Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

alo alo jest tu kto? sama do siebie to ja pisac nie bede :( Donn dziekuje za fotki, ślicznie sie prezentujecie w tej bieli :), u nas zima nie wyglda aż tak ładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. dziewczeta, chetnie bym napisala cos wiecej ale nawet teraz kradne minuty w pracy , a po robocie...uh.generalnie czas to u mnie towar wysoce deficytowy...W skrocie: -praca super, - Emi zaczela cos swirowac-jakies ostawia akcje... chociaz do przedskola chodzi chetnie dosyc (gorzej z rozstaniami rano jak ja odrowadzam) -gaba nauczyla sie w koncu wiazac buty hehe -mam dosyc zimy. i wcale nie czuje sie lepiej tylko dlatego ze jest ladnie i bialo ;) hehe i tak ni emam kiedy chodzic z dziecmi na sanki hehe mam nadzieje ze u was wszytskich wszystko super..ale nie bardzo mam kiedy doczytac co sie tu dzialo...moze w weekend sie uda... :P caluski laseczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas tz zimowo i jakos dzisiaj spiaco bo musialam wstak o 6 na badanie krwi z Bartusiem zeby skontrolowac mam nadzieje ze juz nie bedzie musial brac tego zelaza bo przez t nie umie zrobic kupki meczy sie.. Macie jakies fajne pomysly na szybkie obiady bo moje sie juz wyczerpaly,a ciagle to samo to sie juz nudzi.Dzisiaj chyba zrobie nalesniki z miesem chociaz jakas leniwa sie ostatnio zrobilam i sie nic nie chce he he,a mezus z pracy wroci glodny to cza cos zrobic posprzatac poprac poprasowac... Czekam na wasze propozycje kulinarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia25 u nas dziś zupa marchewkowo-ryżowa he he a na drugie pulpeciki, mi tez ciągle brak pomysłów na obiady, do tego jak Ksenia niechce jeść to i ja zabardzo dla kogo nie mam gotować, bo możą to on ciągle sie odchudza i nic mu niewychodzi z tego, a ja tez bym z chęcią coś dobrego zjadła ale jak sama zrobie np. naleśniki to potrafie tylko jednego zjeść najadam sie juz samym smażeniem Padlinka 😘 kochana wieki Cie nie było może Emi płacze dlatego że do tej pory była sama z nianią a teraz Pani musi podzielić uwagę na wiecej dzieci, a Gaba zdolniecha he he, super że praca super tylko zwolnij troszeczke młoda mamka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na sekunde. Gaba ciagle na lekach chocicaz mocz juz ok. No ale takie dlugie leczenie po ZUM wskazane... Szlag trafil umiejsetnosc sikania. Koniec z frustracjami - zalozylismy pieluche, jade dzis po zapas pieluch i zdejme jej za jakis czas. Juz i tak za duzo czasu nam to wszystko zajelo. Gaba ma i tak isc do prywatnego przedszkola, najwyzej beda pani zmenialy pieluchy;) nic juz nie poradze..... uciekam bo mam doslownie pol godz zeby pobyc z darkiem. Po tem on znow wybywa na 3 dni do wroclawia. Ich. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Roxelka>> ale to zleciało ciekawe czy wytrzymasz te 4 tyg.. czy będzie tak jak u mnie :).. chyba ekninio ma musty z tą dostawką.. pewnie powie jak do nas zajrzy kpiotrowicz>> i dobrze odpuść Gabusi narazie .. jeszcze zechce sikać do nocnika.. dobrze że z badaniami lepiej ekinio>> a co to za zupa marchewkowo ryżowa???? jak tam twoje ślicznotki??? Basia 25>> dzięki za zdjęcia zaraz je rozsyłam.. mam nadzieje że mnie dziewczyny niezamordują ... bo zdjęcia niezmniejszone.. jakby co mordować Basie ;) ;P a tak poważnie to jakie Bartuś bierze żelazo?? Leoś bierze Ferrum lek.. i co prawda kupy robi zielone.. ale robi je bezproblemu czy Bartuś też ma anemie?? ja własnie próbuje sie z Leośkiem wybrać do lekarza i zrobić mu badania kontrolne.. żeby sprawdzić czy już sobie sam poradzi bez tej erytropoetyny.. myśle