Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

witam na poczatek gratulacje dla Gorci,oby szybko maly byl przy Tobie i zdrowka zyczymy Plusiu alergi Paula nie ma.a coreczki Ci juz gratulije bo coreczki sa slodziutkie i grzeczne przynajmniej moja tak ma tylko noce troche nie Ekino tak mala spi z nami obok naszego lozka w sypialni ma lozeczko a czasem w wozku a dlaczewgo pytasz pozdrawiam i zmykam dalej sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lonta... GRATULACJE 🌻 Bernatka... dzięki Tobie wpadłam na pomysł co kupić teściowej pod choinkę... tą książkę o Papieżu. Dzięki Ci - jesteś wielka :D Dziewczyny podrzućcie mi jakiś pomysł co kupić Dominice pod choinkę bo ja naprawdę nie wiem. W domu leżą stosy różnistych zabawek a ona niczym się nie bawi. Byliśmy wczoraj na zakupach w supermarkecie i wzięliśmy małą ze sobą. Myślałam, że może jak zobaczy te wszystkie zabawki to na coś zwróci szczególną uwagę ale jednak NIE. Nic ją specjalnie nie zaiteresowało, do wszystkiego podeszła obojętnie. Zastanawialiśmy się z mężem nad 2 zabawkami: fontanną z piłeczek i DJ Dżdżownicą... jak myślicie, jest to godne uwagi? A może macie jakieś inne propozycje? http://www.allegro.pl/item282615686_dj_dzdzownica_interaktywna_od_18_m_ca_atest.html http://www.allegro.pl/item284449725__bk_fontanna_z_pilek_playskool_hasbro_rekl_tv.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja mojej kupilam namiot dla dzieci a wczesniej dostaala do niego tunel - u nas zabawy w chowanego sie nie nudza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cierpie na bezsenność, wypiłam dziś za dużo coli i teraz siedze i patrze w sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz - tunel hmmm - chyba doskonały pomysł :-) Po świętach chyba się skuszę. :-) basia26 ta druga zabaweczka chyba taka mniej ciekawa - nie wiem czy szybko by się nie znudziła Dominika. Co do tej gasienicy - zachwalają ją w tej aukcji mocno - nie widziałam jej jednak nigdy na żywo - więc ciężko powiedzieć. Ech chyba niewiele Ci pomogłam. Piotruś uwielbia wszelkiego rodzaju książeczki - to mu się nigdy nie nudzi - jedyny minus tego taki, że jeszcze do tego czytania potrzebuje towarzystwa :-) My na gwiazdkę dajemy Maluchowi w końcu po długich przemyśleniach - Farmę z Fisher price. Od babć dostanie - konia na biegunach i kolejkę z LIttle Tikes, a od wujka znikopis - kurczę duzo tego - trzeba będzie pochować wcześniejsze zabawki. Basia 26 a czy Dominika ma jakieć cymbałki,lub bębenek? Ja myślę, że my bedziemy musieli coś takiego nabyć, bo jak się Piotruś w hurtowni dopadł do ksylopianinka, to normalnie odciągnąć nie można go było. :-) Bernatka podziwiam Cię :-) za ten doktorat :-) A co do pierogów to nie poradzę, bo ja mam 2 lewe do mącznych potaw - nawet naleśniki mi nie wychodzą :-D Pierogi - leniuch jeden -zamówiłam - uszka i barszcz zresztą też :-D Zawzięłam się tylko na makowca - jak ktoś ma sprawdzony przepis - to poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - dzięki waszym pytaniom o prezenty przypomniałam sobie, że ja nie mam pomysłu na prezent dla Bruna :(((( Tunel - hmmm podoba mi się taki pomysł - a gdzie się coś takiego kupuje? kpiotrowicz - hehe tylko, że j anie mam za bardzo wyjścia i możliwości wyboru sposobu studiowania - bo ta moja pani promotor to mnie właśnie chce do prowadzenia ćwiczeń;) - ktoś jej musi zajęcia prowadzić - znaczy ćwiczenia - i jak znam życie to chodzi o to, żebym była wyrobnikiem :)) Taki mały szantażyk - albo zajęcia albo figa;) - nie no mnie prowadzenie zajęć nie przeraża - tylko konieczność zorganizowania się - co i przy drugiego typu studiowania jest pewnie konieczne - a obawy mam bo okrutnie nie lubię porażek a jak znam życie to zawale i doktorat i życie prywatne - hehe może pójdę przed tym doktoratem na jakiś kurs organizowania sobie czasu i przestrzeni:) Dzisiaj pierwszy bodajże raz w życiu coś wygrałam :))) Mieliśmy w pracy losowanie fantów i wylosowali mi wagę łazienkowa - pewnikiem po to żeby przypomnieć o tym, że idą święta