemokły mi buty, a wieczorem pchałam wózek i się zapadałam w mokre zaspy - schodów w przejściu podziemnym - tzn. tego zjadzdu dla wózka nikt nie odśnieżył - i ..no generalnie nie należę do zwolenników jakichkolwiek opadów atmosferycznych - chyba że przez okno - błeeeeeee Generalnie to jestem dziś załamana po wizycie u pediatry - Bruno ma zdiagnozowane Atopowe zapalenie skóry - więc siedze i czytam co to za licho - niefajne licho - nie dość że wygląda jak mały liszajek, to jeszcze się odparzył i wszystko to podrażnie - taka podobno specyfika atopowej skóry - trzeba uważać - przemywamy pupę nadmanganianem potasu i dostaliśmy specjalną maść - ech i żeby jeszcze nie był przebierany często - miał przed przebraniem skórę ładną a po pół godziny zrobił kupę i może 10 minut w niejleżał i - błeeeee masakra - aż mi się płakać chce jak patrzę na jego ciałko - na skórze pleców liszaje wypryski i przesuszenia, na brzuszku kaszka i wysypka na piersi to samo co na pleckach a na główce \"rogi\" (takie plamki przesuszone i czerwone w miejscu ......no generalnie rogów;) ech no i przez miesiąc przybrał tylko 100 gram - czyli wg wszelkich standardów za mało - a je dużo - 4x po 150-180 g i deserek spory i zupkę i soczek (duuuuuuuuużo soczku) ki diabeł. Normalnie tylko siąść i płakać echhhhhhhhhh Gorcia - nie musi się podnosić samodzielnie do siadania - na takie sztuczki ma czas do 8 miesiąca nawet:) Co do celulitu - zaopatrzyłam się w zestaw z Garniera - taki zelowy tonik na celulit i cudo na celulit w kulce - i o dziwo dział - no to jak działa to dokupiłam z tej serii balsam ujędrniający i postanowiłam ze ich sprawą pozostać cudna - a przynajmiej posiadać mniej górzyste pośladki i uda - zobaczymy - wydaje się że po ok 3 tyg. jest bardziej gładko:) Co do samoopalaczy to ja jestem zwolenniczką husteczek samoopalających - nie zostawiają smug - jedna wystarcza delikatnie na całe ciało - jak kto chce mocniej to 2 i jest super - nie brudzą ładnie isę wchłaniają - z vichy 1 kosztuje ok 5 zł (tota sama jedna wystarcza na całego człowieka) albo z Dax cosmetics - 2 zł. jedna kosztuje - trzyma się dosyć długo na ciele mimoże ja lubię przesiadywac godzinami w gorącej wodzie ( wieeeeeeeem niezdrowo -a le to moja jedyna przyjemnośc w weekendy kiedy mąż rankiem nie gna do pracy i ma oko na Bruna:) O i jeszcze będę się chwalić - mam nowe okulary - nawet ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka, buuuu... wspolczuje. Biedny, biedny Bruno. Ale ma za to wspanialych rodzicow! :-) 🌼 🌼 🌼 Chcialam poogadac sobie Was na Waszej stronie, ale cos nie wyskakuje :-( Dzieki za tipsa o tych antycelulitowych cudenkach, Bernatka, bo ja sie juz uzbrajam powoli i zaraz bede atakowac moja pomarancze...:-P Wyslij jakies zdjecie w tych nowych okularach, bo mnie ciekawosc zaraz zezre... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam dziś do Was zdjęcia. Mam nadzieję, że doszły, bo miałam z wysyłaniem pewne kłopoty. Donn, plusia- niestety kobieta w ciąży to jedno, a katechetka w ciąży to drugie. Ją akurat można zwolnic jak się jej cofnie pozwolenie na nauczanie. Pracowałam w miejscowości oddalonej 12 km ode mnie, więc nie byłam w pełni dyspozycyjna. A wiadomo, że w szkole, czy kościele jest ciągle coś do zrobienia. Tak więc wymieniono mnie na osobę, która jest miejscowa. Wszystko zgodnie z prawem. Z tym rejestrowaniem się w urzędzie to lepiej uważać. I raczej nie jest tak, że ma się na to aż 6 miesięcy. Lepiej zapytać, by potem nie było problemów. Ja musiałam sie nachodzić, żeby załatwić wszystkie papiery i otrzymać decyzje o przyznanie zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese34 ❤️ Ja ciagle czekam na zdjecia, bo nic a nic nie doszlo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe,ja po tym wczorajszym wirtualnym pijanstwie mam kaca malego:-Pa tylko2 piwka wypilam.o,nie||!!!!emi mnie znow obrzygala,wiec niniejszym ja WYDZIEDZICZAM:-p. BASIA!TY WYNALAZCA JESTES NORMALNIE!!!!!:-) bernatka----nie martw sie tym AZS,chociaz wiem ze to nie fajne...my z gabrysioa nie mielismy wprawdzie zapalenia skory ale miala alergie na mleko,ktora objawiala sie totalnymi pryszczami,wysuszona skorka i takimi tam...ale przeszlo a moje okulary majajuz miesiac,niby nowe a ju stare :-D celulit jakois mi nie przeszkadza.tzn od kiedy w miareregularnie cwicze ten moj rowerek na plecach :-P no i masaze szorstka rekawica...ale tez juz mi sie odechciewa wszystkiego..dlaczego ja mam dbac o siebie a moj maz tyje i tyje i nie przeszkadza mu to?!?!i nie da sobie nic powiedziec...:-/ Ekinio----zazdroszcze ci ze Twoj mezus jest pozytywnie do diet nastawiony...moj niedlugo nie bedzie sie miescil w drzwiach :-P kotunia------rety jakie drogie te kocyki!!w szoku jestem...ja wszystkie kocyki jakie mam dostalam,i nawet nie wiedzialam ze to takie drogie...100zł?!?!chyba ze to jakies specjalne sa? mi tez zdjecia nie przyszly.tzn na wp.pl,bo pocztena onecie mi przytkalo (znowu) i ja bojkotuje juz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Lenka super a jakie duze oczka ma. Donn Aurusia tez mala slicznotka Gorcia_27maly tak wcina marchewe czy to tak do zdjecia tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie-wszystkie odsypiacie wczorajsze pijanstwo?:) Gorcia-moge prosic o zdjecia? Bernatka🌻dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo mam chwile czasu bo babcia z wnuczkiem na spacer poszla a ja po szalenstwie sprzatania Justa29 ja nadal biore cerazette i jestem bardzo zadowolona zadnych plamien i tego typu histori kazdy organizm jest inny mojej kluseczce wychodzi drugi zabek na razie tzlko peklo dziaselko i nic nie widac ale czekam cierpliwie Bernardka wspolczuje dzieciatku trzymajcie sie cieplo Agnese zdjec nie mam Wiecie moze co y moja klawiatura sie porobilo _ Jak wciskam y pojawia sie z i odwrotnie. mOZE MI KTOS CO PODPOWIEDZIEC POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati tak jest u mnie jak mam właczoną niemiecką klawiaturę t.j. używam umlautów i scharfes S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×