Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość
oj koffana agapko !? wszystko mi sie wali niedosc ze poklucialam sie z marcinem to jeszcze problemy z chata trzeba remontowac a kasy brak :(:(:( a na dodatek boli mnie brzucho na @@@@@@@@ dobranoc koffane 👄❤️ jutro bedzie nowy dzien :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa -:-) don\'t worry :-) czasami musi byc troszke gorzej by jutro było lepiej czego Cie bardzo życzę :-)trzymaj sie kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka--dobrze powiedziane...rosa jutro napewno bedzie dobzre zobaczysz ;) słodzianych snófffff zyzce koffffane mordeczki moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ja znów mało pisze, bo do pracy wróciłam..... nie mam jak do Was z niej pisać, bo mam młodą pomocnicę przy biurku i same rozumiecie.... W sierpniu będę znów sama także będę wiecej pisać. Teraz to tylko z domku. U mnie oki. Sprzątm dziś domek (wraz z mężem :p), bo jutro organizuje małą imprezke urodzinową dla rodzinki. Będę teście, rodzice, moja siostra z rodzinką itp. Dziękuję Channah za pozdrowienia..... nie moge sie Ciebie doczekać tu u nas na kafe i twoich opowieści ...👄 Pozdrawiam Was mocno!!!! Buźka 👄 dla wszystkich laseczek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozstaju drog
Dziewczyny, jako te bardziej doswiadczone, mozecie tu zajrzec: post z dnia 01:59 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266302&start=0 i sie wypowiedziec tam co o tym myslicie. Jestem w moim zyciu na etapie teraz: "jestem w kropce" Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobote ;) kamilko ;) wstawac...zartuje spijcie Słodziaki, dzis wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Ja też witam z rana. Mąż musiał dziś wcześniej wstać i też sie zbudziłam, bo tak pewnie bym jeszcze spała. A z Ciebie agapka to widzę że ranny ptaszek. Tych migdałow chyba jednak nie wytnę, wszyscy wkoło mi odradzają. Dzwne jest też to że zalecił mi to tylko jeden lekarz, a byłam już u wielu Zresztą co lekarz to inaczej mówi. Mój ginekolog powiedział mi ostatnio że po szczepionce na zapalenie wątroby też powinno się odczekać z ciążą 2 miesiace. A dziewczny tu pisały że ih lekarz mówił ż enie trzeba czekac. I jak tu byc mądrym. Życzę udanej sobotki Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi ja juz dawno nie spie :) obejrzalam film o 7 ranno \"kapelusz pana anatola \" nie ma to jak zaczac dzien od komedii :) a wczoraj w nocy ogladalam hitt 88 r. \" derty dansig \" juz mi troszke lepiej hmmmmmm dzis nas czeka piekny sloneczny dzien :):):) ciekawe gdzie sie podziala moja wrozka ;););) pozdrawiam goraco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że tak mało piszę, ale.... stało się coś dla mnie bardzo strasznego zmarła moja kochana babcia :( Dzisiaj dostałam okres więc przestałam się łudzić, że może się udało!!! pozdrawiam Was kochane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala_kotek--przykro mi bardzo{*} :( z powodu babuni rosa no to niexle hiciora obierzałaś ;) patk na mnie narobił...ja to mam szczescie już chyba 3 raz w ostatnim zcasie....wszyscy mówia ze jak ptak narobi na ciebie to na szczeście...zobaczymy ;) bo ja głupia w to zaczełam wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale_kotek przykro mi z powodu babci i z powodu nadejścia @. Dalej trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. ja znowu padam z nóg z powodu upału , ale bedzie lepiej ja też chce fotki, te chmurki jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuffffffffffffffffff roztapuiam się.....normalnie nie da sie oddychać.. co u Was ....ja na napojach chłodzących...bo inaczej umarłą bym z pragnienia..a woda z cytrynka jest dobra na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w neidziele..ale tu cisza..jak makiem zasial..ale co sie dziwić..weekend..upał..komu by sie chciało siedzieć pzred netem ;) heheh ja tez po połódniu nad jeziorko ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wróciłam :( Jutro do pracy :((( nie wiem jak to przezyje :( Od tego miesiaca rozpovczynamy satranka :) Jutro wpiszę się do II-giej tabelki :) Gratulacje dla Channah :) Całusy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam buuuuuuuuuuuuuuuu dostalam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ asik a nie mowilam ze tak bedzie :(:(:( 100krocia witamy a foteczki gdzie juz sie doczekac nioe moge i nawet ostatnio cie wspominalam trudno ci bedzie wrocic do szarej codziennosci jak wrarzenia !? a jesli chodzi o staranka to zycze powodzenia :):):) goscie pojechali ale ubaw byl :):):) i szalenstwo w basenie ;) pozdrawiam... ide sie wyplakac w poduszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszie jakiś ruch tutaj ;) buziaki😘 100krocia :) super ze staranka zaczynasz :) rosa--no jak pognam ta twoją @ to normalnie...wrrrrrrrrr......a tak wogóle to czy ja tam dojrzałam słowo \"basen\"...jeju ja sie tu rozpływam..dafffaj baseniora mi tu ;) ciekawe jak ansza kochana chanach???? ...i kubolek..❤️ juz sie doczekac nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam pięć zdjęć z wyjazdu: http://community.webshots.com/album/552089630fcPqFV poprawiam tabelki: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia......................24.....Rybnik...............0............