Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

a powiedz mi jakosc, bo ostatnio jak gadalismy to jakas randka sie kroila... Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez poprosze tego likieru Jakosc.... lubie czasem takie wynalazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę , tak sie napisałam , i zeżarło... nie umiem sprecyzowac , dlaczego dziwny , na pewno spokojny i poukładany , czyli wprost przeciwnie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to i pewnie intrygujacy ;) mow mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic więcej nie powiem:P Z reszta zwierze sie Wam , że wracam do życia i zauważyłam , ze znam paru interesujacych mężczyzn.:P:P:P EOT , bardzo proszę . Bo ja wstydliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakosc--> jak milo to czytac:)......... to tylko powodzenia zyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napijmy sie za to..... w koncu troche tematycznie bedzie:) rosolku od zuzi?...... czy likieru od Jakosci?........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, niech bedzie,,dzisiaj ugotuje rosol dla Was....a co tam..i sama sie uracze :D:D wiec najpierw rosol, potem czekolada o z kawa a na koniec upijemy sie likierem :D:D:D:D fajny pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkota, najpierw rosolku sie napij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh bardzo dobry pomysl:).......... tak wiec mamy zaplanowany dziesiejszy dzien....... Zuzia duuuuuuzo rosolku.......potem na kawke do Szkotki .........i na likier do JAkosci........heheeh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm, rozpieszczasz naS Zuziu :) zupka z ryzem, teraz rosolek, jak mi dasz jeszcze cukierki kawowe to bedzie raj na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierki beda w tym tyg, pozniej, juz zlozylam zamowienie :D poki co musimy sie uraczyc Twoja czekolada i likierem o Jakos ;) Szkota, rosol bomba nie? ,mnia mniam a ja wyobrazcie sobie zrobilam dopiero glupote... wstawilam zupe na gazie tzn wlaczylam gaz ,ale go nie odpalilam i poslzam w diably,,, do sklepu... nie bylo mnie moze z 15 min :o wietzre mieszkanie dobrze, ze to za dnia, bo wieczorem wchodzac do domu pewnie automatycznie wlaczylabym swiatlo i by dopiero bylo :o Chcociaz duzo tego gazu sie nie ulotnilo, bo po wejsciu do domu nie czulam go..dopierow kochni mnie odrzucilo z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zuzia!!!!!!!!!!! przeciez bym sie zaplakal za Toba, gdyby ci sie cos stalo. No to ladnie zrobilas :) Ale to jest nic. Kiedys jak z blokach mieszkalem, to byl taki pijaczek na parterze i jak sie upil, to odpalil gaz bo jedzenie sobie robil i usnal w kuchni na podlodze :) Dobrze, ze sasiedzi z gory szybko przybiegli. Gdyby ktos domofonem zadzwonil to by bylo kolorowoi rozrywkowo dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wariaty:p Zuzia ty głupot nie rób;) mnie głód zjada :o. jeszcze 2 godziny i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia , dobrze , że sie tak skończyło... a mnie własnie przeleciała przerwa , nie byłam na obiedzie , głodna jak diabli jestem , chyba został jak zwykle telefon do rest. z dowozem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ty glupoku maly:)..... uwazaj nastepnym razem jak bedziesz co s pichcic Jakosc.. hahhahaah........ przerwa cie przeleciala??:D.... przepraszam ale mnie to rozsmieszylo......hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. jedni rozwiazuja problemy rozmawiajac inni odkrecajac gaz :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D ja to zrobilam zpremedytacja :o to wszystko prze ten sex przedmalzenski :D:D:D:D:D:D:D Ogolnie to juz pachnie zupka w domciu ;) i sama jestem ;) ktos wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej , przy Was to trzeba uważac . :D:D Minęła bezpowrotnie w pracy , chociaz teoretycznie była to godzina , w trakcie której powinnam sie udac na tzw. lunch oraz wyprowadzic psa na spacer. Nie udało mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ja taki glupol jestem naprawde :o dlatego trzeba sie mna opiekowac ;) Jakosc, podaj adres przysle Ci te zupe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez poprosze zupki......... mniaaammmm...... Zuziu ...to dobrze ze opiekun sie znalazl i niech cie teraz z oka nie spuszcza(chocby wirtualnego hihi;) ).....heeheh...... a powiem ci ze moj opiekun\" tez ma ze mna troche klopotu, czasem sie smieje ze kask mi kupi bo wiecznie mi cos na glowe spada albo ja sie tak niefortunnie przewracam ze na glowce laduje:) Jakosc ...zrozumialam ale i atak mnie to rozbawilo hihi...... dziekuje za nieswadoma dawke humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam poiedziec Pa Mam nadzieje, że kawa Wam smakowała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×