Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witam serdecznie,,i nadrabiam życzenia dla naszych szanownych jubilatów:) ale i tez skladam najlepsze zyczenia urodzinowe dla padlinki:) moc buziaków i samej szczęsliwości...a dla naszych dwulatków zdrówka szczescia i miłości:) U nas bez zmian, Alek łobuzuje jak łobuzował, wszyscy zdrowi, wiec wszystko oi:) tylko marazm sie jakiś taki sezonowy zrobił...bo cicho spokój i nic sie nie dzieje,,,czyli sezon ogórkowy w pełni, no cóż trzeba przeczekać:) życze miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najserdeczeniejsze życzenia dla kolejnych dwulatków Bartusia, Michałka, Dominiczki, Pawełka i Vanessy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no i oczywiście dla Padlinki 🌻🌻🌻🌻🌻 w dniu 17 urodzin ;) Kpiotrowicz trzymam kciuki za was, odpoczywaj kochana Bernatka ten okres trzeba przeczekać, u nas już po chyba, Z daleka anglia mysle że babcia sie ucieszy z wnuków, a Ty odpoczniesz, u nas oki wszyscy chcą mnie odwiedzać teraz by jeszcze mnie w dwupaku zobaczyć, po malenku staje sie to meczące bo ja te ostatnie dni to chce z Ksenia na maxa spedzać wolny czas nasze ostatnie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):) jestesm sobie na wakacjach i dobrze nam tu:) mieszkamy w mieszkaniu sluzbowym, warunki super i w dodatku jesat internet;) Gabi dobrze, wlasnie usypia. Wykupilismy jej lekcje jazdy konnej - bardzo chciala pojezdzic na malutkim koniku i bylo swietnie!! mam nadzieje ze w warszawie ceny nie sa koszmarne to bysmy mogli kontynuowac koniki... trzymajcie sie cieplutko! padlinka urodzinowe najlepszego:) Ekino - trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz - super, cieszę się, że Wam fajnie :-) U nas dziś urodziny mojego mężusia - fajna impreza - a się nie zapowiadało. Piotrek umeczony do granic i usmarkany, bo trochę przeziębiony padl jak kawka. A we wtorek świętujemy 2 latka Piotrusia - kiedy ten czas minął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzenia dla kolejnych dwulatków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Oliwia13 no właśnie kiedy to mineło, ja przed chwilą rodziłam Ksenie, a tu zaraz urodze drugą córe ... jeszcze 10 dni, tu są nasze najnowsze fotki, przepraszam że nie wysyłam na mail-a ale jakoś ostatnio brak mi na wszystko czasu jeszcze tyle musze zrobić przed przyjściem małej na świat http://grono.net/pub/u/142787/gallery/photo/61608391/ http://grono.net/pub/u/142787/gallery/6222966/0/ Plusia dla Ciebie tez wszystkiego najlpeszego, bo wiem że Ty sierpniowa Lwiaca jesteś 😘 pozdrawiam i życze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka ślicznie wyglądasz -nic a nic nie przytyłas w sobie wszystko Ci poszło w brzuszek tylko jejku-to Ty w każdej chwili mozesz urodzić czekam na info i szybkiego porodu życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) ja juz bym chciała ale nic a nic mi nie pomaga, nawet mąż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ja chyba sama do siebie pisze :( Donn co nowego Aurusia wymyśliła? jak tam brzunio, który to tydzień? Plusia jak sobie radzisz z dwoma skarbami? Bernatka czy Wy juz po urlopie? Gorcia jak w pracy? czy Maciuś u babci? Kotunia co u was? Edusia, Evvik, Diann, Blondi-ania, Annaa20, Basia_26, Monia31, Padlinka, Lonta dajcie znak życia ... a ja nadal czekam i czekam na Blankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxellka wielkie gratulacje dla ciebie,super wiadomosc!!! Odezwij sie do mnie na email,ok. a dwulatkom zycze samych zdrowych i szczesliwych dni!