Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Alborada1983
Asiczku idz jak najpredzej do gin W razie czego usg zrobisz pozniej a bedziedz spokojniejsza Trzymam kciuki Bedzie dobrze Zobaczysz:) Aga czekam na wyniki usg Ja bede robic dopiero w przyszlym tyg w czw lub piatek Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Asiczku ogromne gratulacje dla Ciebie :) Cudowna wiadomość A ja również zrobiłam test tylko że 21.03 i też wyszły 2 iękne krechy. Tylko ze ja niestety wyladowałam w szpitalu. Bo w terminie kiedy miałam mieć @ miałam niewielkie plamienia i myślałam że to @ się rozkreca, ale coś nie chciał, więc w końcu zrobiłam test. Przeleżałam 5 dni w szpitalu, łykam 3 razy dziennie duphaston. Beta cg najpierw wyszła 1200 a po 2 dniach 2400, czyli ładnie przysrasta. Ale jak zrobili mi wczoraj usg to jeszcze nie było widać pęcherzyka :( Moze faktycznie bylo jeszcze za wcześnie (ostatnią @ miałam 21.02), ale mimo wszytsko niepokój mnie nie opuszcza. Na razie mam 10 dni l4 i mam leżeć. A 4 kwietnia umówię się chyba na wizytę, bo wtedy kończy mi sie L4 i chcąc niechcąc muszę iść. mam nadzieję że wtedy nie będzie jeszcze za wczenie. Chciałam iść dopiero gdzieś po 7 kwietnia, no ale niestety skończy mi się juz wtedy zwolnienie lekarskie, wiec chyba nie mam innego wyjścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- jejku, gratuluję!!! Trzymam mocno kciuki żeby się udało!!! Na pewno będzie dobrze! Ja tez miałam ostatnią @ 21 lutego:-) Mam nadzieje że razem będziemy książkowo przechodzić ciążę!:-) U gin nie byłam. Stwierdziłam że za bardzo panikuję i obiektywnie rzecz biorąc mogę spokojnie poczekać. pewnie jutro rano znowu zacznę schizować. Może jutro pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa super! Oby wszystko było dobrze. Dobre dni nastały na topiku, mnóstwo zaciążonych, czekamy na Moluś, ale wiem, że i jej się uda. powodzenia Dziewczyny! Asiczku jak dzisiaj? Śluz lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, Kamilkaa - to terminy porodu macie na 28.10 :) Może uda wam sie urodzic 27.10 :D jak ja Justysie.... 27.10.2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Asiczku ja też mam taką nadzieję :) Widzisz tyle sie naczekałaś ale w końcu spełniło się twoje marzenie. hehe termin @ miałyśmy taki sam :) Ja na razie boję sie jeszcze cieszyć. Jestem po przejściach, więc ... Na razie muszę wytrzymać do 4 kwietnia. Ale mam nadzieję że będzie wszytsko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, musi być dobrze! Też się boję czy wszystko będzie dobrze, ale to chyba normalne biorąc pod uwagę liczbę poronień, ciąż zagrożonych itp w dzisiejszych czasach. Brzuch mnie już prawie wcale nie pobolewa, tak może raz na dzień i trwa chwilkę i słabiutko. Na szczęście nie plamiłam, tylko miałam lekko zabarwiony śluz, takie małe niteczki. Mam \"na miejscu\" w pracy położną, która powiedziała że tak może być na początku, szczególnie w terminie @, ale żebym do gin przyszła w poniedziałek do mnie do niego \"wciśnie\":-) I postaram się wytrwać. Przez ten długi czas starań, kiedy chodziłam do różnych gin słyszałam parokrotnie żeby nie przybiegać za szybko na pierwszą wizytę, no chyba że są jakieś plamienia. Moja prywatna gin mówiła wręcz żeby przyjść dopiero ok 8 tygodnia, ale beż przesady, aż tak silnej woli to ja nie mam:-) Myślę że już się trochę uspokoiłam i jak wszystko będzie ok to poczekam z wizytą do poniedziałku. A jak, odpukac, coś będzie nie tak, to mam nr komórki do tej prywatnej gin, ona jest tak miła że nawet na niedziele się ze mną bez problemu umawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa super nowiny, ale się z Asikiem zgrałyście! Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze, a na pewno będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam usg :) wszystko jest w porządku, widziałam swojego malutkiego zdrowego dzidziusia, siedział sobie ze zgiętymi nóżkami i wyciągniętymi rączkami, to było cudowne, jak miniaturka dorosłego człowieka, główka, rączki, nóżki, brzuszek, tak ładnie było wszystko widać, kręgosłup, żebra, mówię wam niezapomniane przeżycie... Od główki do pupy ma 7 cm. Jak przerzucę na kompa zdjęcie z usg to wam pokażę. