Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

jagna >> dobrze że już po wszystkim zdrowiej szybko Plusia, ekinio>>pewnie to w końcu minie , dacie rade.. a u mnie leje pogoda pskudna... dobrze że rodzice przyjechali to ja moge sobie odpoczwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam dzis wolne a mnie sie nic nie chce.Paulinka sie bawi z dziecmi od szwagierki bo bede dzis u nas na caly dzien a ja jakas nietego nawet na zakupy mi sie nie chce jechac a co dopiero z reszta he he hyba sobie zrobie dzien dziecka dzisiaj i nie bede sprzatala tylko obiadek ugotuje dla dzieci. U mnie tak jak bylo bez zmian dostalam w koncu ta umowe na 5 lat:) wiec musze jutro ciacho piec na poniedzialek do pracy.A tak ogolnie to dobrze sie czujemy maly sie rusza a Paula gadula zagaduje mnie nawet w nocy jak sie przebudzi.Dzisiaj sie przebudzila i w dyskusje sie zabrala a Ja tylko do niej spij juz kladz sie a ona znowu ale mamo .....:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam dzis wolne a mnie sie nic nie chce.Paulinka sie bawi z dziecmi od szwagierki bo bede dzis u nas na caly dzien a ja jakas nietego nawet na zakupy mi sie nie chce jechac a co dopiero z reszta he he hyba sobie zrobie dzien dziecka dzisiaj i nie bede sprzatala tylko obiadek ugotuje dla dzieci. U mnie tak jak bylo bez zmian dostalam w koncu ta umowe na 5 lat:) wiec musze jutro ciacho piec na poniedzialek do pracy.A tak ogolnie to dobrze sie czujemy maly sie rusza a Paula gadula zagaduje mnie nawet w nocy jak sie przebudzi.Dzisiaj sie przebudzila i w dyskusje sie zabrala a Ja tylko do niej spij juz kladz sie a ona znowu ale mamo .....:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino i dobrze, ze stawasz ja do konta- u nas to pomaga juz jakis czas. Musze jeszcze tylko dokupic stoper zeby odmierzal czas. Bicie trzeba ukrucic od razu - moja sasiadka troche sobie odpuscila ifinal jest taki ze jej mlodszy syb bije i szczypie wszystkich lacznie z doroslymi... Plusia JEJ u Was jakis koszmar!! z tym wchodzeniem po schodach nie daj sobie wchodzic na glowe. jak nie chce isc do tak jak w tym deszczu wez Maxia w druga reke i juz- inaczej szybko sie z nimi wykonczysz;) U nas wreszcie ok - Gabi jest znow radosnym dzieckiem - glosno sie smieje i strasznie pyskuje;) sa jeszcze problemy w nocy - budzi sie z krzykiem ale ta choroba byla duza trauma dla nas wszystkich .... Wczoraj robilismy badanie dna oka- guzow cale szczescie nie ma!! najgrze juz wykluczylismy... buziaki dla was wszystkich bez wyjatku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz - z chodzeniem znacznie lepiej, z 15 min na nogach wytrzymuję, ale potem leze, jedyny problem to bezsennosc, bo rana boli bez względu na to jak sie poloze...., a mała jak mnie zoabczyla to kladzie sie co cvhwila obok i całuje, mowi ze kocha mnie zawsze itp.... raz niestety lekko udezyla mnie w miednice przy wygłupach ale jak krzyknęłam z bolu, teraz sie chamuje, no ale dziennie pyta czy juz poge ja wziac na rece hehehe. A jak ktos do mnie przychodzi to wszytskim mowi: zostaw mamusie moja, bo jest chora i musi lezec hehehe :> pozdrowienia i milej niedzieli :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna, wracaj do sil szybciutko, zebys wreszcie mogla tulic coreczke i pojsc na jesienny spacer... U mnie Max laduje w lozku jak sobie pofolguje, a jak jestesmy wsrod ludzi to zabieram go od zabawek i wsadzam na jakis czas do wozka za kare. Zawsze na 2min nigdy dluzej. Niania w brytyjskim serialu mowila ze tyle minut co lat. Dzisiaj mielismy bardzo udany dzien i jestem zadowolona. Wprawdzie nadwyrezam sie za bardzo, bo biore go pod pachy (Weronika z kolei na brzuchu w nosidelku) i jazda na