też czy Aurze niezrobić badań.. bo morfologie miała robioną jak miała miesiąc.. a wy robiłyście badania dzieciaczką?? padlinka>> może ty zwolnij troche nno bo żeby nawet chwliki nie mieć ;) Buziaki dla Twoich dziewczynek :) Plusia>> no co tam u Ciebie?? Bernatka a ty gdzieś sie zagubiła?? co u Brunka chcemy wiedzieć!! z daleka>> no i jak z usypianiem u was?? a dla całej reszty pozdrowienia i odzywać sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas znow infekcja:( sil mi juz brakuje, znow oddalismy mocz do badania bo zapach mi sie nie podobal... Gaba ma katar, goraczkuje... wrr sciskam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dzieciaczki urocze,synus przecudowny,coreczka sliczna!!!!Jesli zawsze sa takie grzeczne i wpatrzone w siebie jak na fotkach to az zazdroszcze;) Super parka.Pozdrawiam. DONN u nas usypianie bez zmian,odpuscilam,klade sie w lozku obok lozeczka,klade reke na pleckach i zasypiam pierwsza;) Pozdrawiam wszystkich.papa u mnie jakos ciagle depresyjnie...:( Synus madry,kochany...a ja ciagle zla,niezadowolona,z mezem ciagle sie sprzeczamy... Moze wiosna mnie uratuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dzieciaczki urocze,synus przecudowny,coreczka sliczna!!!!Jesli zawsze sa takie grzeczne i wpatrzone w siebie jak na fotkach to az zazdroszcze;) Super parka.Pozdrawiam. DONN u nas usypianie bez zmian,odpuscilam,klade sie w lozku obok lozeczka,klade reke na pleckach i zasypiam pierwsza;) Pozdrawiam wszystkich.papa u mnie jakos ciagle depresyjnie...:( Synus madry,kochany...a ja ciagle zla,niezadowolona,z mezem ciagle sie sprzeczamy... Moze wiosna mnie uratuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn zupa wyszła oki tali rosołek z wiekszą ilością marchwi i ryzu he he ;), Roxelka ja mam bibi rowerek do każdego wózka pasuje do mutsy tez poelcam, nie powiem Ci jak jest z dostawką, bo jak patrzyłam przy gondoli to chyba dziecko było by odchylone do tyłu i musiało by sie trzymać poręczy, ale to moje przypuszczenia, bo ona jakoś blisko kół sie znajduje Kpiotrowicz zdrówka dla was 😘 i dziękuje, Basia Paulinka i maluszek suuuuper, ja juz nie pamietam czy moja B byłą taka malusia u nas znów choroba, infekcja, trafiłam wczoraj do lekarz o której miałam dobre zdanie i przejechałąm sie, K...a!!!!!!!!!! dzieki własnej intuicji nie podałam Blance leków silnych sterydowych podawanych przy astmie!!!!!!!! poszłąm do apteki i zapytałam sie co pani doktor przepisała i sie dowiedziałam, bo po wyjściu z gabinetu nic sie niedowiedziałam! do tego pani w aptece poznałą nazwisko lekarza i niekazała mi tego świństwa kupować, normalnie krew mnie zalewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka anglia co do grzecznosci to sa grzeczne jak spia:)a tak to Paulinka urwis szaleje jak popadnie a Bartus chce sie nosic i spac na rekach z czym walcze i pomalu skutkuje. Donn dziekuje za rozeslanie zdjec nie wiedzialam ze trzeba zdjecia pomniejszac zawsze tak posylalam.A co do badan to Ja tez Paulince od czasu do czasu robie badanie krwi i moczu poprostu kontrolnie czy wszystko ok. A jezeli chodzi o Bartusia to on bierze Hemofer(elazo)i przy kupkach sie meczy placze ale tlumacze sobie to ze nie umie ze je to zelazo a nigdy nie pomysle ze ja cos moglam zjesc nie tak. Dziasiaj udalo sie i zasnal w lozeczku a ja tylko stalam obok i jak mu smokus wypadal to mu dawalam.a mam pytanie jak wasze dzieciatka wypija mleko i jak zasypiaja zrobia kupke to od razu je przewijacie czy dacie im spac a jak sie wybudza to je przewijacie,bo mnie mowili w szpitalu ze po karmieniu sie nie przewija bo sie uleje.ja kilka razy