Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Agapko :( ale pamiętaj \"co się odwlecze, to nie uciecze\" :P Zrobisz przerwę z zastrzykami?? JANA, ale brzusio :) Fajnie, że tylko brzuszek Ci urusł. ja się boję, że cała napuchnę i tak już zostanę :P Udanego weekendu wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też planuję w tym roku zajsc w ciaze, ale chcialabym najpierw pojsc do ginekologa. Czy moglybyscie polecic mi dobrego ginekologa w Opolu? Bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko daj brzuszkowi odpoczac od igiel,wpadaj w wir przygotowan do slubu i przynajmniej wszystko bedzie po kolei tak jak powinno byc:)bedziesz mogla popic na swoim wlasnym weselichu bo to oblac trzeba:)powodzenia w realizacji planow,jakiekolwiek by one nie byly:) J_A_N_A-ja nie dostalam fotek a chetnie poogladam twoj balonik z justynka w srodku:)moj adres to kgrodzka@yahoo.com cala reszte pozdrawiam weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
J_A_N_A cudny brzusio, służy ci bardzo ta ciaża i widzę że tylko balonik ci rośnie a ty cała szczuplutka, fajnie tak. Ja podobnie jak 1000-krocia boję się że cała spuchnę i potem tak ju zostanie. A mnie cos dzisiaj boli brzuch, właściwie to dół brzucha. Ale to pewnie normalne zjawisko :) Podobie mnie bolało zaraz na początku kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta78 - wysyłałam Ci ale czemuś nie doszło, bo mi napisało ze problem z dostarczeniem wiadomosci. Wysłałam jeszcze raz. Moze teraz dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A-fotki doszly,dzieki,niesamowita masz ta ciaze:)jakby doklejona bo cale twoje cialo takie drobne a tu taka pila wystaje:)super milego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki rano 🌻 100-krocia pytałas o zastrzyki..a wiec juz napisałam maila do moejej pani doktor z zapytaniem czy mam odstawiac czy nie. bo wiadomo że wpadki się zdażają :) i wtedy w przypadku zaistnienia ciąży musze być na tych lekach wiec wolała bym nie przerywać brania leków..ale zobaczymy. gablis--kochana nastepnym razem bedzie dobrze zobaczysz.....nie wiem dlaczego los płata nam takie rzeczy,ale trzeba wierzyć że wszystko w życiu co nam sie wydaza jest juz odgórnie zaplanowane....ściskam Cie kochana bardzo mocno,masz duzo siły do walki wiec wiem że sobie poradzisz..ja tez miałam ta siłe wiec wiem cos o tym❤️ dzis odwiedzaja mnie kolezanki z warszawy z którymi studiuje dwie fajne dziewczyny :) wiec bedę miała co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis, trzymaj się dzielnie 🌻. Może jak już będziesz się starać, to chodź na monitoring, żeby zobaczyć kiedy jajeczko będzie w prawym jajniku. Tak chyba będzie bezpieczniej. Ale dzisiaj brzydko buuuu :( A chciałam jechać na działkę :( W przyszłym tygodniu będę się rejestrować do lekarza. Pewnie szybko mnie nie przyjmie, bo mimo, że przyjmuje prywatnie, to zawsze jest kolejka :P Zobaczymy czy wszystko jek ok, czy się żadne zrosty nie porobiły. Pogadam z nim o mojej krótkiej fazie lutealnej i plamieniach, może mi coś da, a jak nie to pewnie znowu wezme castagnusa. Ciekawe kiedy da nam zielone światło :) Mam nadzieję, żę w listopadzie, ale myślę, żępozwoli dopiero w grudniu :( W poniedziałek mam do odebrania wyniki z laboratorium, kurcze zapłaciłam 164zł :( Jeszcze 22DC chcę zbadać progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello solidaryzuje sie w bolu z tymi co przezywaja tragedie ;( przykro mi i serce sie kraje ze tyle nieszczescia jest na swiecie :( jana pileczke masz boobowa ;) i rewelacyjnie wygladasz :) pewnie po porodze szybko wrocisz do figury :) agapko :) moze slubne przygotowania tak cie wciagna ze zapomnisz o OOOO i wtedy stanie sie to na co czekasz juz tyle ;) wiec ja na twoim miejscu nie przerywalabym brania tych zatrzykow :) bo roznie bywa :D 100krocia jeju za jakie badania dalas