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- super!:-) Wczoraj jednak postanowiłam dla własnego spokoju pojechac do prywatnej gin. Zrobiła mi usg, widać takie małe coś, to nawet jeszcze nie fasolka, tylko mniejsze:-) Ale potwierdziła że to ciąża:-) Powiedziała że taki śluz czy delikatne brudzenie może być we wczesnej ciąży, nawet do 3 m-ca, ale dla pewności przepisała mi duphaston i cyclonamine (przeciwkrwotoczne) i 2 tygodnie zwolnienia żebym w miarę możliwości jak najwięcej odpoczywała, oszczędzała się, leżała:-) Powiedziała że ciąża jest blisko szyjki i może też stąd te brudzenia, bo przeważnie ciąże usadawiają się trochę wyżej. Pytałam czy to niebezpieczne miejsce że tak blisko szyjki, ale powiedziała że nie że jest ok. Mam przyjść za 2 tygodnie to zobaczymy już serduszko i da mi ewentualnie kolejne zwolnienie, mówiła że radziłaby przez pierwszy trymestr chociaż jednak pociągnąć L4 tak dla pewności. Na 11 kwietnia umówiłam się też z gin, do którego chcę chodzić w ciąży, bo nie dość że ma dobrą opinię jako fachowiec, to ma również dyżury w szpitalu, w którym będę raczej na pewno rodziła:-) Coś zmęczona jestem dzisiaj, nie wiem czy z powodu ciąży, czy emocji, bo rano normalnie poszłam do pracy żeby zanieść zwolnienie, zaświadczenie że jestem \"pacjentka ciężarna\" :-) no i pochwalić się wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- super!:-) Wczoraj jednak postanowiłam dla własnego spokoju pojechac do prywatnej gin. Zrobiła mi usg, widać takie małe coś, to nawet jeszcze nie fasolka, tylko mniejsze:-) Ale potwierdziła że to ciąża:-) Powiedziała że taki śluz czy delikatne brudzenie może być we wczesnej ciąży, nawet do 3 m-ca, ale dla pewności przepisała mi duphaston i cyclonamine (przeciwkrwotoczne) i 2 tygodnie zwolnienia żebym w miarę możliwości jak najwięcej odpoczywała, oszczędzała się, leżała:-) Powiedziała że ciąża jest blisko szyjki i może też stąd te brudzenia, bo przeważnie ciąże usadawiają się trochę wyżej. Pytałam czy to niebezpieczne miejsce że tak blisko szyjki, ale powiedziała że nie że jest ok. Mam przyjść za 2 tygodnie to zobaczymy już serduszko i da mi ewentualnie kolejne zwolnienie, mówiła że radziłaby przez pierwszy trymestr chociaż jednak pociągnąć L4 tak dla pewności. Na 11 kwietnia umówiłam się też z gin, do którego chcę chodzić w ciąży, bo nie dość że ma dobrą opinię jako fachowiec, to ma również dyżury w szpitalu, w którym będę raczej na pewno rodziła:-) Coś zmęczona jestem dzisiaj, nie wiem czy z powodu ciąży, czy emocji, bo rano normalnie poszłam do pracy żeby zanieść zwolnienie, zaświadczenie że jestem "pacjentka ciężarna" :-) no i pochwalić się wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku wspaniałe wiadomości. Bardzo dobrze, że poszłaś do tej lekarki i wiesz już na czym stoisz. Jesteś też spokojniejsza. Powodzenia życzę i czekamy na fotki fasolki. Aga to wspaniałe uczucie oglądać swoje maleństwo w brzuszku na usg. Zawsze miałam przy tym dreszczyk emocji. Echhh tęsknię za tymi chwilami ;-) Chwal się nam szybko bąbelkiem. Miałam wczoraj imieninki, oj boli głowa, boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - :D Kamilkaa, alescie sięz Asikiem zgrały :D gratuluję no to czekamy na dwa listopadowe maluszki ze \"starej kadry\" buziaqi dla wszystkich, ja dziś prasuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale od wczoraj mam silne bóle w dole brzucha i w kregosłupie ledzwiowym Ten ból obudził mnie w nocy Nie wiem co robic bo dzis sobota Moja pani dr bedzie dopiero za tydzien w piatek Może ktoras z Was cos takiego przechodziła albo sie orientuje co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada jak bóle są bardzo silne i nie ustępują to może lepiej idź do szpitala na izbę przyjęć lub pogotowie, lepiej