przebralam po jedzeniu nawet jak odczekalam 10 min i zawsze ulal.a teraz jak zasypial to pocisnal kupke i zal mi go bylo wybudzac bo ciezko ma ze zasnieciem sam i spi z kupka fee ale na szczescie on jeszcze nie spi cala noc tylko sie budzi co3-4 czasem co 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana ja jestem :) moje panny śpią i juz jest dobrze odpukać tfu tfu :P Basia może powinnaś podać małemu coś na wzdęcia np. bobotik, espunisan, możan dawać go takim maluszkom bez przerwy, a zawsze łatwiej z kupkami, dieta lekko strawna dla Ciebie też, ja piłam mleko i okazuje sie że Blanka przez to miałą kupkowe problemy :(, no i szorskie policzki, poprostu ją uczuliło, ale mam nadzieje że z tego wyrośnie miłego popołudnia :)) ja dziś wieczorem wychodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge tylko \"doniesc\" ze Gaba zlapala nastepny syf... tym razem roatwirus... buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Moze to glupie pytanie ale skad wiecie ze to rotawirus? Ja mam dosyc lekarzy.Bylam dzis z moim u lekarki bo od kilku tygodni ma katar,czasem stan podgoraczkowy.Raz wymiotowal ale nie wiem czy to laczyc.Ogolnie czuje sie dobrze,je,bawi sie,szaleje.Mial taki wodnisty,teraz na zmiane z ropnym to mu chyba splywa bo w nocy ma mory kaszel.Chcialam zeby go osluchala i cos doradzila a ona na sile wlozyla mu patyczek do buzi nawet mu nie wspomniala zeby powiedzial aaa...On ledwo co usta otworzyl a ona juz o gardlo zaczerwienione,dala antybiotyk tak zapobiegawczo zeby na oskrzela nie przeszlo.Najgorsze jest to ze rok temu mowila wszystko identycznie,ze daje antybiotyk bo jak nie da to i tak wszystkie dzieci wracaja po paru dniach z choroba.Poszlam do niej bo nie bylo mojej lekarki.Kzala tez kupic syrop tymiankowy.Mowilam w aptece ze to dla dwulatka.Teraz czytam ze on ma etanol w skladzie i jest od 6 roku zycia.Ratujcie nie wiem co robic.Z mezem zdecydowalam ze antybiotyk odpada a co z tym syropem. Przepraszam za tak dlugi opis.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio ale te wzdecia nie zawsze sa bywaja dni lepsze a czasem gorsze nie bardzo bym chciala mu dawac jakies leki bo nie ma tak tragicznie.ale jak bedzie cierpial i sie nasila to pewnie kupie.Mowisz ze po mleku sa problemy z kupka skad to wiesz??to udowodnione jes bo ja pije dosc duzo mleka ostatnio.jakos mam takie smaki na mleko he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daleka - w szpitalu zrobili nam badania kalu na obecnosc drobnousrojow. Jesli chodzi o Wasze leki to na wielu z nich jest napisane ze dla starszych dzieci... w prostej jezowce tez jest alkohol - ja Gabie dawalm juz dawno. Oczywiscie zawsze decydowali o tym lekarze... Jesli chodzi o badanie gardla to wlasnie przez takich lekarzy dzieci maja uraz. Ja moje nie daje zbadac \"z patykiem\" - zawsze uprzedzam ze gaba ladnie pokazuje gardlo sama i nigdy nie ma problemu. My dzis mialysmy spotkanie z Evvik i Ekino - podjadlysmy troche :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia25 mi o tym mleku kilku lekarzy już mówiło, bo ja tez piłam bez opamietania mleczko, jak juz to moge jogurty ale nie czysta postać, bo zatwardza, a te leki nie są grożne a raczej pomocnicze, ładzodzą bóle brzuszka i wzdęcia, są bez recepty, i tu tez mi nasza doktor mówiła żebym dopasowała pod Blankę bo na 4 o prawie identycznym skłedzie na B działał tylko Bobotic nic innego, dziewczyny miło było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gorąco:) tysiąc lat tu nie byłam, ale napewno bedę,,,musze tyllko nadrobic czytanie...teskno mi do was, za duzo na głowie mam i jakoś