trzecie pietro, ale przynajmniej mam jego fochy z glowy. Zdarza sie ze wsyzstko chce \"sam\" i wtedy nie mozna podejsc, no ale teraz ma faze dzidzi ;-) Dzis to juz w ogole, wsadzil smoczka Weroniki do buzi, polozyl sie w baby-sitter i zaczal bawic sie jej grzechotka ssac tego smoczka, poczym mowi: \"Max baby\" :-D Max jest kochane dziecko i ja juz mu jakos te drapanie wyperswaduje... Cierpliwosci Ekinio ❤️ Roxelka, Basia25, Donn zeby Wam te ciaze mijaly na samych przyjemnosciach i wypoczynkach ;-) Sciskam, Weronika wlasnie sie budzi... Pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna 😘 Kpiotrowicz dziekuje :) Plusia dziekuje ;) napeno sie przyda, czasem mam dobre dni chodze i sie sama do siebie uśmiecham, ale np. wczoraj miałam dość wszystkiego, głowa mi pękała od płaczy Blanki i miałam dość spazmowania Kseni, do tego mojego K ma pękniety ząb i do stomatologa go nikt teraz niewypedzi mykam prasować bo sterty tego, miłęgo dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tu pustki my dziś mamy piękna złotą jesień :))) w koncu, Ksenia o dziwo ubrała sie dziśw 3 minuty, i nawet miałam dorby dzionek, 2 godziny spacerowałysmy a małą jeszcze 2h dodatkowo werandowałam, a jak dobrze pójdzie jutro to sie do zoo wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto od kilku dni..... chyba ładna jesienna pogoda daje sie wszystkim we znaki :> spaceri itd... Ja tez juz spaceruję po dworze, co prawda chwilke, no ale zawsze cos. Byłam na kontroli i lekarza, ponoć wszystko idzie w dobrym kierunku i to pozytywnie mnie nastawia, ale musze caly czas sie oszczedzac i uważac, ale dołuje mnie fakt ze przez pół roku nie mogę podnosić Marty .... i tu pojawia sie problem, jak dam rade. Przezciez w koncu musze wrocic do swojego domu i wtedy nie bedzie juz tak łatwo - bo teraz mama we wszystkim mnie wyręcza.... zobaczymy .. wole nie przepowiadac sobie niczego bo zawsze łapię doła i tyle.... :/.Teraz mam tyle wolnego czasu , ze zaczynam za dużo rozmyślać i wcale to nie jest fajne, wolałam jak nie miałam czasu na takie rzeczy...heheheh dziwne prawda??? Jedyną fajną rzeczą jest toi ze dużo czasu spędzam z małą, a to nawet dobrze na nia wpływa bo zaczeła spać... po takim czasie juz z 5 razy przespała całą noc... sukces :). No jedynie co, to zauważyłam , że od niedawna zaczyna rządzić tzn chce tego ale robie wszystko zeby na to nie pozwolic :) Jak juz nie daje rady to za karę musi isc do łazienki i to skutkuje w 100% boi sie jak ognia i zaraz mowi: \"już sie uspokoiłam\" lub \"nie chce być juz niegrzeczna \" hehehehe .... zobaczymy czy dam rade wyplenic z niej tą dziecięcą złośliwość :) pozdrowionka i miłego dzionka (ponoć ma być ładnie, ale póki co mgła, mgła mgła....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hop hop gdzie są wszyscy??? Jagna mam nadzieje że dasz sobie z Martusią rade, u nas prawie żedna metoda na Ksenie niedziała :(, kont, klaps krzyczenie, w ostatnim tygodniu czesto miała napady szału, że aż bałam sie o nią np. rzucała sie na cemeńcie w garażu bo niechciała wysiasc z auta, do tego gryzie, kopie, szczypie, jak niechce spać w dzien to spazmuje ale tylko mi, i ciągle chce taty moze dlatego że ja zawsze kiedy ona mnie potrzebuje coś robie np. karmie Blanke, mam nadzieje ze uda nam sie ja na wies wywieść na kilka dni to oboje odpoczniemy, bo mój K tez bardzo zmeczony jest miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja juz ktorys raz chcialam cos tu napisac ale nigdy nie umialam znalezc Naszego forum.Straszne tu pustki ale faktycznie to pewnie fajna pogoda sprawila ze nikogo tu nie ma.U nas wszystko dobrze Ja pracuje w pracy mnie oszczedzaja a wczoraj bylam u gin i potwierdzilo sie ze