Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hej hej hej :) Laseczki Wy moje!!!! Jestem juz mama trójeczki! Mozecie to sobie wyobrazic?!!? Bo ja dalej nie wierze hehehe. Jaśko daje w kosc-dziewczynki byly boskie w porownaniu, ten facewcik potrafi ryczec tak, ze na cala dzielnice slychac hehe Kasiu, edytko!!! Nie moge sie doczekac!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , musialam zmykac do smyka, tera jeszcze na szybko dopisze cosniecos :) diann :) witaj!!! Kpiotrowicz----jak czytam o sukcesach Twojej Gabi to czerwienie sie ze wstydu :P hihi pobija mnie w kazdej dyscyplinie na glowe :P Na nartach nie bylam nigdy w zyciua na lyzwach nauczylam sie w zeszlym roku dopiero hege.. ciamajda ze mnie :) Zazdroszcze pieskow..lubie psy, ale pogodzilam sie ze chyba nigdy nie bedziemy ich miec..chlip..troje dzieci wystarcza ;) Ekinio, bejbe, i Twoje dziewuszki sa super rozwiniete :) brawo!! Nie widzialam ich juz wieki cale!!! A oczka sie naprawią :) i bedzie git! Be_B---- hejooooo 🖐️ Jesli chodzi o mnie, to pomalu endorfiny mi opadaja i juz troche zaczyna w kosc dawac macierzynstwo, ale walcze dzielnie. Eh znow syrena,....... :( spadam. Caluski i odzywajcie sie kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko zmień stopkę :P U nas nic ciekawego. Choroba, choroba, choroba. Wlecze się od świąt i opuścić nas nie chce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W tym tyg ruszam z Blanką na Botuline do szpitala, juz zaczynam sie stresować, a w czw pewnie będę becze, ale chyba nie ma rodzica który by sie nie denerwował przy narkozie. Ksenia zostanie z mężem. Odwiedziłyśmy w końcu naszą Paulinkę :*** Jasiek uroczy i cudowny, taka mała kruszynka przy siostrzyczkach. Dziewczynki śliczne, pamiętam jak sie widziałyśmy jak Emilka i Ksenia były w wieku Jasia, a tu nasze panienki w tym roku 5 lat będą kończyły, jak ten czas szybko leci. Ściskam i zmykam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W tym tyg ruszam z Blanką na Botuline do szpitala, juz zaczynam sie stresować, a w czw pewnie będę becze, ale chyba nie ma rodzica który by sie nie denerwował przy narkozie. Ksenia zostanie z mężem. Odwiedziłyśmy w końcu naszą Paulinkę :*** Jasiek uroczy i cudowny, taka mała kruszynka przy siostrzyczkach. Dziewczynki śliczne, pamiętam jak sie widziałyśmy jak Emilka i Ksenia były w wieku Jasia, a tu nasze panienki w tym roku 5 lat będą kończyły, jak ten czas szybko leci. Ściskam i zmykam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w końcu mi sie udało napisać... bo wcześniej nic niemogłam wysłac.. nie wiem czemu :) Padlinko gratuluje Jaśka :) Ekinio trzymam kciuki :) u nas w końcu rusza przedszkole od po feriach :D mam nnadzieje ze dzieci nie będą bardzo chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn i jak w przedszkolu? Masz kontakt z Doris? Diann co u Was? Padlinka - chcialabym wyglądać jak Ty -jak zwykle pięknie i kwitąco:) Ekino - trzymam kciuki za te Wasze przezieienia:) My za 10 dni mamy operacje na uszy Gabrysi. Bidula przesaje słyszec - dlugowalczylismy z plynem w uszach i poddajemy sie. Ostatnie badania wskazaly, ze z uszami jest bardzo kiepsko, wiec operujemy je. Przy okazji, juz pod narkoza maja dokladnie obejrzec migdaly.. Trzymajcie za nas kciuki ! Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymamy mocno za Was kciuki 😘 musi być dobrze. Donn no to jak przedszkole?? Be-B jak dzieciaczki czy już lepiej?? U nas tak jak wszędzie wirusowo ale mam nadzieje że to już koniec bo ostatnio troszeczkę panikę siałam, Ksenia pierwszy raz w życiu leżała z wysoką gorączką, to że nie jadła to prawie normalne bo u nas jak jedzą to święto! Blańcia też już oki, po zabiegu nie wybudziła sie od razu tylko dopiero po godzinie, wiec troszeczkę panikowałam bo inne dzieci po 20 minutach przywożono. Zastrzyk z botox-u nie przyniósł zamierzonego efektu :(, kont zez-a zmniejszył sie z -12 na -6, powieka nie opadła, czyli prawie nie zadziałał , po pierwszej botulinie było +20 wiec dużo lepiej było ale nie chciała ćwiczyć, teraz zaczęła, może jej oczęta nie rozjadą sie bardziej niż były. Buziaczki i zmykam do moich marudek siedzenie z dwójkądzieci w domu wykańcza każdą mamtkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie ja cierpne na samą myśl jak czytam o tych operacjach.... Aura jeszcze w przedszkolu niebyłya bo u nas jeszcze tydzień ferii.. ale jutro idziemy na 2 godzinki żeby dzieci sobie obejrzały wszystko i sie poznały... Kpiotrowicz z Doris mam kontakt.. czasem ;) Lenzika musze zaszczepić na świnke odre różyczke.. bo jeszcze nieszczepiony.. a przez to przedszkole nie będe wiecej czekać :) buźka dla wszystkich odzywajcie sie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekino -> u nas jeśli chodzi o zdrowie, to dobrze, nawet bardzo dobrze. Choroby omijają nas szerokim łukiem i niech tak zostanie. Ogólnie i szczególnie to nie wiem o czym pisać. Moje dziecię młodsze doprowadza mnie swoim zachowaniem do załamania nerwowego. Ile można pić melisy? Ciągle piszczy, wrzeszczy, mega wredny, szkoda słów :(. Marzę by wyjechać i odpoczać. Sama. Zanim oszaleję do końca. padlinko -> podziwiam Cię - trójka dzieci to dopiero wyzwanie donn -> super będzie jak dzieci pójdą do przedszkola - odpoczniesz. Na naszych fantastycznych juniorów trzeba niestety poczekać do września :(. No chyba, że Leosia już teraz możesz wysłać. pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no ja jestem, popijam kawusie i tak sobie o kafe naszym pomyślałam;) U nas troszeczkę się działo teraz jest chwila odfolgi bo dziewcyzny zdrowe i troszeczkę żyć dają, a różnie bywało. Ksenia jest po zabiegu podciągania mięśni oka i wszystko jest w porządku, oczko bardzo szybko się goi, z konta -13 zrobiło się +4 wiec na plus dla nas. Po raz kolejny startujemy w rekrutacji do przedszkola i tym razem Ksenia bedzie przyjęta, gorzej z Blaną bo w tym roku wszystkie 5-latki muszą być przyjęte, a dla 3-4 latków jest w naszym przedszkolu 12 miejsc, w innych podobnie. Na chwilę obecną wiem, że musze czekać do 20 sierpnia na to by Biuro Edukacji zrobiło dodatkową rekrutacje dla młodszych, bo muszą trzymać miejsca dla 5-latków które są zameldowane w naszej dzielnicy. To tyle u nas. Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no ja jestem, popijam kawusie i tak sobie o kafe naszym pomyślałam;) U nas troszeczkę się działo teraz jest chwila odfolgi bo dziewcyzny zdrowe i troszeczkę żyć dają, a różnie bywało. Ksenia jest po zabiegu podciągania mięśni oka i wszystko jest w porządku, oczko bardzo szybko się goi, z konta -13 zrobiło się +4 wiec na plus dla nas. Po raz kolejny startujemy w rekrutacji do przedszkola i tym razem Ksenia bedzie przyjęta, gorzej z Blaną bo w tym roku wszystkie 5-latki muszą być przyjęte, a dla 3-4 latków jest w naszym przedszkolu 12 miejsc, w innych podobnie. Na chwilę obecną wiem, że musze czekać do 20 sierpnia na to by Biuro Edukacji zrobiło dodatkową rekrutacje dla młodszych, bo muszą trzymać miejsca dla 5-latków które są zameldowane w naszej dzielnicy. To tyle u nas. Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_26
Witaj dziewczyny. Ciekawa jestem co u Was słychać bo dawno tu nie zaglądałam. Dominika już drugi rok chodzi do przedszkola, więc trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki by się dostały. Ja w październiku po raz drugi zostanę mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio -> pogubiłam się już - to Blanka miała zabieg na oko czy Ksenia? Nie wiem czemu są takie problemy z miejscami w przedszkolach :(. Każde dziecko powinno mieć możliwość chodzenia. W moim rodzinnym mieście ponoć dwie doby ludzie koczowali by dziecko zapisać. U nas raczej nie będzie problemu. Michał dalej to samo przedszkole, no a wyniki o przyjęciu Maćka są 20 kwietnia. Ale jestem dobrej myśli. kpiotrowicz -> co u Gabrysi? Jak operacja? Biedna ta Twoja córka.. ciągle coś jej dolega :(. Michał słyszy słabiej bo ma powiększone migdały. Ponoć to jest przyczyna, w lipcu wszystkie 3 będzie miał wycinane. Zobaczymy czy słuch mu się poprawi. padlinka -> kalinosiu, oj kalinosiu :P donn -> prowadzisz własny ogórd warzywny? :) basia_26 -> gratuluję i napisz więcej co u Ciebie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_26
