Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam!!! Ale jazda, czuję,że dostanę okres :( boli mnie brzuch jak na okres.... smutno mi. A jeszcze wczoraj byłam z koleżanką oglądać wózki i był taki super używany ale prawie idealny bebe confort.szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony czuję się jakoś dziwnie, bo od pewnego czasu mam napady duszności i przechodzące przez mnie fale gorąca. Straciłam apetyt..... ok zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale_kotek- witamy w gronie \"Planujących...\", a szczególnie witam cię w drugiej tabelce:-) Jak widzisz ugrzęzłam w niej na dobre. Mam nadzieję że szybko spadniesz do tabelki trzeciej. Może nawet za pare dni... Mamy wyniki badania nasienia. Laborantka powiedziała że są dobre ale musimy to skonsultować jeszcze z lekarzem. Troche niepokoi mnie żwawość plemników. Jest napisane tak: Plemniki w ruchu: żwawym: 50% żwawym po 2h: 45% w miejscu: 5% w miejscu po 2h: 5% brak ruchu: 45% brak ruchu po 2h: 50% Z tego co rozumiem to ozn. że tych najżywotniejszych jest 50%- tylko czy to nie jest za mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K- dziękuję za fotki! Pobiwakowałoby się... :-) Szczególnie w tak pięknym otoczeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku--cieszę sie ze wyniki \"chłopaków\" sa dobre :) hehee ..napewno wyskoczysz z tej nieszczęsnej tabelki nr.2 ;) Asiku daj swój nr gg bo nie mam karyn--tez prosze o nr gg...tez nie mam :( ala_kotek--trzymamy kciuki aby w jednak nie przyszła ;) goraco sie znowuu robi...a ja juz wysprzatałam od ranka cąły domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- wysłałam ci wiadomość na gg to od razu będziesz miała mój nr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porawiam swoje TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25...Poznań...........1.........???? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1. Całuski dla Waszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze w ta tabelke i widze, że ąz 3 prezyszłe mamusie mają termina na 7 stycznia- w dzień moich urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam sie pochwalić jakiego psiaka szwagier sobie kupuje....ale wiecej to bedzie piesolek mojego M bo szwagier mieszka na codzień w wawie(tam sie uczy) a psiak bedzie tu na miejscu ;) wiec my z M bedziemy sie nim opiekowac ;) sliczny ejst rasa : shih-tzu a wyglada tak...dokłądnie ten juz jest zarezerwowany ;) http://www.pompeo.jasky.pl/pompeo/1152092252.jpg sliczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale włochaty! hehe Wspołczuej w sprzataniu. No chyba ze go obetniecie. Tez chce pieska ale jakos nie moge sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś--bo trzeba obcinać;) i pewnie tak bedziemy robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) wczoraj wzielo mnie za wspomnienia z wiazane z porodem i przyjsciem na swiat mojego koffanego urwisa kubusia :) przejrzalam fotki kasete z jego postepow :) ale sie ubawilam i poryczalam ;) wiecie co hmm postanowilam zrobic kubusiowi pamietnik z wspomnien :) i mam do was prosbe od czasu do czasu wpisujce tu .. jakies fajne wierszyki , zlote mysli ktore bede mogla wyokrzystac do opisu fotek badz dorastania itp z gory dzieki :) agapko cudny psiak ;) a mialbyc labrador albo york hihi ale_kotek nie przejmuj sie uda ci sie trzymam kciuki ❤️ asik napewno niezostaniesz w tabelce nr 2 na zawsze :) poprostu musisz troche dluzej poczekac ale pomysl jaki to bedzie wielki dzien jak ci sie juz uda :) ;) prawdziwy cud .... a co do wynikow p[lywakow to sie nie znam ale powiedz mi ile placilas za badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agapko ale mi szczeka opadla jak zobaczylam co z niego wyrosnie hihi;) odbiegajac od tematu moj znajomy mial podobnego psa ;) i jak wrocil ktoregos pieknego popludnia a byl wstawiony to pomylil psa z wycieraczka :) :P:P:P zartuje psowi sie nic nie stalo czesto uzywali go jako poduszki :) bo tez mieli takie wlochate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa to badanie kosztowało 25 zł. także do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej asik no cena calkiem wzgledna :) a na te badanie mialas skierowanie ???? agapko cudny