musiałam sie zorganizować,,,ale postanawiam ze sie poprawie:) Ściskam gorąco wszystkie szkraby, i was gorąco pozdrawiam,,,nie długo sie odezwe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia wszystkiego najlepszego bo z tego co dobrze pamietam to dzisiaj masz urodzinki.duzoooo buziakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu bardzo dziękuje za pamięć...tak mi dziś zmienił sie kod i końcówka,,,z ścia na ści:) W końcu doczytałam co u was... ciesze sie ze zima sie konczy bo i mam nadzieje z nią wszystkie choroby. Alek od kilku dni ma wodnisty katar, i niczym nioe mozemy go zwalczyc,,,ale pewnie nie leczony jak i leczony minie po tygodniu:) poza tym Alek zdrowy, ale bardzo uparty, nie chce mówić,,,tylko po swojemu nawija..a jak sie go poprosi zeby powiedział,,np auto to kiwa głową ze nie powie:) No ale wszystko rozumie wiec widac jest to obja jego ogromnej wygody a wrecz lenistwa...on nic nie chce sam,,,jak inne dzieci...umie jeść pic,,,ale sam nie bedzie:) podczas zabawy zamiata łyzką ale jak mu daje serek z łyzeczką zeby sam jadł to kiwa głowa ze nie,,,wiec jak ja mu nie dam to nie zje:) i tak wygodnicki rosnie w dobrobycie bo nie tylko pod nosek dostaje ale i prosto do buzi:) jak widzi jak inne dzieci same jedza to tak ich obserwuje a mine ma taką ze pasć ze smiechu mozna...jego mina mówi,,,ale głuptaski z tych maluchów same jedzą:) nie wiedza ze jak nie beda jedli to ich nakarmią? przeciez wygodniejj jeść jak ktoś da...co za ludzie nie wiedzą jak sie urządzić:) Co do spania to moje dziecko pobijka rekordy, od kilku miesiecy spi sam w swoim pokoiku,,,ale potrafi nieraz w nocy przydreptac do naszego łózka beszczelnie sie rozepchnąć i spać jak gdyby nigdy nic:) usypia ok 5 min...no czasmi 10 min za co jestem mu wdzieczna, ale zasypia przy nas,,,albo ja albo mąż siedzimy koło niego albo lezymy w ciagu dnia jesli nie pójdzie spac to wieczorem jest taki nie znosny ze ja kapituluje,,,ale jak go nie połoze w dzien to i tak ok18 zasypiał sam,,,wiec wole go na godzine połozyc, choc obudzenie mojegop spiocha po godzinie czesto wiąze sie zawantura i kiepskim humorkiem...bo jak nie dospany to zły,,,ale jak bymm mu pozwoliła spac to 2,5 h mam z głowy a potem i tak do 24 sie bawimy:) średni moje dziecko po przespanej godzine w ciagu dnia idzie spac dopiero ok23 i nic tego nie zmieni,,,,próbowalismy juz wszystkiego,,,spi do 9 i tak musimy funkcjonowac:) wszyscy razem:) no dobra teraz pisac co tam u was:) donn? ekinio? z daleka anglia? basia? i cała reszta? Wielkie buziaki no i zapraszam na wielkiego torta i dobra kawusie a te co nie kawusiowe to na herbatkę:) no i na Agusiowa nalewkę wisniową:) własnej roboty:) Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu bardzo dziękuje za pamięć...tak mi dziś zmienił sie kod i końcówka,,,z ścia na ści:) W końcu doczytałam co u was... ciesze sie ze zima sie konczy bo i mam nadzieje z nią wszystkie choroby. Alek od kilku dni ma wodnisty katar, i niczym nioe mozemy go zwalczyc,,,ale pewnie nie leczony jak i leczony minie po tygodniu:) poza tym Alek zdrowy, ale bardzo uparty, nie chce mówić,,,tylko po swojemu nawija..a jak sie go poprosi zeby powiedział,,np auto to kiwa głową ze nie powie:) No ale wszystko rozumie wiec widac jest to obja jego ogromnej wygody a wrecz lenistwa...on nic nie chce sam,,,jak inne dzieci...umie jeść pic,,,ale sam nie bedzie:) podczas zabawy zamiata łyzką ale jak mu daje serek z łyzeczką zeby sam jadł to kiwa głowa ze nie,,,wiec jak ja mu nie dam to nie zje:) i tak wygodnicki rosnie w dobrobycie bo nie tylko pod nosek dostaje ale i prosto do buzi:) jak widzi