Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

monik30>> my zaczynaliśmy do jarzynowej bobovity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka, zuzka..>> prośbe mam... napiszcie jak wam sie podobał ujastek.. znajoma ma tam rodzić w maju i chciała by zasięgnąć rady kogoś kto wie co i jak... be_B>> a ty gdzie rodziłaś?? bo miałaś na ujastku ale w końcu nie pamiętam gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basiu - wg. prawa pracy po urlopiewyychowawczym pracodawca ma obowiązekprzyjąć Cię na takie samo (to samo) lub równorzędne stanowisko za te same pieniądze - tyle teoria - praktycznie pewnie jak sie postara to może dac Ci wypowiedzenie, ale nie tak o bez powodu - tylko np. z powodu redukcji etatu, dyscyplinarnie (ale musi to odpowiednio umotywowac) itp - i zawsze od tej decyzji możesz ise odwoływac do instanji wyższych - dobrze, ż ejej powiedziałas jak jest bo ma przecież szanse szukac kogoś innego a tak bys jatylko zwodziłą bo przeciez z dzieckiem pod pachą byś w tym hipermarkecie nie rpacowała;) Będzie dobrze - a jaką masz umowę? Bo jak na stałe to praktycznie musiałaby sie nastarać żeby bez konsekwencji Cię zwolnić. kati 🌻 plusia ❤️ kupa nie pogoda!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik zacznij od tych ktore sa na sloiczkach ci pisze od 4 mies.My zaczynalysmy od marcheweczki z ziemniakami z Hippa Paulinka do dzis ja uwielbia. Mam do Was pytanie czy Wy dziennie wypazacie butelki i smoczki bo Ja nie?? I jeszcze jedno pytanie z jakiego smoczka podajecie mleczko bo Ja nadal z 1 od 0-6 mies ale widze ze Pauli to pomalu idzie i pije z 15 minut ale wypija wszystko kiedys jej dalam z wieksza dziurka i sie krztusila.Czy mam jej kupic juz smoczek 2 jke bo to jest od 6 mies??? DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>> ja butelki i soczki przelewam wrzątkiem.... Aurora już dawno nie pije przez 1 przez 3 pije soczki i herbatki amleczko z kaszką trójprzepływowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kpiotrowicz, ekinio, donn 🌻... wiem, że to za wcześnie martwić się czy mnie przyjmie po wychowawczym czy nie ale zawsze to jakiś komfort psychiczny - wiedzieć na czym się stoi :) bernatka... umowę mam na czas nieokreślony diann... spotkamy się w poniedziałek na aerobiku? basia23... Dominika pije z aventowskich butelek i smoczka o rozmiarze \"3\" Byliśmy dzisiaj z mężem na zakupach. Kupiliśmy małej nowy komplet pościeli do łóżeczka, prześcieradło, kurtkę wiosenną, dżinsy, bluzkę, kilka par skarpetek, rajstopki i buciki. Chcieliśmy jeszcze kupić krzesełko do karmienia firmy baby ono ale niestety nigdzie nie było, tzn. było tylko w jednym sklepie w 1 egzemplarzu ale tylko w kolorze niebieskim a niebieskiego to ja nie chciałam. Mam dzwonić w przyszłym tygodniu czy będą inne bo podobno mają dowieść. Dziewczyny, czy Wy już wszystkie wozicie Wasze pociechy w spacerówkach? Nie za wcześnie to jeszcze? Myślałam że dzieci mogą być wożone w spacerówce dopiero jak umią stabilnie siedzieć? Ale może się mylę... Życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn >> rodziłam w Ujastku. Jakie masz dokładnie pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 >> my lada dzień będziemy wieść MIchasia w spacerówce, tylko odnajdziemy pasy, bo gdzieś się zapodziały. Gondola jest na styk. Mały ledwo się mieści. Nasza spacerówka (Deltim fokus) ma kilkustopniową regulację siedziska (bodajże do 3 pozycji) aż do pozycji leżącej. Teraz pogoda się pogorszyła więc odczekamy aż zrobi się ładnie i wyruszymy na spacerówkowe