i na pewno utyję - ja nie wiem czy oni mi nie dają czasem coś do zrozumienia - może za długo na przerwie siedzę i jem;) -a le co mi tam - chodzę w końcu na tę salsę i taniec brzucha (eeeee na tańcu była m czoraj ostatni raz i już nie pójdę;) - to może ta waga po świętach nie pokaże za dużo W domu masakra - zero porządku i kartki nie wysłane - zapominalska jestem :((( Bruno znowu ma jakąś wysypkę - chyba zdecydowanie uczulony jest na cytrusy :( Zastraszający jest dobór słownictwa jakie przyswaja mój syn - nowe słowa - kawa, bułka, piłka - wyrośnie z niego kawosz futbolista jedzący bułki - pociesza mnie tylko że mówi także mleko:) Wiecie co, przeczytałam najnowsze \"Dziecko\" i się złamałam - zobaczyłam przykładowy jadłospis dwulatka - matko przecież moje dziecko nie zjada 1/3 tego co tma napisali - i w ilości i w rodzaju - postanowiłam wziąć się za jadłospis mojego dziecka i coś w nim zmienić - hehe płatki na mleku wylądowały na dywanie, zupka z pietruszką zieloną również, a kluseczki na podłodze w kuchni - no i co - mam wrócić do parówek i kotlecika?;) - ile można:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy ps. tam wyżej to chyba czas w Stanach podali u nas była 1.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio zauwaz ze posty sie mieszaja-znikaja -pozniej pojawiaja o innych porach-kafe szwankuje-wyzej tez bylo pomieszane a Twoj o tym ze gorci synek jest w szpitalu daleko od niej w ogole zniknał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my jutro wyjeżdżamy... trzeba by sie spakować i posprzątać wreszcie... ekinio>> kafe coś szwankuje.. pokazuje jakieś dziwne czasy albo nie pokazuje wpisów.. albo pokazuje ale z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sobie mysle co ta ekinio 19 godz a ona by juz spac chciala ,a pozniej jak zobaczylam nastepny wpis tu sie usmialam hahahahahahbo sobie pomyslalam biedna ekinio siedziala az do rana a teraz budzi wszytskich :) ,dobre to bylo Lonta gratuluje wow ale nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka, Kotunia - my namiot i tunel kupilismy w Ikei - jest suuuper - mocny, mysle ze przetrwa duuuzo. To o tyle fajna rzecz ze mozna wziac wszedzie - na trawe, plaze itp No i skladaja sie na plasko. Bernatka hihi nie chce jes platkow na mleku? Daj osobno wypic mleko - jak zwykle a platki do miseczki:) moja zna w domu tylko takie slodycze;) daje na podwieczrek razem z owocami - tzn najpierw owoce a dopiero potem to co pyyyszne;) Mojej Gabie wyprostowaly sie kolana - ufff. Nie wiem czy tak sie zrobilo samo czy to kwestia kapci profilaktycznych ale nozki ma juz sliczne:) No i dalej )tfu tfu) zdrowa. Dzis mamy gosci wiec znikam robic jakies pysznosci. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Przepraszam że sie nie odzywałam tak długo, ale chyba nawet nie zauwżyłyście. Tyle tutaj dobrych nowin. Gorcia- Kochana GRATULACJE Z NARODZIN SYNKA. Aż mi się łza zakręciła w oku. Poprostu popłakałam się jak przeczytałam o tym że urodził ci się synek. Gratulacje!!!! Równiez gratulacje dla Ciebie Lonta. I dla wszystkich . Wysłałam Wam konkurs można wygrać komplet kosmetyków dla dzieci Nivea. A tym którym nie wysłałam to podaje linka http://www.nivea.pl/highlights/local_highlight/ld_mamymajaglos/? Narazie uciekam , a przed swietami jeszcze wpadne U mnie ok jest pracuję a SZymuś czuje się świetnie blondi-ania- czy twoja dzidzia wygrała coś w konkursie PAMPERS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsza taka sobota w moim zyciu, jest 11:00 a ja sama w domu :-) :-) :-) Maz i synek poszli z zyczeniami do kuzynow, hurrra! Maxio sypia dobrze, zebow nie widac, ale znow schudl 30gram, a wydluzyl sie tylko o 0,5cm, wiec te jedzenie mu chyba w nogi i w bieganie idzie- bo szaleje ile moze, zastanawiam sie czy tez mu nie sprawic tego tunelu, to moze mu tempo sie zwolni ;-) Dla Maxia poki co kupilam bebenek, jak czytamy o nim w ksiazeczce to stuka \"ram-tam-tam\" na obrazek :-) Bernatka, chcialabym zeby i moj juz zaczal mowic tyle slow, ale narazie uzbrajam