be_B... dziękuję :) U mnie praktycznie wszystko "po staremu". Mieszkam w tym samym mieście, w tym samym domu, z tym samym mężem i teściami ;) Miejsce pracy też to samo ale mam nadzieję, że po macierzyńskim zmotywuję się do zmiany pracy na lepszą bo w obecnej nie czuję się spełniona. Dominika jest dzieckiem z charakterkiem. Daje nam nieźle popalić w domu za to w przedszkolu to istna anielica. Mimo, ze już drugi rok chodzi do przedszkola to ciężko jej się tam zaaklimatyzować. Pierwszy rok to praktycznie ciągle stała z boku i tylko obserwowała innych, nie chciała uczestniczyć w żadnych zajęciach. W tym roku już się trochę rozkręciła ale jeszcze to nie jest tak jak być powinno. Ona jest raczej typem samotniczki. Czas woli spędzać z babcią bo ona poświęca jej maksimum swojego czasu i jest w pełni dyspozycyjna tylko dla niej ;) Strasznie boję się tego jak ona sobie będzie radzić w szkole bo nasze dzieciaczki już niestety od 6 lat idą do szkoły. Ciekawa też jestem jak to będzie jak się urodzi dziecko. Niby się cieszy, ze będzie miała rodzeństwo ale jak będzie to się okaże "w praniu" bo wtedy cała uwaga nie będzie poświęcona tylko jej a babcia ją niestety nieźle rozpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 wielkie gratulacje :)) u nas czy była by to zerówka czy pierwsza klasa to i tak w szkole, ale dziwi mnie fakt że rodzice 5-latków zapisują dzieci do zerówek, podobnież szkoły warszawskie przeżywają oblężenie. Be_B u nas obie zezują po mamuni oczywiście, w styczniu Blana miała botulinkę a teraz Ksenia podciąganie mięśni oka i Blankę też to czeka za około rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio -> rodzice moim zdaniem zapisują dzieci do zerówki zamiast do przedszkola bo jest taniej. Za zerówkę się nie płaci :P. Ja tam wolę przedszkole, przynajmniej dziecko najedzone jest ;). Mam nadzieję, że z oczami dziewczynek wszystko będzie dobrze. Super, że dbasz o zdrowie swoich dzieci, niejeden rodzic napewno by to zaniedbał. Basia_26 -> drugie dziecko to fajna sprawa. Dominice napewno przyda się rodzeństwo. Na początku może jej być trudno zrozumieć, że uwaga wszystkich zostanie skierowana również w stronę dzidziusia. Myślę jednak, że w tym wieku dzieci lubią się opiekować - to lalką, to misiem, a także młodszym bratem lub siostrzyczką. Moje dzieci tłuką się regularnie, ale równie często wyznają sobie miłość. Nie potrafią bez siebie żyć. Super jest taka więź. Z babciami trzeba uważać, zwłaszcza tymi rozpieszczającymi. Moje nie są takie niestety :P, albo stety. Dominika jest grzeczna w przedszkolu bo pewnie więcej jej w domu wolno. Mnie też dziwi, że MIchał w domu potrafi szlochać o głupotę a w przedszkolu grzeczny. Dzieci jednak próbują się dostosować do otoczenia, w którym przebywają, bo przecież inni śmiali by się z fochów czy beksy. Dominika sobie napewno poradzi w szkole, wierzę w to. Tym bardziej, że zmieni się po urodzeniu dzidziusia :), myślę, że na lepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziewczyny dziś obie zostały w przedszkolu wiec mam labe przedpołudniową he he szkoda że nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_26
ekinio... dziękuję :) be_B... ja też mam nadzieję, że po narodzinach dziecka Dominika się zmieni ;) Ja już jestem po śniadanku i po porannej kawce z mleczkiem. Mąż w pracy, Dominika w przedszkolu, więc się obijam bo mam dzisiaj wolne od pracy ale za to czeka mnie pracujący weekend. Dzisiaj popołudniu idę na wizytę do gina. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Obecna ciążę znosze zupenie inaczej niż jak byłam w ciąży z Dominiką ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_26
Ekinio... jestem w 13 tygodniu. Termin mam na 12 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio -> ja kawy nie pije, no chyba, że Anatol lub Inkę - jak mnie najdzie :P. Obecnie u mnei też cisza. Michałko w przedszkolu, Maćko śpi, ahh jak cudnie :). basia_26 -> a ma to znaczenie dla Ciebie, czy to bę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 -> Wolałabyś córkę, czy syna? Czy bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_26
be_B... nie ukrywam, ze bardzo bym chciała drugą córkę a Dominika siostrzyczkę, za to mąż wolałby syna ale w sumie nie ważne co będzie oby dzieciaczek był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×