spacery. Michaś nie siedzi jeszcze stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Basiu - jak na czas nieokreślony to tak jak pisłam - nie ma wyjścia - nie może Ci nie pozwolić wrócic do pracy - co innego jak jest \"świnią\" to i tak znajdzie prędzej czy później sposób, żeby zwolnić -a le nie może tak od razu i bez powodu bo od czegoś takiego to jest sąd pracy (tzn. zaskarżyć ja można i już! Brunek pije z trójprzpływówek aventowskich - juz nawet soczek - bo zazwyczaj dostaje te gęste takie nieklarowne i prze 3 leciały wolno i się niecierpliwił. Be_b nie do końca na płask się ten focus kładzie - ale prawie:) i jak ładnie wygląda;) - bo gondolka mi się juz opatrzyła a ze spacerówka - hehe jak nowy wózek - no i żeby nie byłoże dziecko przesadziłą tylko dla własnego kaprysu - i pediatra i rehabilitantka nie widziały przeciwskazań - bruno siedzi ładnie i sie nie chwieje - a na leżąco się denerwował i caly czas głowę miał w górze i wył że nie może isedziec (choć i tak był podsadzany bo w tych focusach jest taka opcha, że i gondolka ma taka wkładkę która się podnosi i pod pleckami jest oparcie - tylko szelki sie kiepsko do tego czegos monowało:) Donn - hehe co do ujastka - ja byłam zadowolona - glównie dlatego, że mi robili tę nnieszczęsną csarkę i wiedziałam o tym i nie widzieli konieczności próby rodzenia naturalnego przy ułozeniu pośladkowym - w niektóryhc szpitalach czekają do początku naturalnej akcji porodowej albo wręcz każą rodzić naturalnie (no moż enie pierworódkom:) No i to mi ise podobało. jedno co mi się nie podobało (hmm w sumie pare ale związane z jednym - to to ż epościeli mi nie zmenili przez caly pobyt ani razu - wiem że to kilka dni tylko ale pościel była zakrwawiona juz pierwszego dnia - a nie pozwolili swojej ubrać - teściowa próbowała. no i jak słusznie moja szwagierka zwróciła uwage wykładzina dywanowa - może i miła ale nie jest chyba dobra do zachowywania super higienicznych warunkach w sali szpitalnej - może i daje wrażneie przytulności - ale w naszym pokoju w różnych miejscach byłowidac ślady plam usuniętych w różnych stadiach - bo ja wiem co to było i jakie bakcylesię tam mogły lęgnać;))) No i klimatyzacji brak - zreszta sama wiesz - tylko może dla rodzącej w maju to ta klima nie robi żadnej różnicy:).Aha i jeszcze na dwie kobity na sali tylko jedno krzesło - można przynieśc inne z korytarza ale jak akuratt akowe tam się zastanie - jak inni odwiedzający wpadną na taki sam pomysł to kto pierwszy ten lepszy;). Z innych rzeczy - opieka lekarska, noworodkowa i tp jestem zadowolona - aczkolwiek jak ciąża problematyczna i moga być problemy z dzieckiem to nie polecaja ludziska tego szpiala bo i tak dzieckow ywożą gdzie indziej (tylko ze takie przypadki są sporadyczne - znaczy ich koniecność - tak mówiła położna na tym dniu otwartym na jakim bylam przed porodem). hhe no i jak dla mnie małoo jedzenia - choć i tak zjadłam tylko jeden pełny posiłek bo pocesarkowym przecie nie dają od razu - błe ale isę rozpisałam - uuuuu zaczełam sobie przypominac dzien porodu i takiego Brunka kruszynkę i echhhhhhhhh..................... wspomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj :) Basia23 - ja przelewam tylko wrzątkiem, daje mleko ze smoczka trójprzepływowego z Avantu i kaszkę ze specjalnego do kaszki z Canpola, jedynie herbatkę i soczki daje przez te początkowe (1chyba) z Aventu. Przestałam się przejmować wypazanie po tym jak Aga lize podłoge a wczoraj dorwała klapka od Adama i wylizała go ślicznie od spodu ;) Basia26 - teoretycznie musi Cię przyjąć