sie w cierpliwosc. Poki co Maxio caluje dziewczyny z okolicy -czysto towarzyskie postepy.... Nie bez powodu jestem sama w domu- czeka mnie masa pracy i sprzatania, buuuu.... Milego weekendu kochane dziewczyny! Agata_27 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś Gorcia wychodzi ze szpitala \"odrazu jedziemy do Gdyni u niego tez coraz lepiej jest juz karmiony z buteki i w innym inkubatorze wyniki dobre wiec mam nadzieje że niedługo rodzinka bedzie w komplecie dziekuje za pamięć pozdrowionka dla wszystkich :-) \" trzymamy kciuki byście szybko wrócili w komplecie do domku Plusia choć roszeczke odpoczniesz buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja już siedze u mamy .. wpadłam tylko na chwile życzyć wam Wesołych Świąt!!!!!! Buziaki dla wszystkich i do zaobaczenia w nowym roku gorcia >> dużo zdrówka dla synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka>> prosze złóż życzenia dziewczyną na przyjaciółkach... ja jestem już u mamy i nie mam tu dostępu do maila a nie pamiętam adresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane zycze wam zdrowych wesolych swiat oraz szczesliwego nowego roku,jutro rano wyjezdzamy do mamy do polski ,uslyszymy sie za 2 tyg,bede za wami tesknic..........:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego czasu to nie wiem czemu tam wyskoczylo 13.01 przeciez Ja nie ze stanow tylko ze slaska he he. Wiecie co musze sie pochwalic ale mam nadzieje ze nie zapesze bo moja Paulinka spi w lozeczku i sama tam zasypia.Ze mna to nawet w wozku nie chciala juz spac a jak T zaczal ja usypiac to dziecko od razu inne.Ona sie go troche boi i go slucha w porownaniu ze mna ze wie ze moze na wszystko se pozwolic choc nie zawsze.Moj T kladzie Paule do lozeczka i dziecko nawet nie zakwili tylko zamyka oczka i spi.A ja niby wychodze do pracy he he macham malej i ida spac.Wreszcie zasypia znowu w lozeczku:):):) Wszystkim Wam zycze wszystkiego naj naj : Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i roku 2008 udanego!Tego zyczy Basia z rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. WESOLYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stołów pięknie ozdobionych, jadłem syto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, niechaj nikt nie będzie smutny - grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi... daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba. Wesołych Świąt Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zyczymy cudownych cieplych Swiat Bozego Narodzenia ❤️ -Plusia i Maxio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Ania z Wikunia i Pawłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilijny Wieczór, opłatek na stole, Zapach potraw wśród płonących świec, Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym Niesie ziemi swą niebiańską pieśń. Bóg Miłością dusze rozświetla I opłatek błogosławi biały, Wlewa pokój w nasze smutne serca Narodzony dzisiaj Jezus mały. Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, Każdy dom i każdego z nas, Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta Niosą wszystkim betlejemski Zyczyma WESOLYCH SWIAT MAXIMILIAM KASIA I DAMIAN TADEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji tych pięknych Świąt.....zdrówka, milości i mnóstwa słodkości BUZIAKI Kotunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Serdecznie dziękuję, za wszystkie świąteczne życzenia :) Mam nadzieję, że święta upłynęły wam spokojnie i rodzinnie:) Ja długo po niech będe dochodziła do siebie;) Jeszcze raz dziękuje i wszystkiego najlepszego PO świętach 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękujemy za gratulacje buziaki , za życzenia świąteczne. ja jestem w domu od 22 grudnia a mój maluszek jeszcze w szpitalu ale jak wszystko będzie dobrze to może już jutro wypiszą go do domku. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia masz slicznego synka, mam nadzieje, ze wkrotce bedzie z Wami w domku. Duze buziaczki ode mnie i Maxia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×