tyle kasy ?? cala reszte pozdrawiam i mocno sciskam ] p.s moj m czuje sie juz dobrze i bylo bara bara ;) choc na calym ciele ma ała :( wiec 3mcie kciuki zeby nasze starania w bolu nieposzly na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Moge sie przylaczyc? Mam 24lata i wlasnie od dzis zaczynam starania Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shiva24. Jeśli chcesz z nami zostać to wpisz się do tabelki. Rosa zrobiłam badania krwi: LH,FSH,TSH,PRL,Toxo i CMV no i tyle wyszło :( We wtorek idę się zaszczepić na grypę, póki jeszcze są szczepinki :P (rok temu nie zdążyłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem! Wpadłam, zeby się pochwalić, ze zaczyna mi się właśnie pierwsza @ po zabiegu... moja ginka mówiła, że powinna pojawić się około miesiąca po łyżeczkowaniu- wczoraj właśnie minął miesiąc... to chyba dobrze... owulację też miałam, jakieś dwa tygodnie temu... na usg wyszło, że wszystko ładnie się goi, żadnych zrostów... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka to super, zobaczysz, wszystko wróci do normy i będzie dobrze. Od Mikołajki żadnych nowości póki co, chyba jeszcze nie wróciła... U mnie problemy żołądkowe od wczoraj. Mało brakowało, a wylądowałabym wczoraj na pogotowiu. Zaczęło się od ostrego bólu żołądka, potem było wymiotowanko i biegunka. Na szczęście przeszło. Dzisiaj same lekkie potrawy i przyzwyczajanie żołądka do normalnego funkcjonowania. Najgorsze, że nie wiadomo jak sobie pomóc. Piłam tylko miętę. Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę ;-) 🌼 Jak ten czas szybko leci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nasza z R 4 rocznica bycia w szczęsliwym związku...ale dziś także Dzień Dziecka Utraconego ❤️...wiec dzien upływa w zadumie i wspomnieniach..tego czego nie dane Nam było doświeadczyć,poznac...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Agapka- przykro mi, tak liczyłam że tobie się udało... A ja zgodnie z moimi przewidywaniami dostałam @ w piątek i w niedzielę byłam na badaniu hormonów. Dzisiaj popołudniu będą wyniki więc jutro podam wam co i jak wyszło. Zaraz znajdę tabelkę i poprawię. Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............14...........09.11 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn.......27 Grudnia 2006 ....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006........kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek rano! Zimno dziś strasznie-brrr... Abapko, Asik szkoda wielka.... Przestałam brać Liteine bo od 3 dni mam plamienia. Mam nadzieje, że z tych plamień zrodzi się normalna @! Pozdrawiam Wszystkie Laseczki Goraco! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka u mnie piekne słoneczko za oknem :) wczoraj dostałam odpowiedz na maila od mojej ginki...leki mam odstawić poniewaz podczas długotrwałego brania występuja skutki uboczne ponieważ moje zastrzyki odwapniają kości mam brac tylko kw. foilowy. i mam zrobić badanie prolaktyny w związku z tymi moimi długimi cyklami od dwuch miesięcy..jak wynik bedzie niepokojący to mam do niej przyjść... I teraz pytanko do was...czy prolaktyne robi sie w jakims odpowiednim dniu cyklu???? i ile kosztuje badanko??? ściskam Was mocno w nastepnym tygodniu idziemy ustalac date slubu i zamawiac sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- u mnie w szpitalnym laboratorium każdy hormonek kosztuje 25 zł, ale w którym dc trzeba zrobić to chyba powinna powiedzieć ci ginka bo różnie robią w zależności od potrzeby. Ja robiłam w 2-3 dc ale laborantka mówiła że niektórym każą robić w połowie cyklu badania hormonalne, niektórym po owu, także różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! Asik, Agapka- :( ...bezsensu z tymi @.... Asiku- trzymam kciuki aby badaka wyszły po twojej myśli!!!! Żebyś wiedziłła na czym stiosz.... W pt wróciła mój Ślubny :D Rany....jak ja się za nim stęskniłam.... weeknd był super!...takie wyjazdy mają swoje plusy :p Ale i tak wolę go mieć przy sobie na codzień....:) Miłego dnia dla wszystkich 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- oj tak, powroty są miłe ale lepiej w3cale sie nie rozstawać:-) W sumie to i lek i nawet laborantki sugerują że to blokada psychiczna z tego co widać po dotychczasowych wynikach, żeby gdzieś wyjechać na wczasy (marzenie) i nie \"robić dziecko\" tylko się kochać dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko, Asik - :( Nie wiem jak z prolaktyną, bo nigdy nie badałam.... Asik25 - tez bym obstawiała blokade. Siła psychiki jest ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- tylko co na nią poradzić... Mam cały miesiąc chodzić pijana do nieprzytomności czy co? No cholera, nie wiem jak z nią walczyć. Nie moge się wyluzować i myśleć że wcale nie chcę być w ciąży albo jak będzie to będzie a jak nie to co tam... A wiesz że zanim przyjdzie moja następna @ ty już będziesz prawdziwą Mamusią?:-) Ależ to zleciało...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak nie myśleć :( Ja tez nie umiem oszukiwac samej siebie :( Chce nie myslec o porodzie, to czas szybciej zleci, ale wystarczy chwila a ja juz do tego wracam... Jedyne co mi przychodzi do głowy to to zeby jakims cudem ktos cie oszukal tak zebys uwierzyla ze w tym cyklu nie ma zadnych szans (bo np nie bylo owu) ... Moze wtedy psychika by sie wyłączyla... A do porodu mam cale 18 dni!!! Ja nie wiem czy wytrzymam, bo juz mam dość :( A moge jeszcze przenosic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju....Jana ....18 dni jak to brzmi.... już tylko tyle! Wow, jak to zleciało! Aha, byłam w szoku bo wczoraj wyciekło kilka kropel z mojej piersi chyba siary (tak wyczytałam w necie, że to siara.....).Jana miałaś/masz coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- wierzę że twój poród przebiegnie szybko i bez komplikacji. Ale jeśli się boisz to poczytaj jeszcze raz relację Channah z porodu to cie uspokoi:-) Niedługo będziesz tulić Justynkę:-) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik:-( Agapka:-( dlaczego wasze @ nie dadzą Wam kilka miesięcy spokoju?????!!!!!! Asik:-)ale wieczorne picie alkoholu może pomóc...mi kiedyś pomogło...nie na ciążę ale na urogulowanie hormonów...też była blokada organizmu...oczywiście nie polecam litra wódki do kolacji...ale lampka wina lub 2 wskazana na rozlużnienie...może powko na gorącą na zimne wieczory...jakieś ciekawe drinki:-) a u mnie nic dobrego.... mój wczoraj zgubił obraczkę:-( głupio mi bo aż się popłakałam... jakoś tak dziwnie smutno mi sie poprostu zrobiło.....czułam się tak jakoś połączona z nim ta obrączką.... cały dzień jej wszędzie szukaliśmy...i nic....nigdy mu nie spadała..nigdy jej nie ściagał a tu nagle pusty palec.... zepsuło nam to cała niedzielę....i szybko nie bedzie miał drugiej...bo teraz mamy inne wydatki a nasze były robione za zamówienie i trochę nas kosztowały....no chyba że zgodzi sie na połowe cieńszą.... i na dodatek porządnie sie rozchorował....a zdarza mu się to raz na 3 lata...wczoraj wieczorem miał gorączkę....i zdecydowaliśmy że pojedzie spać do rodziców....by uchronić mnie i dzidzię..... choć boję się że już mnie zaraził....chyba dziś posiedzę w domku.... mam nadzieje że mnie ominie.....piję herbatkę z miodem i cytrynką, witaminki, actimele i dziś wzięłam osccillococinum.... może się uratuję....a mój jest u tesciów na kwarantannie....szkoda mi go bardzo ael zdrowie dzidzi jest teraz najważniejsze..... mieliśmy tyle planów a tu od wczoraj nic.....wszystkie plany poległy....i tak to zwykle bywa z tymi planami.... no wam sie wyżaliłam.... obiecuję póżniej bardziej optymistycznie:-) miłego dnia a u mnie ładnie świeci słonko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×