bedzie synus wiec wszyscy sie ciesza ze bedziemy mieli parke.Pozdrawiam i zycze fajnych slonecznmych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko krotko zamelduje .... u nas ok, odkad jestesm na wychowawczym milo spedzamy sobie czas;) zadko kiedy trace cierpliwosc, mam czas na wszystko, kryzysy sa tylko jak darka dlugo nie ma -kilka dni to zdecydowanie dla mnie za duzo;) radzimy sbie jak mozemy - zapisalam Gabe na muzyke, po chorobie bedziemy mogly juz chodzic na basen, wykupilysmy karnet do zoo - nie powinnysmy sie nudzic;) nocnikowanie dalej w lesie- uparty czlowiek z tej mojej gaby - piore 2 razy dziennie, bo zasikuje wszystko... chociaz od 3 dni jest lepiej - zrobilam jej schody do kibelka i tak sie z tego cieszy ze biega robic siku. trzymajcie sie dziewczynki:) papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... uff co za tydzien... dopiero etraz wracam do sil. Jest co raz gorzej z tym drapaniem, a a myslalam ze zapanuje nad sytuacja. Wszyscy radza mi wyslac Maxa do przedszkola, ale to dopiero by byla katastrofa... Max czulby sie ze go odeslalam ze wzgledu na Weronike :-( a juz teraz nie jest za wesolo. Max atakuje siostre co najmniej raz dziennie, co sie konczy co raz dluzszym siedzeniem w lozku ze szczebelkami- inaczej nie moglabym malej nakarmic w ciagu dnia w ogole.... Weronisia jest szalenie towarzyska, bardzo wrazliwa rowniez. Byle placz, czy nawet zmiana tonu w glosie wplynie na jej zachowanie. Jak krzyknelam na Maxa, to strasznie sie rozryczala, ledwie moglam ja uspokoic potem. Dlatego obiecalam sobie ze krzyczec juz nie bede. W weekendy J i ja mamy mase krytycznych uwag pod swoim adresem. Ja nie mam lekko, bo mi sie jezyk dunski na jezyku lamie i ogolnie nie umiem sie klocic w tym jezyku. A klocimy sie o glupoty, jak np jakie ksiazki czytac mam dla Maxa. J zachowuje sie jak cenzura :-P Jest z nami w weekendy w domu i probuje rzadzic rodzina, ale mu to kiepsko wychodzi, bo wyszedl z wprawy odkad zaczal pracowac po 40g tygdoniowo... Nie moge sie doczekac jak Weronika zacznie jesc \"normalnie\". Wtedy skoncza sie moze ataki zazdrosci ze strony Maxa. Tyle u nas. Biegne bo malenka potrzebuje towarzystwa a reszta w domu spi ;-) Wszystkim zdrowka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia gratuluje :) Plusia 😘 u nas ciut lepjej, kolki chyba juz za nami, za to Blance spodobło sie noszenie na rekach i bycie przy cycu, u Kseni tez rzadsze ataki szału, moze dlatego ze i maleńka sie wyciszyła, ale za to starsza daje teraz w kosć tatusiowi, np wczoraj niespałą w dzień i zasneła o 20! po czym o 24.00 obudziła K, i przez półtorwj godziny sie darła niechcąc sie wysikać, a potem popuściła w majtki, bo pampersa to ona niechce zakładać, a potem panna wyspana meczyła tate do 4 rano!!!!!! on ledwo przytomny pojechał do pracy biedny o 5.40 musiał wstać, szkoda mi go ale niestety Ksenia w nocy krzyczy ze ona chce tate i kropka, dobrze że Blanki nieobudziła tyle u nas ;) a gdzie cała reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam Ksenie na próbe na zajęcia twórczy maluch, ciekawe co ona na to bo do przedszkola chciałą by iść, jeszcze myśle o zajęciach metodą suzuki u nas na osiedlu, ciekawe jak będą wygldały cenowo, u nas dziś 7 rocznica ślubu, jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, gratulacje! ❤️ 🌼 Basia25, Tobie z kolei gratuluje parki :-) tak sie ciesze ze bedziesz miala i corcie i synka 🌼 Weronika skonczyla wczoraj 5 miesiecy!!! Kiedy ten czas zlecial... Dzis mielismy wszyscy superowy dzien (zero drapania) oby tak juz zostalo, niechaj milosc braterska i siostrzana wreszcie zakwitnie ;-) Odzywajcie sie bo nie ma o czym poczytac... Slodkich snow ,pa. A na czym polega te "suzuki"? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY O CO CHODZI Z TYM OPISEM OBOK KAZDEJ Z NAS \"ZGLOS DO USUNIECIA\"????? piszcie bo jeszcze nam forum wykasuja i jak sie bedziemy kontaktowac,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia25, Moim zdaniem to kulawy pomysl ze strony kafeterii, ktos zacznie sobie jaja robic i zglaszac do usuniecia calkiem w porzadku posty. pewnie chodzilo o cenzure i mobbning na kafeterii... a jest tego troche na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia dziekuje, http://www.suzuki.milleg.pl/ tu jest troszeczke na ten temat, dziś Ksenie wysyłma do mamy, mam nadzieje że troszeczke odpoczniemy i my i ona, dziś w nocy znów dała nam w kość, niespała 2,5godz!!!!! mykam bo mała juz sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie nie było... ale ostatnio nie mam siły na nic.. wyniki mi wychodzą coraz gorsze.. jesze miesiąc temu miano przeciwciał miałam 2 a teraz mam 128... jutro jade do warszawy na usg z przepływami.. do szpitala na pl. Starynkiewicza wiecie coś dziewczyny o tym szpitalu?? mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze i jednak mnie tam nie zostawią.. i pozwolą rodzić w Krakowie.. no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn wiem tylko ze to szpital przy Akademii Medycznej. Jakbys miala (tfu tfu) zostac to dzwon, masz chyba numer? zreszta zaraz napisze do ciebie sms-a. My wlasnie wrocilysmy z basenu ... moja gabrysia to diabel wcielony - najchetniej plywalaby pod woda .... sama bez zabezpieczen .... nie wie co to strach i moi rodzice jak ja dzis zobaczyli to powiedzieli ze sami z nia na basen nie pojda.... ona ma duuuuzo energii. ekino sto lat z okazji 7 lat:) plusia- dzielna z Ciebie mama:) papapapa ps jutro mamy badanie eeg mozgu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn i co u Ciebie? Ekinio, no to ladnie Wam daje Xenia w kosc ;-) Pociesze Cie i powiem, ze wkrotce u Was tez sie wszystko uspokoi. Ja widze juz swiatelko w tunelu. Ale na wszelki wypadek mam termin do psycholog dzieciecej, troche sobie o tej zazdrosci podyskutuje :-) Czytam Spock\'a i rozmawiam z mamuskami w podobnej do mnie sytuacji i wydaje mi sie ze wsyzstko robie ok. Kpiotrowicz, dzielna to ja chyba jednak nie jestem, strasznie sie wczoraj rozszlochalam w lazience, jak polozylam dzieciaki spac. J mnie doprowadzil do placzu. Czuje sie zaniedbana z jego strony i ogolnie niedoceniona :-( Musze sie pozbierac do kupy... Kpiotrowicz, powodzenia z tym badaniem 🌼 Bernatka, moze skrobnij cos na pocieszenie-rozsmieszenie ;-) I cala reszta, Kati75 jak sie czujesz? Oliwia13, Stokrotka, Annaa20 i Roxelka pisac co u Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wreszcie mamy weekendzik.jak to fajnie moc dluzej pospac a w poniedzialek znowu bede narzekala ze trzeba wstac o 4 rano bo mam na 5.30 do pracy w nastepnym tyg ale pocieszenie takie ze wczesniej skoncze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my naszczęście jesteśmy w domu... mały wygląda na zdrowiutkiego.. przepływy wychodzą dobrze... zrobili nam jeszcze badania krwi.. żeby sprawdzić jak to naprawde jest z tymi przeciwciałami i czy maluch ma krew po mamie czy po tacie :D.. za 3 tygodnie mamy znowu jechać... ekinio, kpiotrowicz>> 👄 kpiotrowicz>> a jak u was wysżły badania?? pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc badania znow nie daly jednoznacznej odpowiedzi - Gabi ma dyskretne cechy nieprawidlowe przy przeplywach fal mozowych. O ile nie ma drgawek to nie ma problemu, gorzej, ze miala je juz 2 razy. O ile wczesniej drgawki sie nie powtrorza to kolejne badanie mamy za pol roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×