jak inne dzieci same jedza to tak ich obserwuje a mine ma taką ze pasć ze smiechu mozna...jego mina mówi,,,ale głuptaski z tych maluchów same jedzą:) nie wiedza ze jak nie beda jedli to ich nakarmią? przeciez wygodniejj jeść jak ktoś da...co za ludzie nie wiedzą jak sie urządzić:) Co do spania to moje dziecko pobijka rekordy, od kilku miesiecy spi sam w swoim pokoiku,,,ale potrafi nieraz w nocy przydreptac do naszego łózka beszczelnie sie rozepchnąć i spać jak gdyby nigdy nic:) usypia ok 5 min...no czasmi 10 min za co jestem mu wdzieczna, ale zasypia przy nas,,,albo ja albo mąż siedzimy koło niego albo lezymy w ciagu dnia jesli nie pójdzie spac to wieczorem jest taki nie znosny ze ja kapituluje,,,ale jak go nie połoze w dzien to i tak ok18 zasypiał sam,,,wiec wole go na godzine połozyc, choc obudzenie mojegop spiocha po godzinie czesto wiąze sie zawantura i kiepskim humorkiem...bo jak nie dospany to zły,,,ale jak bymm mu pozwoliła spac to 2,5 h mam z głowy a potem i tak do 24 sie bawimy:) średni moje dziecko po przespanej godzine w ciagu dnia idzie spac dopiero ok23 i nic tego nie zmieni,,,,próbowalismy juz wszystkiego,,,spi do 9 i tak musimy funkcjonowac:) wszyscy razem:) no dobra teraz pisac co tam u was:) donn? ekinio? z daleka anglia? basia? i cała reszta? Wielkie buziaki no i zapraszam na wielkiego torta i dobra kawusie a te co nie kawusiowe to na herbatkę:) no i na Agusiowa nalewkę wisniową:) własnej roboty:) Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia sto lat 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ z okazji 18 urodzin ;), ja na torta sie pisze choć pewnie Blanka by płakała przez moje obrzarstwo, ze spaniem u nas tak jak u was, ale to chyba wiekszość tak ma, z jedzeniem różnie, Ksenia raz je raz nie, najlepiej jak ktoś karmi albo lata za nia z miseczką, odezwe sie jutro buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj co sie z Wami dzieje od kilku dni tu zagladam i nikogo nie ma oprocz mnie piszcie to tam slychac bo nasz topik upadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Basia 25 ja jestem czytam topik na bieząco ale nie mam czasu za bardzo na pisanie, Napisz jak twoj Bartuś sie ma?musisz z nim chodzic na rehabilitacje? Bo mi doktorka nic nie poiedziała,a w szpitalu pytali czy z Dawidkiem gdzieś jezdze. Coś mi slabo główkę podnosi jak lezy na brzuszku,tzn czasem podniesie wysoko i na dluzej ale to nie czesto sie zdaza. zapytam lekarke jak pojdziemy na szczepienie (pierwsze dopiero) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez jestem ;) my walczymy teraz z przedszkolem buuuu, i boje sie że sie niedostanie :(, bo pierszeństwo mają np. matki smotnie wychowujące dzieci, a sama znam kilka osób które żyją bez ślubu a mają dzieci i gdzie tu sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia30 ja chodze z Bartusiem na rehabilitacje 2 razy w tygodniu spedzamy tam jakies 15 min na cwiczeniach,pani z nim cwiczy ja tylko patrze akurat trafilismy do tej samej pani co chodzilam z Paulinka.Bartus byl wczesniakiem w 33 tyg sie urodzil i to dlatego nas tam skierowali a do tego ma lekkie napiecie miesniowe i asymetrie ciala czyli skreca sie lekko,glowke podnosi ale nie jeszcze tak zeby ja twardo trzymac i sie rozgladac sztywno ale tak chwilowo bo potem sie meczy a ma juz 3 miesiace a powienien by miec 1,5mies jakby sie normalnie urodzil,wiec nie wyglada na 3 miesiecznego dzidziuska.ale radzi sobie jakos na cwiczeniach.pozdrawiam , PROSIMY O GLOSIKI DZIENNIE JEDEN http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=2579&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×