po wychowawczym ale w praktyce to chyba mogłaby Cię zwolnić miesiąc po. Ja Age woze jeszcze w głębokim jak idziemy na spacer w takich godzinach że może spać ale jak idę po spaniu to wkładam ją do spacerówki bo wtedy może sobie pooglądać otoczenie (szkoda że nie mam regulacji oparcia w gondoli) ale w spacerówce moge rozłożyć oparcie do pozycji leżącej. Basia a krzesełko do karmienia to w jakiej cenie jest w sklepie (w Tychach widziałam po 330zł) może lepiej przez allegro kupić http://www.allegro.pl/item173531058_krzeselko_babyono_par_gwar_od_ss_kurier_18_zl.html Kati 🌻 piszzzzz do nas Donn - nie wiem jak się gotuje te zupki ale też jestem ciekawa może dziewczyny napiszą. My mamy kojec ale Aga woli po podłodze fikać i w kojcu wstaje lub klenczy,lize siatke , marudzi i musze ją wyciągać. Monik30 - my zaczynaliśmy od jarzynowej z bobowity Bernatka - zobacz ten wózeczek (ma regulowany podnóżek i hamulec ręczny, waży chyba trochę dużo - 11kg) http://www.allegro.pl/item176522178_sportowy_tfk_dala_wyczynowcow.html Plusia - 🌻 napisz co u Ciebie, szkoda że nie mam linka do Twoich blogów bo chętnie bym poczytała Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa a co do wyparzania butelek - mam męża terrorystę - sterylizujemy do dziś wszystko i smoczki i butelki- ale tylko dla tego że mamy sterylizator parowy i żaden to kłopot - taki on d mikrofalówki jest - rach ciach 8 minut i z głowy - ale tylko jak maz pilnuje (chemik ma w wyobrazenie wszelkiego świństwa jakie zostaje podobno z detergentów i powietrza czy inszego świństwa - apranoja) jak TŻ nie widzi to umywam i przeleje wrzątkiem (albo i nie) a dziecko żyje:)))) Ni ewyszło że jestem wyrodzna matka mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka :)))))))))))))))))))))))))))) 🌻 dzię ki własnie o coś takiego mi chodziło :) - jakoś ja nie umię tak dobrze po allegro szukać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatko >> powiedz mi kurka wodna co się kładzie na górę tej spacerówki, jaką część? Czu był aosobno czy to jakaś od gondoli? Bo chyba coś mi się zapodziało. Na nózki mam szerszą część, ale nie pamiętam co na górę. Tam jest miejsce na rzepy, a rzepy są przy gondoli. Ale o co chodzi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ dzis mialam meczacy dzien..ale tak fajnie meczacy, jesli wiecie co mam na mysli:-P lazilam po sklepach...i dotarlam ..w koncu, do otwartych jakis czas temu tzw \"zlotych tarasow\" w wawie.jejku, malo sie nie zgubilam;) serio, nie przypuszczalam ze moge sie poczuc zmeczona lazeniem po centrum handlowym, a tak sie stalo,mimo ze weszlam tylko do paru butikow, heheh...marna moja kondycja hih..i poklocilam sie z takim kioskarzem jednym, bo czepial sie ze krzywo gazetke odlozylam na miejsce, a ja mu na to,ze zostajee w tyle za europa, bo powinien wiedziec ze odstrasza takim zrzedzeniem klientoow, a jeden niezadowolony klient odstraszy 10 potencjalnych:o i tak pogadalam mu i poszlam,bo on jakis niekumaty byl i chyba nie kapowal pewnych rzeczy,a ja teraz z wrodzona zlosliwoscia bede przychodzic do tego kolpoltera i rozwalac gazetki:P ale jestem okrrropna, co nie?;) a no i spotkalam tego aktora kuszewskeigo czy jakos tak, co to gra marka mostowiaka w \"Em jak memlo\";) jaki on malusi, niewiele wyzszy ode mnie, ale wygladal calkiem calkiem..widac ze ma kase.w serialu wyglada jak cipka taka a na zywo zupelnie fajny\"look\" czy jak to sie teraz mowi :D emka dalej nieruchawa, drugiego jej zeba oczekuje poczuc na moim zbolalym, pogryzionym sutku jutro albo najdalej pojutrze, bo