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po miesięcznej nieobecności! Dziękuje w imieniu Wiki za wszystkie życzenia urodzinowe! My również składamy Wszystkim urwiskom życzenia wszystkiego dobrego, dużo zdrówka, uśmiechu i radości z każdego dnia🌼!!!!!! U nas zmiany jak w kalejdoskopie...Wikunia chodzi do prywatnego przedszkola, które mi się nie podoba, ale na razie nie jest tam aż tak tragicznie, więc myślę, że do końca roku tam pochodzi! Ja pracowałam do wczoraj w nieruchomościach...a od 1 września idę do pracy w przedszkolu!!!!Zadzwonili do mnie tydzień temu zaproponowali mi pracę, miejsce dla Wiki w innej grupie ( ale od stycznia 2009) wiec sie nie zastanawiałam, powiedziałam szefom z nieruchomości, że odchodzę i zaczynam pracę w oświacie:)hehe:) Tak sie cieszę, że hejjjj!!!! Już straciłam nadzieję, na to, że zacznę w końcu prace w zawodzie, a tu proszę taka niespodzianka:)Jestem bardzo szczęśliwa! Roxelko gratuluję malej fasolki🌼😘!!!!Duzo zdrówka:) Ekino szybkiego i udanego rozwiazania:) Padlinko i Plusiu wszystkiego NAJ z okazji 17 urodzin:) Pozdrawiam Was wszytskie serdecznie, miłego dzionka, obiecuje odzywac się częsciej. Wasza Pani nauczycielka Anna D. :)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ekinio>> ❤️ żyjemy, Maciek u babci na wsi w tym tygodniu. Postaram się dzisiaj powysyłać zaległe fotki i więcej skrobnąć bo teraz klikam z pracy. Miłego dzionku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) no to jestem i ja .:D ekinio Aura co chwila coś nowego wykombinuje że rudno zliczyć jej wybryki... ostatnio na topie jest malowanie ścian kredą kolorową i mebli .. ale meble lubi malować pisakami niezmywalnymi.... jeśli nie tylko Aura lubi te pisaki... to mam wiadomość ... pisak niezmywalny można zmyć zmywaczem do paznokci.. u mnie już 25tc... czyli coraz bliżej.. maluch kopie jak szalony.... chcemy sie na jesień do nowego domku przeprowadzić więc prace trwają.. w sobote oglądaliśmy podłogi i płytki mamy już wybrane :) annaa >> gratulacje !! ciesze sie że z pracą sie udało.. gorcia>> :) roxelka>> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ekinio - przepięknie wyglądasz - naprawdę promieniejesz na tych zdjęciach :) - no i masz śliczną córę :) Anna - gratulacje - fajnie że masz pracę w swoim zawodzie i jesteś zadowolona :) Donn - no to trzymam kciuki, żeby dało rade wyrobić się na jesień z przeprowadzką :) Widzę, że Aurora taki sam łobuz jak Bruno :) - dzięki za radę z mazakami Plusia, Gorcia, Kotunia 🌻no i serdeczne życzenia dla wszystkich solenizantów 2 latkowych (i tych troszeczkę;) starszych również - wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ My juz po urlopie - dobrze było, ale dobrze że się skończyło. Polecam gorąco Krynicę wszystkim, którzy chcą spokojnie odpocząć - no i mają dzieci - bo to raj dla rodzin z dziećmi (tak do 8-10 lat) - wszędzie w każdej knajpie są atraktanty, wszędzie kupa zabawy - no bo potem do Krynicy to już chyba w okolicach emerytury - (mam wrażenie, że dla ludzi środka bez dzieci to raczej nie ma co robić - no chyba że zimą jak się jeździ na nartach) wtedy polecam dancingi ;) chociaż co tam emerytura - Bruno jest gorącym zwolennikiem dancingów - nie mogliśmy wieczorem przejść po deptaku, żeby nie zaliczył sali w starym domu zdrojowym :) Nawet grali mu specjalnie pszczółkę maję :) Po wakacjach natomiast w naszych czterech ścianach dziecko zmieniło mi się w jęcząco- płacząco-wrzeszczącego terrorystę - szok - dodatkowo mam PMS-a okrutnego i mam ochotę zostać patologią stosującą przemoc domową na wszystkich i wszystkim, na dodatek nie wypaliły plany wyjazdy na Słowację. Wściekam si bo na wyżywieniu w pensjonacie i atrakcjach deptakowych przytyłam 5 kg (!!!!!!!!!!!!5 kg w 2 tyg. no niech tam będzie 2 kg na zmagazynowaną wodę w organizmie la