Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Dziewczyny, które obserwują swój cykl może zainteresują się tym programikiem: \"Bezpłatny program \"Kalendarzyk\" - określanie dni płodnych i niepłodnych biorytmu partnerów, rozkład pomieszczeń w mieszkaniu według \"feng shui\" odpowiednio do daty urodzenia, badanie regularności miesiączki, wagi i temperatury ciała, imieniny, sentencje, przypomnienia, notatki, terminy... \" http://www.porody.pl/ciaza/przygotowanie-kobiety-do-ciazy Ja go dopiero ściągnęłam więc nie wiem jeszcze jak działa na dłuższą metę ale zapowiada się ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musze znów się pożalic..... dziś ja zgubiłam złotą bransoletkę! czy wy coś z tego rozumiecie bo ja nic..... nigdy niczego nie zgubiłam a tu na raz i mąz obrączkę a ja brensoletkę... wiem że to nie koniec świata...ale jak to sie jakoś tak dziwnie dzieję...nigdy jej nie ściągałam i była bardzo solidna..... przeszukałam cały dom i nic... a dostałam ją od męża w piersze moje urodziny po naszym ślubie....i z tego co wiem to przyjechała z bardzo daleka..i była bardzo oryginalana z 3 najlepszych rodzjów złota....i nie chodzi o to ile była warta pieniędzy ale ile była warta dla nas.....dla mnie bardzo wiele.... jeszcze wierzę że s ię gdzieś znajdzie...choć szanse małe.... mam nadzieję że na tym gubienie rzeczy się u nas zakończy:-) dobra zabieram się za poczytanie Waszych postów i jeszcze coś napiszę.... dalej jestem sama ale mój już ma się dużo lepiej i chyba jutro już wróci do nas:-) żle mi tu bez niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się pożaliłam .... i nadrobiłam już Wasze wpisy.... Kamilla:-) GRATULUJĘ chłopaka:-)mam naadzieję że ja tez się wkrótce dowiem kto mieszka u mnie w brzuszku....a macie już wybrane imię? Mikołajka:-)czekamy na fotki:-) Channah:-)ale niespodzianka z tym filmikiem:-)super pomysł:-)wirtualne buziaczki dla kUbusia:-) Asik:-)ja co prawda problemy z hormonami miałam kilka lat temu....ale z tego co wiem to na jakieś efekty leczenia trzeba czekac ok 3 m-cy, ale Twoje wyniki nie są aż takie odległe od norm....moja koleżanka miała prolaktynę ponad 1000 i udało jej się zajść w ciążę i urodzić zdrowego syna:-)po kilkumiesięcznym leczeniu:-)także głowa do góry....jeśli to to, to napewno się uda:-) i chyba warto zrobić badanie na czczo i po tabletce..ja tez takie robiłam...i wiem że po takim badaniu można o wielewięcej powiedzieć jak organizm reaguje:-)a może watro udać się z tym do dobrego endokrynologa:-)bo nie każdy ginekolog się na tym dobrze zna...trzymam kciuki byś już dokładnie wiedziała co i jak:-) zobaczysz wszystko się dobrze ułoży.... :-) dla was a ja już może wkońcu położę się do łóżka i uda mie się zasnąć..... i napiszę Wam już Dzieńdobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- ja wierzę że i ja szybko wyleczę ten wysoki poziom prolaktyny i wreszcie uda mi się zajść w ciążę. Dobrze że jest to tak powszechne że lekarze wiedzą co przepisać i stosunkowo szybko poziom będzie wyrównany. Tak przynajmniej mysle, mam taka nadzieję że i tak będzie w moim przypadku. Aha, udało mi się przerejestrować do gin na jutro! Także szybciej będę wiedziała i szybciej będę mogła się zacząć leczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a ile miałaś LH i FSH?? ja mam stosunek LH/FSH ~ 0.6 a to nie dobrze. jakie miałaś pozostałe wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Channah, Daria- ❤️ dziekuje za gratulacje....:) Daria- co do imienia to jeszcze długo, długo przed ślubem wymyśliliśmy sobie, że jeśli bedziemy mieć synka to bedzie mieć na imie Mateusz, więc jeśli nic nam się nie zmieni to będzie MATEUSZ DOMINIK :D Channah- filmik super, proszę częściej takie przesyłać! :) Asiku- napewno wyleczysz tą prolaktynę, a potem staranka i dzidziuś napewno się pojawi, nie ma wątpliwości.... Fajnie, że udało Ci się załatwić tą wizyte u gina....szybciej ropoczniesz działanie! Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w chłodny poranek! Mikołajka jeszcze raz graluluje! Całuski dla maluństwa! Asik będzie dobrze. Ja jutro ide do gina i poprosze o skierowanie na badanie poziomu horm. bo jestem pewna, że jest coś nie tak. @ nadal nie mam tylko od piątku plamienia... Darka ale pech z tą wasza biżuterią! Kamilla gratuluje chłopaka! Agapka! udanych przygotowań do ślubu ! Channah- nie dostałam filmiku 😭 I dla wszystkich 🌻 ❤️ Miłego dnia laseczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam powiedziec dzien dobry i usiekam na dziełeczke ;) darka--ale pech z tymi zgubami ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- rzeczywiście jakiś pech się do was przyczepił i chowa waszą biżuterię... Może jeszcze się wszystko znajdzie. 