juz jej marudzenia mam dosyc:P kpiotrowicz---ja tez robie wywiad srodowiskowy, ale ze o naprawde warta polecenia osobe niejest latwo moze to potrwac. ide kolejna herbatke se zrobic.zielona tym razem chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka... ja te krzesełko do karmienia baby ono oglądałam w sklepie (hurtowni) Kaja w Gliwicach na ul. Żwirki i Wigury. Kosztuje 270 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że Warszawianki poszukują opiekunki. Moja koleżanka szuka pracy. Studentka pedagogiki, dyspozycyjna od wtorku do czwartku. Jakby któraś z Was była zainteresowana proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 26 moj Max od trzech tygodni stabilnie siedzi i jezdzimy spacerowka ale zaczelismy wczesniej tyle ze nasza ma funkcje lezaca i nie bylo problemu z kregoslupem po prostu maly jezdzil na lezaco i jak sie domagal siedziec to na polezaco go sadzalismy. Monik zacznij od samej marchewki bo dziecko moze jakies warzywo uczulac dlatego warto wprowadzac pojedynczo i w malych ilosciach od lyzeczki poczawszy Basia 23 u mnie Max pije z kubka z dzubkiem i codziennie wyparzam za kazdym razem jak herbatke robie Teraz co u nas? Max mial wczoraj goraczke i bawilismy sie w chlodna kapiel ktora troszke pomogla i syropek od goraczki w nocy byla powtorka na szczescie nad ranem przeszla i jest dobrze teraz razem z tato spia Moj stan psychiczny ciezko nazwac dobrym mimo ze wiele sie zmienilo mam ciagoty do przejmowania sie wszystkim no i doly Do tego zabkowanie malego mnie dobija juz cztery dni sie meczy i nie pomagaja masci i granulki homeopatyczne i zimne masowanie nie wiem co robic moze macie jakies inne sposoby na ta przypadlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ja podawalam Patrykowi doraznie czopki homoepatyczne VIBURCOL trzymaj sie cieplutko!!zycze Tobie samych pozytywnych mysli... Basia wiekszosc spacerowek mozna rozlozyc do pozycji lezacej-a zmiany wozkow spowodowane sa chyba przez wage wozka ja mam teraz wielofunkcyjny 16 kg i marzy mi sie taka 7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski, Diann jak tam mały Michaś? Nadal łobuzuje????? Agnese34 buziaczki dla Lenki i gratulacje z okazji pierwszego ząbka:) Bernatka130 jak maluszek śpi w nocy? Już lepiej? Z daleka anglia my chodzimy w kurteczce, aczkolwiek znów zapowiadają zimno i ciekawe jak to będzie. Aga2424 gratuluję Miłoszkowi 6 ząbków, wow!!!! Oliwia13 fajnie, że Piotruś już sobie raczkuje. Donn jak postępy Aurory w chodzeniu? Maggiem witaj:) Basia_26 zdrówka dla małej. A pracą narazie się nie przejmuj. Zrobiłaś to co było dobre dla Was i małej i tak trzymaj. Kpiotrowicz z opiekunkami jest faktycznie słabo:(. Sama nie wiem jak kogoś znajdę od września:(:(:( W każdym razie życzę Ci powodzenia w szukaniu. Kati75 cieszę się, że u Ciebie troszkę lepiej:) Basia23 mój smerfik też jeszcze nie raczkuje. Ładnie przewraca się na brzuszek i z brzuszka, unosi się super na rączkach tak wysoko, ale raczkować narazie mu się nie chce. To co robi w tej chwili mogę nazwać pełzaniem:) Basia ja nie wyparzam butelek, ani smoczków, tak jak Donn przelewam je gorącą wodą i uzywamy smoczka 3 Aventu i trójprzepływowego. Plusia co znowu u Ciebie? Trzymam kciuki aby było dobrze. Monik my zaczynaliśmy od marchewki:) Padlinka ja też ostatnio chciałam iść do \"Złotych tarasów\", ale w końcu wymiekłam:( Podobno jest masakrycznie. My też byliśmy u teściów:) Mały był słodki i grzeczny:) Kurczę miałam nadzieję, że już będzie fajnie, cieplutko, a tu straszą prognozy, wrrrr.... Małemu