ei tak zostaje -34 kg - w dwa tygodnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(, no i jeszcze właśnie wyjęłam ostatnią porcję powakacyjnego prania i okazało się, że w kieszeni spodni nie znalazłam biletów na kolejkę i wszystko jest w białych kłakach - wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ech - kończę. bo sie nakręcam Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa20 wielkie gratulacje, najważniejsze jest to by robić to co naprawde sie lubi Gorcia 😘 rozumiem zarobiona jesteś, sciskam mocno waszą czwóreczkę Kpiotrowicz ciesze sie że odpoczeliście, mam nadzieje że uda nam sie lada dzień zobaczyć Donn uuuuuu, moja narazie mazaków niedostała w prezeńcie, a sama jak coś to jej te zmywalne kupie, dobrze że juz niedługo sie przeprowadzacie może nowego domku nie bedzie chciała malować ;), a co do maluszka w brzuszku to po 35 tygodniu u mnie sie uspokoiła i przestała szaleć czyli jeszcze jakieś 10 tyg ma na brykanie twój skarb, a wiesz juz czy to chłopiec czy dziewczynka?? Bernatka130 😘 Roxelka hehe ja juz wiecej dzieci nie planuje, chyba że jakąś pocieche za 10 lat na odmłodzenie sobie zrobimy ;) u mnie dziesiaj zmiana kodu buuuuuu normalnie stype powinnam zrobić ale nie mam natchnienia, choć mój K chce świętować jak by było co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio >> no to dużo dużo zdrówka na te urodzinki :) które to nie ważne przecież wiadomo że zawsze 18 :D... i szybkiego i bezbolesnego porodu..:D.. ja tych pisaków to Aurze wcale nie daje ona zawsze gdzieś wynajdzie taki do podpisywania płytek.. i wogóle pomysly ma przedziwne... ostatnio upchała cala paczke kredek do butelki z woda mineralna.. pełnej oczywiście... a innym razem wtarla całe opakowanie alantanu w dywan... (pudru) :D.. także nie nudze sie z moim dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio - no to wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bruno znowu przestał jeść - osiwieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka nie siwiej.. mi Aura tez niedawno niejadła.. a teraz wcina że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, Bernatka dziekuje :) Ksenia też niechce jeść, podstawą jest Kasza i jakieś owoce, no i oczywiście przemycoene przez innych słodycze, teog jednak nie moge unikną dla kolejnych dwulatków Szymonka, Oliwski, Maxa, Marcelinki, Piotrusia, kolejnego Maxa, Kacpreka wysyłamy duuuzo całusków od naszje trójki 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ja mam dziś nastawienie bojowe, bo wkurzyła mnie jedna babka z osiedla, kótrej przeszkadza to że do nas na piskownice przychodzą inne dzieci(tzn dwulatki), a po prostu na dziś umówiłyśmy sie że przychodzimy do Kseni koleżanki i juz a że moi goście to ich ochrona niemogła wyprosić, a ten babsztyl kazał mi do domu gości zapraszać buuuu, bo że na wiezienie piachu na osiedle składaja sie sami właścieciele lokalu, myszy bedzie miała jak nic!!!!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino wszystkiego naj naj przede wszystkim zdrówka!!!🌼 Donn widzę, że Arunia jest takim pomysłowym Dobromirem jak moja Wiki...która potrafi rozgnieść cały koszyczek malin stopkami a potem wetrzeć rozdeptane malinki w kanapę... :) Ja dziś drugi dzień byłam w nowej pracy, mam najmłodsza grupę 2-3 latków. Jak na razie cały czas płaczą:( Ale wiem, że to minie i będzie superrr!!!! Pozdrawiam serdecznie, miłego po południa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio jeszcze raz duża buzia:) Anna20 no tto masz niezle przeboje w nowej pracy,,,nie dość ze nowa praca to i płacz dzieci nie pomaga:) ale wiem ze minie,,,sama pracowałam w przedszkolu tylko w 4 latkach, ale bez płaczu