100krocia juz podaję pozostałe wyniki: FSH- 8mlU/ml (norma 2,8- 11,3) LH- 3,76mlU/ml (norma 1,1- 11,6) Estradiol- 118pmol/L (norma 73- 587) Testosteron 1,90nmol/l (norma 0,7- 2,8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Asik masz to samo co ja - nistki LH/FSH co sugeruje niewydolność przysadki :( No to jedziemy na jednym wóżku z hormonami. Napisz co ci dała gin, bo ja ide dopiero za tydzień 🌻 Kamilka gratuluję synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania. Nic więcej nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, to mam chyba niewydolność przysadki... Ciekawe co gin jutro powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareczko - a pomyslłas moze o jakimś złodziejaszku?? bo to az dziwne :o 100krocia i asik - czytam i czytam i przeraza mnie to ile badan trzeba wykonać, ja narazie nie robie wiecej zadnych, ide na wizyte i ugadam z ginką czy warto zbadac to czy tamto. Och gdyby mozna było ustalić przyczyne, gdyby to było pewne to zbadałabym milion rzeczy byleby tylko uniknąć STRATY po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- mnie tez to wszystko zaczyna przerażać. Dobrze że ta wizyta u gin już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrócilam od gina. Justyś wstawiona główką w kanał rodny ale szyjka zwarta. W najbliższych dniach nie zapowiada sie poród. Dostałam skierowanie na KTG do szpitala na przyszły tydzien. BU. Pewnie przenosze ciąże... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- uszka do góry! Będzie dobrze, zobaczysz! Wcale się Justynce nie dziwię że się nie spieszy, w końcu dobrze jej tam gdzie jest, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem...W sumie to cale 2 tygodnie do terminu jeszcze. Ale ja juz mam dosć... A na dodatek wychodzac z przychodni strzasnelam sobie drzwiami palca i krwiak mi sie zrobil... :( :( Pech :( I zaraz na uczelnie znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, biedna J_A_N_A- nie denerwuj sie. Te 2 tyg mina że nawet nie zauważysz kiedy! To szybciej niż moja kolejna @! Widzisz jak to niedaleko?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany JANA ciekawa jestem jak będzie wyglądać moja psychika w takim czasie przed porodem jak Ty jesteś teraz. Chyba stresisko będzie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - fakt, czekanie na @ tez mnie wykańczało :) Jakos mało cierpliwa jestem :p Miama - ja nie mam streasa przedporodowego. Czekam na ten poród jak na wybawienie a przez to sie wcale nie boje. Raczej mysle o tym jak o czyms ekscytujacym, bo w koncu zobacze malutką. Dobrze, ze nie wiem co mnie czeka - wtedy pewnie bym sie bała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, myśl o tym, że zobaczę malutką też jakoś wpływa kojąco na myśl o porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- to ładnie się wszyscy umęczyliście przez Kubusia. Dobrze że choróbsko juz przechodzi, to i Kubusiowi będzie lepiej spać. Miłego spacerku, tez bym się chętnie wyrwała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiepsko z dźwiękiem ale myślę że Kubuś powiedział: \"Droga Mamo, czy możemy się udać na mały spacerek, w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza?\" I co zgadłam?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah 🌻 J_A_N_A jak chcesz szybko urodzić to musisz zacząć się miziać :) Podobno nasionka powodują skurcze więc kochanie się jest zalecane dla przyspieszenia porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - niestety :( Mamy zakaz wspołżycia :( Oboje z mężem podłapalismy jakąś infekcje i zapisał nam lekarz Clotrimazolum. Buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- rzeczywiście BUUU... Channah- dobra, to ja się już ubieram a Ty mnie zwolnij u mojej p.kierownik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - niedyskretne pytanko zadam jesli pozwolisz - czy nie odczuwasz zadnego dyskonfortu teraz podczas wspolzycia?? Ja czuje bardzo niemily bol podczas niektorych pozycji :o czy to minie i kiedy?? wczoraj zakonczyła się @ i pomiary rozpoczete, tylko jak to zrobic zeby obudzic sie o 5.30 w sobote i niedziele - NIEWYKONALNE - ale bardzo bardzo sie postaram bo to teraz bardzo wazne dla Nas - trzeba bardzo dokładnie przesledzić cykle. tylko troche mnie to zawstydza, ze ja potem z tymi moim zapiskami do gin sie udam no bo tam beda zapisane wszystkie przytulanki, drinki itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×