ten psiak :) serio serio hihih ;) no no tylko go nie pomylcie z wycieraczka :>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko psiak fajny. Asik wydaje mi się że jest się z czego cieszyć, chociaż jeszcze skonsultujcie to z lekarzem. Ja wznoszę toas sokiem jabłkowym. A wiecie co? Mam w domu alkomat i wczoraj wypiłam 2 duże szklanki soku jabłkowego i jak dmuchłam, to miałam 0,2 promila. :D No i jak tu jeździć autem po soczku............. Całuję was wszystkie bez wyjątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- skierowania nie miałam. Moja gin napisała mi tylko na karteczce jak się nazywa to badanie (badanie nasienia wg norm WHO) i powiedziała że to jest badanie płatne. Miama- nieźle wyszło z tym soczkiem:-) No ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj śpi ..wiec na gg z dzewczynkami gadam..heheh miło tak arzem zcas spedzać ;) roska ;)heeeeeeeeeeeeeeeee asik;) heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy czwartku..:) czwartki nawet lubie, bo...wyplata i bardzo blizitko do weekeendu! Greta..moja chloapk to Kanadyjczyk-chociaz mozna powiedziec ze tutaj kazdy skads przyemigrowal...on juz dokladnie nie pamieta bo jego rodzice i dziadkowie sie tu rodzili...ma na imie Max(wiem jak pies..:))) i jest bardzo kochany... Agapa..jak zobaczylam tego pieska to pomyslalam to samo co Molus...ale bedziesz miala sprzatania..;) Moja chloapk tez chce psa...ale ja powiedzialam ze najpierw dziecko a potem sie zobaczy...z psem jest tez duzo roboty...a co jak dziecko bedzie alergikiem....no wiec poczekamy! w poniedzialek mam wizyte u mojej ginekolozki...dowiem sie wszystkiego..jak moje badnia krwi i usg... trzymajcie sie i do uslyszenia,papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gosik z tego co wiem to dzieci duzo lepiej sie wychowuja przy czworonogu :) i lepiej miec psa a potem dziecko :):):) bo czesto bywa tak ze jak jest najpierw dzidzi a potem pies to wystepuje alergia ... a jak jest pisak od samego poczatku to jest duzo mniejsze wystapienie alergi u dziecka :) i oczywiscie jesli rodzice nie sa alergikami :):):) dlatego ja najpierw mialam pasaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa...tego nie wiedzialalm! ale to i tak za duzo roboty i pies i dziecko...na razie nie mam energi na ogolne sprzatanie a co dopiero po psie...chyba sobie odpuszcze na jakis czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kotek a masz bardzo regularne @? Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia ;-) Asik no sama się zdziwiłam co to za soczek. Nic a nic nie był sfermentowany, ponoć czasem tak jest...... po jabłku też można mieć promile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik--awiem awiem,ale t nie dla mnie psiak tylko dla szwagra...a że my bedziemy si nim zajmowac to juz inna bajka ;) z nami nie ebdzie mieszkał bo ja juz mam psa...ma 12 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama...sproboj ze szpiankiem-prawie sie go nie czuje-a ma wiele witamin...a wiesz ze w ciazy powinno sie jesc duzo zilonych warzyw i duzo zoltych owocow-nie wiem dlaczego ale tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki :-) Gosik Sahara jak nie wiem co....na szczeście my zahatrowalismy się na Cyprze i nic nam nie robią takie upały:-)przeżylismy gorsze...mamy zapasy wody, i nie używamy klimy:-) a z psiakiem to prawda...ale ja tez jestem alergikiem i jakoś udaje mi sie życ z psiakiem...ale teraz jeśli dziecko już w drodze to chyba lepiej poczekajcie...bo psiaka najlepiej kupić małego i samemu wychować...a na to potrzeba ok. roku...i duzo czasu i cierpliwości:-) a jak już dzidzia bedzie wieksza to i psiak się nauczy gdzie jest jego miejsce w rodzinie:-) my juz teraz czasami zostawiamy naszą suczkę u teściów, maja dom i duzo miejsca wokół by nie było problemu gdy będzie dziecko:-)bo o to trochę się boje...koleżance pies ugryz dziecko 3-miesięczne w twarzyczke odgryzyjąc kawałek noska...straszne to byo...psa uspili ale dziecko ma juz bliznę...dlatego jestem przeciwniczką tzw.ostrych psów, bo to był właśnie pitbul! nigdy w zyciu...tylko lablador! Agapka-:-)psiak słodki...i napewno bedzie mnustwo czesania:-) pozdrawiam Was gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×