sie nie obyło:) też mysle o pracy z dziecmi,,,ale kusi mnie inna perspektywa,,,no ale szczegóły na razie zatrzymuje dla siebie zeby nie zapeszyc,,,,no i musze meza przekabacic bo on o moich planach nawet słyszec nie chce:) Dzis zapisałam Alka d Akademii malucha...nie wiedziałąm ze cos takiego jest u mnie w miescie,,,i do tego dwie uliczki dalej niż ja mieszkam:) dla dwulatków mają zajecia raz w tygodniu ogólnorozwojwe, zajecia plastyczne muzyczne i praca z jezykiem czli logopeda:) nam sie to przyda bo junior wszystko rozumie a nie chce mu sie mówic....wiec przez taki zajecia chcemy go zmobilizowac,,,,grupy sa 6 osobowe wiec takie akurat, i moze pod wpływem innych dzieci zacznie sie leniuszek komunikować:) ale przedewszystkim chce zeby było to dla niego atrakcją, bo łatwiej mu bedzie za rok pójść do przedszkola, bedzie bardziej obyty z dziećmi...Ciesze sie bo to naprawde super sprawa,,,i do tego w sobote i całkiem nie roga ta przyjemność wiec przyjemne z pozytecznym:) życze miłego weekendu:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia j ale Ci zazdroszcze tej akademii - brzmi swietnie, szkoda, że u nas czegoś takiego nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta nie bylo mnie wieki ale jak wiecie staralismy sie o fasolinke ale czytalam was regularnie :) Nie chcialam sie chwalic wczesniej bo u gina jeszcze nie bylam ale co tam jestam w ciazy robilam w piatek test byl negatywny ale czulam co innego wiec polecialam na krew Musialam czekac 7 gdzin na wyniki i balo to najdluzsze 7 godzin w moim zyciu Okazalao sie ze test sie mylil i mam fasoleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka DZIEWCZYNY! Dłuugo mnie nie było, ale znowu leżałam z atakiem bólu kręgosłupa....... nie wiem nawet kiedy ostatnio pisałam :) Przede wszystkim razem z Martą dziekujemy za wszystkie zyczenia urodzinowe i na naszej-klasie też :) Ja w swoim i mojej małej imieniu składam wszystkim 2-latkom spóżnione życzenia i terażniejszym WSZYSTKIEGO NAJ. W piątek wyznaczono mi termin operacji - 30 wrzesnia bede miała wszczepiany implant w kręgosłupie - zeby nie było ucisku na nerwy .... bo w przeciwnym wypadku mogę sie doprowadzic do najgorszego.... Lekarze powiedzili mi ze poki nie poddam sie operacjji nie wolno mi zajsc w ciążę, nie mogę sie mocniej uderzyc bo wszystko działa przecwiko mnie......... no wiec nic innego mi nie zostało jak sie poddac zabiegowi. Boje sie niesamowicie, ale nie mam innego wyjscia, a najgorsze jest to ze tydzien nie bede widziała Marty a potem przeprowadzka na jakis czas do mojej mamy bo nie wiem jak sobie bede dawał rade...... wiec nie zapowiada sie ciekawie . Ale i tak pocieszający jest fakt, ze ponoć po zabiegu bedzie 90% poprawy i to mnie pozytywnie nastawia. A u małej duuuze zmiany, tj. nocnik juz jest w 100% opanowany i nie mam zadny problemow.... w koncu, pampers jedynie na noc a i tak budzi sie z suchym wiec satrcza nam paczka na baaardzo długo. Przestała bać sie prysznica a przede wszystki nie mamy problemu z myciem wlosów hehehe bo to był koszmar :) No i mowi juz dosłownie wszystko i to pełnymi zdaniami, czsami nawet zaskakuje nas swoim słownictwem, łapie takie słówka ze ja czasem nie powiedziałabym w taki sposób ehheeh No i ogólnie moje dziecko zaczęło byc posłuszne i grzeczne, nauczyło się ze nie moze sie nosic na rekach bo mama jest chora i musi ciągle nosić pas sciągający :), nie ucieka itd. Ogólnie jestem w szoku, ze tak bardzo sie zmieniła. 