nie ryzykować. Ale mam nadzieję że to przejściowe, może no-spa wystarczy, no ale nie wiem... Daj znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada a boli Cie tak z boku?? tzn na wysokosci nerki?? Ja tak mialam nie moglam spac w nocy - dostalam od gina antybiotyk na bakterie w moczu i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini55 obawiam sie ze nie boli na wysokosci nerki a ze to moze byc np zapalenie przydatkow czy inne swinstwo ale ja sie nie znam Jutro pojde zrobie prywatnie badanie mozcu i posiew i OB z krwi czy nie ma stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czuję sie dobrze. Staram się maksymalnie jak najwięcej leżeć, dlatego mniej tu zaglądam. Dolegliwości żadnych nowych nie mam. Brązowawe brudzenie nadal jest, mimo że biorę duphaston i cyclonamine. No ale mam nadzieję że gin zna się na swojej robocie i faktycznie jest ok. Zastanawia mnie to położenie zarodka blisko szyjki, czy to aby na pewno bezpieczne. Gin mówiła że niby tak, ale przez to może być to "plamienie". W piątek wieczorem miałam 2 kropelki krwi, dlatego teraz tak panikuję z tym leżeniem. Na szczęście to się nie powtórzyło. Alborada- mam nadzieję że ta dolegliwość okaże nie niegroźna i szybko minie! Faktycznie najlepiej skonsultować z gin. Powodzenia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada, w ciaży raczej zapalenie przydatków się nie rozwija to raczej coś innego nerki albo ucisk na nerw badania to dobry pomysł i jak najszybciej do gina Asik - to miłego leniuchowania :D pozdrów Ktosia :D a ja .... żyje już wakacjami :D wczoraj zarezerwowałam nam lokum :D fajnie, bo za Bobsa nic na płacimy :D pensjonat jest sliczny, pokoje też jest plac zabaw dla dzieciaków zarówno na zewnątrz jak i w środku obiektu internet bezprzewodowy :D rowery z fotelikami - pojeździmy z Bobsem :D i ..... już się nie mogę doczekać :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do chętnych zajścia w ciążę. kwas foliowy, olej z wiesiołka, pilnowanie owulacji, sex oczywiście i co jeszcze radzicie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada mam nadzieję że lepiej się czujesz, daj znać jak wyniki. Channah zazdroszczę zaplanowanych wakacji, też bym gdzieś pojechała i mam nadzieję że to się uda! Ja w czwartek idę do gina na kolejną wizytę, wezmę trochę zwolnienia żeby odpocząć bo ostatnio za dużo stresów i zapędzenia, chodzi o pracę w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza, halo? Rano robiłam badania, krew mocz, jak co miesiąc, ciekawe czy będą lepsze niż ostatnio, głównie hemoglobina bo niską miałam. Alborada co u ciebie, jak się czujesz, bóle brzucha minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na chwilę bo staram się leżeć. Juz było lepiej, brudzenia prawie wcale, więc przeszłam się wczoraj z Mężem do pobliskiego sklepu, umyłam pare naczyń, więcej pokręciłam się po domu i znowu pojawiła się krew... Nie duzo co prawda, ale zawsze. Pojechaliśmy od razu do gin, jak weszłam do gabinetu to się rozryczałam. Zrobiła mi usg, pęcherzyk ładnie urósł, mówiła że est kształtny i ma coś tam żółtkowe co swiadczy o dobrostanie ciąży, trochę mnie uspokoiła. Wczoraj musiałam wziąć większa dawkę duphastonu i od dzisiaj normalnie i leżeć. Dostałam też skierowanie do szpitala w razie gdyby krew sie nadal pokazywała. Wolałabym tego uniknąć, a przede wszystkim chcę donosić ta ciążę więc leżę ile tylko mogę. Pozdrawiam i mam nadzieje że u pozostałych ciężarnych wszystko ok! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Asia-cieszę się, że u Ciebie wszytsko dobrze!!!! tak trzymaj :D Leż ładnie i odpoczywaj!!! Zakupy i mycie naczyń niech przejmie mąż ;) U nas spox. Młoody włśnie śpi więc mamuśka szleje po necie :) Zaraz zamierzam przygotować fotki i rozesłać via mail :) Gdyby do kogoś nie dotarły, proszę dać znać! .....aha....100krociu- dziękuję bardzo za fotki córeczki! Jest poprostu urocza!!! I podobna do mamy :D Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×