kupiliśmy nowy fotelik do auta, ale nie wiem czy juz niech w nim jezdzi czy jeszcze trochę poczekać? Aha, ja też nie wiem jak gotuje się rosołek i pomidorówkę dla malucha i przyłączam się do prośby Donn o przepis. I chyba nikt nie odpowiedział jakie sę te biszkopty bezglutenowe? Aha, Kpiotrowicz kiedyś pisałaś, że znalazłaś niesłodzoną herbatkę? Możesz podać jaką? Znikam, bo pogoda paskudna i nawet nie chce mi się siedzieć przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati - ja na zabki tez dawałam Viburcol - pomagało - mały sie uspokajał i wyciszał trochę (no a reszte na te ząbki to jak Ty - maści, masowanie itp:) - cieszę się, że z samopoczuciem lepiej:) Evvik - śpi epiej - no bo wócilismy do starych zwyczajów - tzn. kapany jest ok 22 i śpi ładnie po jedzeniu od ok 23 do 8-9 rano - nie za dobry torytm penie ale ise przyzwyczaił widac i próby przestawienia go na wcześniejsze godziny snu powoduja nocny horror - no bo zeby idą dalej - to ise nie zmieniło;) U mnie choroba sie rozwija - zeszlo mi na oskrzela i chyba bez lekarza sie nie obejdzie :( ooo - własnie biszkopty bezglutenowe - gdzie toto sie kupuje -b o szukam i szukam i znaleźć nie mogę - pytam bo chrupków kukurydzianych mam dosyć - Bruno łapie w ręke obżera to, co mu wystaje a z rezty robi kukuydzianą paciaje i wysmarowywuje tym wszystko, co złapie - masakra - a potem i z niego i z mebli zmyć tego nie można ;) Czytam tak sobie i czytam gazety dla mam i oglądam potrawy i dziw mnie bierze - taki ładny omlet z brokułami zobaczylam - całe kawałki brokułów w nimi podpis że od 9 miesiąca - no przecież moje dziecko za niecałe 2 tyg zacnzie 9 miesiąc a w życiu nie zjadło nic w kawałku - zupki coprawda juz nie miksowane na papke ale nie za duże te kawałki warzyw - takie jak na tarce - hmm postanowiłam ugotowac brokuła i dac mu spróbowac w różyczkach - jakmyślicie zakrztusi się czy zrobi jak z chrupką;) a może zje - ech spróbuje :) A ja mam poszukiwań ciąg dalszy - wózek jaki mniej więcej chcę mi marsjanka podpowiedziała -e ch tylkoże chcemy kupowac tak kolo maja a taki wózek to on niemiecki i w Polsce ni ma :( cóż - wiem o co michodzi znade podobny - a teraz szukam fitness clubu - i tez mam wymagania - najlepiej żeby byłilates albo fit ball i żeby był otwarty w niedziele - bo w nowej pracy mam wolne wszystkie niedziele i co drugą sobotę (czyli dzis pracuje ostatnia niedzielę - mam nadzieję - wzyciu;) No i Krakow niby wielkie miasto a pilatesa w niedziele nie uświadczysz - ja to mam wymagania;) Milej niedzieli zycze wszystkim 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - be_b - na górę do tej spacerówki to ja przypiełam budę od gondoli a na nogi jest takie cuś jak w gondoli tylko dłuższe - - taka ochrona czy jak się to tam nazywa - a rzepy i niektóre zatrzaski to ja do tegaz nie wiem po co - może do foli chociaz folii ochronnej nie kupowałam nowej bo jakoś tak ta od gondoli (nie firmowa deltima - zwykła) dalej pasuje a już ze 2 deszcze przespacerowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik są tylko 2 dostepne na rynku herbatki bez cukru: bobovity rumiankowa i z jablka i melisy. Jesli chodzi o opiekunke potrzebuje na czw i pt. Własnie wrocilismy od tesciow - Habi spisala sie swietnie - przez 2 dni nie slyszeli jak placze:) do wszystkich sie usmiechala - musialam tylko interweniowac zeby nie przesiedziala weekendu u dziadkow na rekach;) Moja Gaba jezdzi na siedzaco a jak sie zmeczy to zaczyna kweczec i jak klade (trwa to do pol godziny). Jak dziecko jest oparte to wydaje mi sie ze kregoslup