5 wrzesnia w koncu wyjeżdzamy na wczasy do Włoch i może odpocznę troszke od mysli operacyjnej bo zaraz po powrocie ide do szpitala :) No nic wracam do pracy, i nie zamęczam swoimi problemami. NO A PRZEDE WSZYTSKIM - GRATULACJE dla przyszłuch MAMUŚ - juz Wam zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) na poczatek wszystkim 2 latkom ogromne buziaki i usciski nie moglam pisac bo bylismy nad morzem w Ustroniu morskim na 12dni.Bylo super ale Paulinka sie jakas niedobra zrobila zmierzla nieusluchliwa chyba mamy bunt 2 latka he he.W sobote wrocilismy to odprawialam urodzinki malej ale dopiero ma jutro.Ja czuje sie dobrze i wracam od wrzesnia do pracy .w czwartek ide do gin to sie juz moze dowiem plec bo to juz 18tydzien jak sie malenstwo zechce pokazac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczyny dla Gabrysi, Kubusia o Paulinki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 najlepsze życzenia urodzinowe Kati75 wielkie gratulacje 😘 Jagna25 trzymaj sie dzielnie kochana Kotunia super że Alusia zapisaliście na takie zajęcia, u nas jeśli wszystko sie ułoży to też Ksenie zapiszemy a ja wściekam sie bo nie mogę sie zapisać tam gdzie chce na KTG tylko musze do innego szpitala jechać, zaraz bede gryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 gratuluję!!!! Jagna25 trzymam kciuki, ja tez miałam wstawiane implanty w kręgosłup i dzięki nim mój kręgosłup został uratowany!!!!Trzymaj się i zdrówka życzę:)!!!!! Ja mam dziś pierwszą radę pedagogiczną,hihi, więc lecę się szykować, całuje, udanego dnia😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna20 - powiedz mi jaki był okres rekonwalescencji po zabiegu i po jakim czasie poczułaś ulgę??? Mnie martwi fakt, ze nie bede mogła małej podniesc, a co za tym idzie bede musiała troche pomieszkac u rodziców, a wole siedziec w swoim domu :) bede wdzieczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja rowniez wsyzstkim solenizantom z calego serca zycze spelnienia marzen i wsyzstkiego najlepszego!!!! ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ Dziekujemy wszystkim za zyczenia!!! Nie bardzo wiem co u Was bo nie bylo mnie wieki na necie, zaraz sobie poczytam. U nas znow wsyzstko do gory nogami, Max placze straszliwie, bo w dzien starsznie jest zazdrosny o mala, a w nocy wpada w panike ze go juz nie kocham i nie usnie dopoki nie dostanie swojej porcji uwago z mojej strony. Ciezko z dwojka, jak starsze nie chodzi do przedszkola. Maxio tak ladnie siedzial juz na nocniku i jadl samodzielnie, a teraz wsyzstko poszlo w las. Moze jeszcze jakis miesiac i sie co nie co ureguluje. J byl caly czas w domu z nami, ale od 1 wrzesnia idzie na caly etat do pracy i wtedy musze radzic sobie sama. Bez windy i bez wozka \"dla blizniakow\". Jak jade sama gdzies do miasta, to Maxa pakuje w wozek, a mala w szal, albo w nosidelko, ale na dluzsza mete to chyba to kiepski pomysl bo Weronika wazy juz 6,3kg ... Max za to schudl, apetyt mu nie dopisuje, jeszcze troche a bedzie wygladal jak smierc z Lubeki. Po porodzie schudnac nie schudlam, ciagle mam 8 kg na plusie i zero czasu na trening. Ale wiecie co najwazniejsze ze czuje sie dobrze, ze nie mam tym razem depresji, dola, ze sie ciesze swoimi dziecmi, nawet jak oboje placza naraz a ja nie wiem ktore mam pocieszac najpierw. W wakacje nie robilismy nic specjalnego, glownie siedzielismy w domu (tzn byly spacery w pobliskim parku), chodzilismy do babycafé i w niedziele na spacery nad morze. I lato prawie juz minelo, niewiadomo gdzie i kiedy... Dziekuje bardzo za wszystkie zdjecia i Wasze maile ktore od Was dostalam, nie moge doczekac sie kolejnych! Ekinio, zwlaszcza Twojego dzidziusia, ktory przeciez urodzi sie lada chwila! Oby wsyzstko poszlo jak po masle! ❤️ Robie wlasnie pranie, a dzieciaczki usnely w tym samym czasie- to sie nazywa luksus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×