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia !? ;) to ty !? na tych foteczkach jezu niepoznalabym cie !? myslalam ze ty blondynka :) przynajmnie w dniu wesela ;) prosimy o wiecej fotek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam! 100krocia- witamy w \"domu\" tzn na kafe:-) Myślałam że powitam również Channah z Kubusiem... mam nadzieję że już niedługo sie do nas odezwiesz:-) Ale_kotek- przykro mi:-( Rosa- pogoń tą swoją @ i niech od razu zabiera moją. Miama- te fotki z \"chmurkami\" to te które ostatnio również tobie wysyłałam z pobytu w górkach. Choć dalej nie wiem o co chodzi z tymi chmurkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia🌻 zdjecia boskie :) ale miałas fajnie tak ponurowować ..pozazdroscić..taka woda pzrejrzysta:) super...fajnie ze ejsteś..ateraz zycze owocnych staranek bo wiedze ze pzreskoczyłaś do drugiej tabeleczki,wiec życze abyc jak anjszybciej z niej wyskoczyła...do trzeciej oczywiście ;)😘 no własnie ciekawe co nasza chanach robi...mam nadzieje ze odezwie się do nas szybciutko bo TĘSKNIMY!!!!❤️ hej Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez już jestem. Gość pojechał. W następny weekend znowu mam gości eh... :p Wczoraj z piersi poleciała mi siara! Staram sie nie dotykac teraz sutków zeby nie zdarzyło to sie ponownie. Mam nadzieje ze nie ebe musiała chodzic we wkładkach laktacyjnych tak wcześnie... Piersi zaczęły pracowac , juz od 3 tyg czułam ze sie \"przetykają\", i urosły W KOŃCU o rozmiar, teraz mam 70C - czuje sie szczesliwa! Zawsze chciałam takie miec. Ale w swoje stare, rozciągniete staniki jeszcze wchodze. Zaraz ide na miasto szukac sukienki albo materialu na sukienke. Za 2 tyg ide na slub i nie mam co zalozyc, w nic nie wchodze eleganckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczęta!!!! 100krocia- Super foty- pozazdrościć! Kotek przykro z powodu babci :( Roska może następnym razem głupia @ nie przyjdzie! Agapka 👄 wczoraj kumpela uświadomiła mnie, że jak 20VIII odstawie tablety to może sie tak zdarzyć, że moge na @ troche poczekać. A ja myslałam, że pare dni i @ i zaraz stranka a tu o! No ale chyba to róznie może być no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy. Tak jeszcze teraz myśle i wymyśliłam, że jak 6 mies nie mam @ to może jej bedzie sie spieszyć i przyjdzie raz dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś--ja po odstawieniu tabletek @ dostałam po kilku dniach...a w 3 cyklu juz byłam w ciaży ;) ide pomyc podłogi bo syfik mały jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kotek- przykro z powodu babci:-( no i @ niech już sobie pójdzie.... 100krocia- :-) wakacje się udały:-) super fotki!ja strasznie boję się wody i podwodny świat moge podziwiać tylko na takich zdjeciach:-)cudnie...zazdroszczę i podziwiam wszystkich tych którzy schodzą pod wodę...za to mój mąż by z wody nie wychodził.... gwitaj w II tabelce :-)i jak najszybciej zmykajmy do III :-) Asik, Rosa-:-) niech wszystkie @ sobie już pójda w świat.....i nie wracają przez 9 mcy :-) Asik-czy masz jakies nowe wieści od Channah:-) chyba jest już w domku...z cała swoją 3 osobową rodzinką w komplecie:-) Moluś, Agapka, Jana - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! ❤️ Kotku wyrazy współczucia z powodu Twojej babci. @ się nieprzejmuj, za miesiąć już jej nie będzie... Jest tak gorąco, że pisać nwet mi sie nieche :( Te 4 dni wolnego były superrr, prawie zapomniałam o kłopotach i wiecie, że wcale nie chciało mi sie wracać do pracy. Jak mi było dobrze w domu! Czyżym miała zadatki na\"kurę domową\"?? Robiłam ciasta, desery, obiad, przyjmowałam gości, obskoczyliśmy zalew i grill. Chciałabym tak codziennie :D Gdyby nie remont (który pewnie w tym roku skończymy) to bym nie przejmowała się pracą. Moje gg 6966200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeżyłyście ten upalny weekend??? nam na szczęście udało sie wyjechać...w sobote do znajomych do domku nad jeziorem, a wczoraj ukochane morze:-) długo musiałam mojego namawiać, bo w niedzielę są straszne korki no i wielki finał footbollu wieczorem.... nad morzem coraz więcej ludzi...nawet tam gdzie ich nigdy nie było...fotek niestety nie mam bo to było jedno z kompromisu wyjazdu...(bez aparatu, którego trzeba pilnować i uważać by nie wpadł do piachu no i pstrykać fotki żonie..) woda w morzu gorąca... powroty ciężkie, bo oczywiście nasi drogowcy zabrali się za remonty i rozgrzebali największe skrzyżowania...my jeżdzimy po skrótach...i za nami pojechało kilka aut i strasznie się zdziwili gdy nagle skręciliśmy w małą uliczke do domku teściów:-) ale jakoś udało nam się wrócić na czas...no i meczyk oglądaliśmy już w pubie ze znajomymi... a teraz schladzam się zimna kawką frappe:-) pychotka.... i jak to w poniedziałki bywa nic mi sie nie chce....i upał wciąż niesamowity.... i czekam na @...bo juz powinna sie zjawić...a tu nic...myślę że to przez te upały no i 2 ostatnie wyjazdy..... nienakrecam sie bo już sama nie wiem co i kiedu u mnie sie działao.... ale poczekamy i zobaczymy.... ależ się rozpisałam....nadrabiam 2 dni bez kompa.... podzrawiam was upaalnie i zapraszma na frappe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- nie mam żadnych nowych wieści od Channah:-( Tez miałam nadzieję spotkać ją dzisiaj na kafe. Karyn- też mi się marzy pare dni luzu...chyba sie niedługo skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×