nie jest przeciazony. My chyba kupimy dzialke na wsi:) Ceny sa szokujaco niskie - szkoda siedziec w weekendy w domu jak za grosze mozna miesc kawalek swojej ziemi:) Daleko trpcje bo 150 km od nas ale z drugiej strony D. rodzice sa na miejscu i mogliby dogladac zeby nas nie rozkradli:) Papapapapapa Ekino, Padlinka, Evvik - na kiedy sie umawiamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik >> dzięki ze przypomniałaś o tych biszkoptach... wiedziałm że miałam sie obrazić że nikt mnie nie czyta... tylko sobie zapomniałam o co :P kpiotrowicz>> kupuj :) my kupiliśmy w tamtym roku dzień przed Aurory urodzeniem byłam jeszcze podpisywać umowe.. a wtym już zaczynamy budować domek :)... mam nadzieje w przyszłym roku zostać wieśniakiem :D.. ach.. już sie nie moge doczekać taka tam cisza i spokój i tyle miejsca... evvik>> była dzisiaj u mnie mam i ona mi powiedziała jak gotowała nam rosołek ... na piersi z kurczaczka albo skrzydełko tylko odciąć tą końcóweczke... ja to chyba jednak na fileciku zrobie... do tego marchcewa pietruszka selerek.. do tego wrzucić zwykłego ryżu ... jutro próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn calkiem chchecie sie przeprowadzic? Dalego to od Krakowa? A przypomnialam sobie jeszcze w kwestii wyparzania - ja tego nie robie odkad mala skonczyla 3 miesiace. Nigdy nie miala biegunek i moze dlatego sobie odpuscilam. Moje wyparzanie tez polegalo tlyko na przelaniu wrzatkiem;) gotuje tylko to, co nowe. Zreszta jak bylismy z zoltaczka w szpiatlu tak mi doradzila pielegniarka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety w poniedzialek... nie wyspalam sie chyba, bo cos tak kiepawo sie czuje...piasek pod powiekami,bleh.. w sumie p[oszlismy dosyc pozno spac, bo m. robil mi zdjecia (ma zaciecie fotografika;)) i jakos tak sie zeszlo, hehe dzis znow caly prawie dzien poza domem,eh,czuje ze nie chce mi sie...ale coz poczac..a juz zwlaszcza nie chce mi sie wychodzic w taka burą pogode:O w kwestii wyparzania ja mam stosunek do tego juz okreslony.nie przesadzam z tym, tak jak mi kiedys powiedziala pierwsza doktor gabuni \"dzieci chowane zbyt sterylnie czesciej sa alergikamii maja nizsza odpornosc\".i ja sie tego trzymam, co nei znaczy ze nie wyparzam, ale nie do przesady.aha, i na pewno nie oblizuje smoczka emilki(tzn nie oblizywalam jak jeszcze ssala:P), mimo ze jak gaba byla mala to zdarzalo mi sie. kpiotrowicz------ja znow mam tydzien zapchany i cos czuje ze do swiat tak bedzie csly czas, bo i chrzest sie zbliza...ale moze uda mi sie znalezc troche czasu na przyjemnosc spotkania z Wami :) ide pod prysznic. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wszyscy jeszcze śpią????? Ja kobieta pracująca, już od 6.00 na nogach:) Moję słoneczko coraz bardziej łobuzuje, nie chce siedzieć tylko staje na nogi. Najbardziej mu pasuje, jak się go trzyma pod paszki a on sobie podskakuje - ale ma wtedy ubaw:). W środę mamy kontrolę w przychodni rehabilitacyjnej. Pozdrawiam i życzę dużo słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze wam napisze, ze wczoraj moja mame ochrzanilam :P dawala emilce chleb do gryzienia, a ja ze nie chce zeby emka jadla chleb, a mama ze przesadzam, ze chlebus cacy i ze inne dzieci jedza, a ona ma juz 6i pol miesiaca. a ja sie wkurzylam i jej powiedzialamze to moje dziecko i ja bede decydowac co jej dac a czego nie , tym bardziej ze dopiero zaczynam jej wprowadzc produkty stale. jestem dumna z siebie, bo pierwszy raz tak zdecydowane zareagowalam:) ehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×